Як насправді звучать тварини: книга про жорстоку реальність

звуки животных, защита животных, книги про домашних животных, новинки, The Community, peta, Як насправді звучать тварини: жорстока книга про реальність, таємне життя тварин, тайная жизнь животных, букмоль, ,ervjkm, The Secret Lives of Animals, книжкові новинки, книжки про тварин, книга про справжнє життя тварин, захист тварин, тварини в цирку,

Зазвичай, дитячі інтерактивні книжки про тварин розповідають нам про те, як добре корівкам пастися у полі, свинкам — бігати на фермі, а курочки тільки те й роблять, що шукають, де б вхопити зернятко. Натискаючи на кнопки, ми чуємо, як весело та життєрадісно свійські тварини мукають, хрюкають чи квокають. Та чи так все відбувається у реальному житті? 

Рекламна агенція The Community у колаборації з ілюстратором Крістіаном Турдера видали книгу про реальне життя свійських тварин — сповнене жорстокості, страху та болю. В книзі «Таємне життя тварин» ви не почуєте жодних милих «гав» чи «няв». Натомість активісти Peta записали справжні звуки, що щодня лунають у лабораторіях, на фермах та в цирках.
На перший погляд книжка виглядає як звичайне дитяче видання з яскравими ілюстраціями. Та в історіях йдеться про мишей, що планують втечу зі страшної лабораторії, про кролика, вбитого для виготовлення хутра, про порося, котре ведуть на забій та про дельфіна, змушеного щодня розважати дітей у тісному акваріумі. А кнопки на звуковій панелі, розташованій збоку, дають можливість почути справжні крики тварин від страху та страждання.

Звуки тварин — одна з найперших речей, котрі ми дізналися в житті. У декого з нас є діти і тепер, коли настав час читати з ними книги про тварин, ми зрозуміли, що всі вони неправильні. Сьогодні світ, де свинки вільно бігають на фермі, а корови пасуться в полі — просто вигадка. В нашій версії звуки, які ви чуєте, є реальним зображенням того, як звучать улюблені тварини, коли їм завдають шкоди.
Ми думаємо, що для того, аби покласти кінець жорстокій поведінці з тваринами, нам потрібно розповісти правдиву історію про те, як вони живуть зараз. Ми вважаємо, що важливо, аби батьки дивилися на світ, який вони залишають своїм дітям,
творчий директор агенства Родрі Гонсалес.

Звісно, компанія не закликає показувати «Таємне життя тварин» маленьким дітям. Її радше випустили як «дитячу книжку для дорослих», адже вона є частиною провокаційної рекламної кампанії агенства, покликаної показати, як насправді добувають хутро та м’ясо. Книга складає основу відеоролика, в якому дорослі начебто читають цю історію дітям у бібліотеці, школі, вдома перед сном.

Погортати книгу можна безкоштовно за посиланням.

Джерело: It’s Nice That та Creative Boom.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події