Нові гравці у всесвіті українського дитліту – нові автори, у творчість яких можна та варто закохатися. Саме так звучить секрет розвитку дитячої літератури в Україні. Не вірите? Просто зазирніть у комікс «Космічний Поштар». Ця свіженьку новинку від новоспеченого видавництва «Блим-Блим» обов'язково закохає у читання і малечу, і їхніх батьків, які так само люблять фантазувати про майбутнє та про всілякі космічні дивацтва.
Промо / Дражнилка
26 Квітня 2021
2523
Космічний поштар: 10 причин для спільної подорожі
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

космічний поштар, ґійом перро

Український дитяче книговидання отримало нового гравця. Новостворене дитяче видавництво «Блим-Блим», від назви якого всередині вже теплішає від передчуття цікавинок, пригод і сміху, презентує свою першу книгу з фантастичною назвою «Космічний Поштар». 

Основний девіз видавництва – «Читання для кайфування», адже своє місією видавці вважають нагадувати всім нам про те, що проведений із книжкою час – це про позитив, веселощі та радість від цього процесу! Бо книжки зовсім не завжди мають нести виховну функцію, навчати  або приносити пізнавальну користь від фактів про світ. Крім того, саме художня література якнайкраще розвиває емпатію, емоційний інтелект, уяву та критичне мислення. Любов до читання народжується не з користі, а з насолоди. А графічні романи, як окремий вид мистецтва, створені саме для того, щоби сучасне візуально-орієнтоване покоління отримувало від читання справжнісінький кайф.

Перша книга видавництва – яскравий комікс про космічного поштаря. Так-так, саме космічного, а не комічного. Боб, головний персонаж, обожнює свою повсякденну рутину й те, що кожен день схожий на попередній. Він сідає на борт свого космічного корабля та розносить посилки усією галактикою. Принаймні, тією частиною галактики, яку він знає. Але згодом така повсякденність летить шкереберть.

Ніхто навіть не запитав Боба, чи хоче він змінювати свій класичний маршрут. Йому не залишилось нічого, окрім як прийняти такий виклик долі й поринути в пригоди. А що ж там на нього чекає у відкритому космосі? Читайте книжку й відкривайте безмежність фантазії автора-ілюстратора Ґійома Перро. По-секрету, там знайшлось місце для найвідомішого героя у франкомовній літературі – так-так, мова про Маленького принца.

Рекомендований вік: 6+
Замовити книжку можна 
на сайті видавництва

Отже, щоби не розповідати зайвого про захопливий сюжет коміксу, ловіть 10 причин, чому ця книжка має зайняти почесне місце на ваших поличках:

Ця історія і ії формат мальопису формують емпатію і розвивають емоційний інтелект, адже всі реакції головного персонажу – сум, збентеженість, розпач, щастя – ми аналізуємо та сприймаємо візуально на сторінках книжки.

Історія переконує кожного малого читача, що інколи виклики долі варто сприймати як захопливу пригоду. Події, які спочатку здаються дискомфортними, неприємними, незручними, можуть трансформуватися в приємні і потрібні мудрості. Треба просто подивитися на них з іншої точки зору.

Життя – це неймовірна подорож вашим власним космічним кораблем, коли ніколи напевно не знаєш, що на тебе чекає завтра. Тому треба натиснути педаль газу, перевірити цілісність скафандру, натиснути на газ на повну і летіти геть від рутини та повсякденності.

Найцінніше в житті – це новий досвід, який треба вміти грамотно аналізувати.

Книжку можна читати як одну цілісну історію. І водночас – як своєрідну збірку історій про пригоди космічного поштаря. Історії швидко читаються і не набридають.

Книжка нагадує, наскільки важливо бути впевненим у собі та своїх силах. Йти до мети, не зважаючи на те, що іноді буває холодно, голодно, мокро, страшно й самотньо.

Це історію про магію бути звичайною людиною і при цьому робити дивовижно важливі речі. Творча фантазія – безмежний ресурс, і всі найкрутіші подорожі можна здійснювати всередині нас самих

Книжка сподобається тим дітям, які лише починають самостійно подорожувати сторінками книжок, ажде формат, який передбачає невелику кількість тексту та велику кількість пригод, не дасть їм відірватися від процесу.

Пригоди космічного поштаря незабаром продовжаться в другому томі. А крім того, автор-ілюстратор пан Перро уже малює третю частину.

Книжка має дуже якісну поліграфію та вишуканий дизайн.

Так можна і до нескінченності писати про космічну фантасмагорію. Краще, мерщій гортайте самостійно!

графічні романи комікси космос самостійне читання фантастика