"Контейнер історій" - невеличке книгосховище, що служить культурним майданчиком для відкритого громадського простору.
Про читання / Контекст
12 Липня 2016
2363
Міні-бібліотека “Контейнер історій”: читання просто неба
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

Atelier Kastelic Buffey,Story Pods,контейнер історій, бібліотека, книжки просто неба, популяризація читання, сучасні бібліотеки, культурний простір, канада, мінімалізм, архітектура

Нещодавно на сайті iGNANT Букмоль натрапила на прекрасну канадську міні-бібліотеку “Контейнер історій” (Story Pods) – невеличке книгосховище, сконструйоване архітектурною фірмою Atelier Kastelic Buffey, що служить своєрідним культурним майданчиком для відкритих просторів, призначених для відпочинку, приємного проведення часу та, звісно ж, читання.

Стіни цієї невеличкої споруди мають шарніри, завдяки яким удень контейнер розкривається перед відвідувачами, наче велетенська книга. Усередині контейнера дорослі та діти можуть узяти книжку й провести час за читанням улюбленого роману на вбудованому сидінні або ж на галявині поряд.
У нічний час, коли двері зачинені, вбудовані енергозберігаючі ліхтарі, що живляться від сонячних панелей на даху, перетворюють “Контейнер історій” на ліхтар, який забезпечує освітлення та затишну атмосферу для нічних ярмарків та інших громадських подій.

Оригінал статті тут.
Фотографії з сайту Atelier Kastelic Buffey.

архітектура бібліотеки культурний простір світовий досвід