Обожнюєте котів? Полюбляєте подорожі та мандри? Шаленієте від книжок, у яких захопливі сюжети поєднуються з пізнавальними фактами? Вважаєте, що гарні книжки мають поєднувати в собі приємне з корисним? Тоді нова книжкова серія відомої української дитячої письменниці Галини Манів «Киці-мандрівниці» – саме те, що вам потрібно.
Промо / Дражнилка
12 Вересня 2019
2785
Киці-мандрівниці: захоплива пізнавально-пригодницька серія для дітей
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

книжкові новинки, Галина Манів, пригодницька література, пізнавати світ, книжки про котів, киці-мандрівниці, рідна мова, книги для молодших школярів, 6+, що читати у школі, культура та традиції світу

Сміятися, співпереживати, радіти, зовсім трошечки хвилюватися та пізнавати щось нове про світ, у якому ми з вами усі живемо… Звучить цікаво. чи не так? А втім, робити усе це куди захопливіше у компанії разом із головними героїнями нової книжкової серії відомої української дитячої письменниці Галини Манів «Киці-мандрівниці», проілюстрованими дотепними, кумедними та симпатичними ілюстраціями Дмитра Печенкіна.

Харизматичні киці Муля та Манюня — найліпші подруги. І як не рідко трапляється з друзями, вони мають спільний інтерес — просто обожнюють мандрувати! Та не подумайте, що на сусідню вулицю, ні! На відміну від багатьох інших киць і котів, Муля та  Манюня люблять подорожувати до інших країн. Так, у першій книзі подружки вирушають досліджувати Італію, Гренландію та Фінляндію, а у другій — Велику Британію, Грецію та Туреччину. Звісно, що у кожній із таких мандрівок із кицями стаються неймовірні пригоди, читаючи про які, важко зупинитися. Тож не вагайтеся, а вирушайте у спільну мандрівку. А заразом дізнавайтеся чимало нового про географію, історію, традицію, кухню та інші культурні особливості різних країн світу.

Рекомендований вік: 6+

Жили собі дві киці — Муля й Манюня. Манюня була сіренька з чорними смужечками, а ротик мала білий, наче припудрений. Муля ж була чорна-чорнісінька, без жодної цяточки. Ну хіба що очі мала зелені та кін- чик хвостика білий, ніби умочений у сметанку. Киці дружили і часто ходили одна до одної в гості.
Приходить якось Муля до Манюні та й каже:

— Манюню, я знайшла на килимі грошик. Їдьмо до Рима!
— Їдьмо! — радо погодилася Манюня і спитала: — А де це?
— Це в Італії. Країна така, — пояснила Муля. — Неси карту, покажу.
Манюня мерщій полізла до портфеля своєї хазяйки Тетянки й дістала карту. Киці розгорнули її на підлозі, і Муля тицьнула лапкою:

— Ось.
— Ой, яка гарненька, схожа на Тетянчин чобіток, — розчулилася Манюня. — Аж раптом вона згадала, що вже виросла й не влазить у хазяйчин чобіток. Тож смугаста киця засмучено зітхнула: — Але ж ми не вліземо в цю Італію.
Муля засміялася. Вона була старша за подругу і вже вміла читати. Тому геть усе знала з книжок і охоче пояснила:
— Це ж карта. На ній навмисно малюнки маленькі, щоб усі-усі країни помістилися.
А насправді
Італія велика.
Ми поїдемо туди на автобусі.
— Ге-няу-вально, — няв- кнула Манюня та, знітившись, поспішила виправитися: — Тобто, геніально.
Киці сіли в автобус і по- їхали. Ось їхали вони, їхали, аж бачать: велике місто.
— Це вже Рим? — запитала Манюня.
— Ні, — відповіла Муля, — це Відень. Тут знаменита опера.
— А що таке опера? — зацікавилася Манюня.
— Опера — це театр, у якому співають.
— А що таке театр? — ще дужче зацікавилася Манюня. — Театр — це там, де грають.
— Ой, Мулечко, я так люблю гратися! І коли мені Маркіз на дереві співає, я теж люблю. Гайда подивимося на ту оперу! — стала просити Манюня.
— Ні, Манюню, ми не гаятимемо часу! — відповіла невблаганна Муля. Проте змилостивилася й пояснила: — У Римі теж є опера. Ми там подивимося…

Про авторку: Українська письменниця, перекладачка і редакторка. У видавництві «Рідна мова» у 2019 році побачить світ перша книжка про киць-мандрівниць її авторства.

Презентація серії книжок «Киці-мандрівниці» відбудеться під час Форуму Видавців 20 вересня о 12:00 у Львівській обласній бібліотеці для дітей за адресою м. Львів, вул. Володимира Винниченка, 1.


Галина Манів Киці-мандрівниці. Як усе почалося : кн. 1 : для дошк. і мол. шк. віку / худож. Дмитро Печенкін — Київ : Рідна Мова, 2019. — 48 с.

Галина Манів  Киці-мандрівниці. Друг по листуванню : кн. 2 : для дошк. і мол. шк. віку / худож. Дмитро Печенкін — Київ : Рідна Мова, 2019. — 48 с.

Галина Манів географія книжкові новинки пізнавальна література пригодницька література