П’ятдесят розповідей про сміливих, мудрих, ніжних і творчих богинь із найбільших і найвідоміших пантеонів світу, доповнені вишуканими ілюстраціями Енн Шен.
Промо / Дражнилка
15 Квітня 2019
4443
Жінки з легенд і міфів: 50 богинь, які надихають
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

Жінки з легенд і міфів: 50 богинь, які надихають, міфи, легенди, казки, грецькі богині, Ран, Афіна, книжки для дітей, Енн Шен, віват, міфологія дітям, легенди, індійські міфи, легенди й перекази для дітей, дитяче читання, що читати дітям, русалки, фантастичні створіння, скандинавська міфологія, єгипетська міфологія, міфи та легенди полінезії та африки, чарівні жінки

Прекрасна Ран, мудра Афіна, таємнича Геката, могутня Адіті й амбітна Пеле… Від самого початку богині були невід’ємною частиною міфології. У прадавні часи люди зверталися до них по допомогу. Чи то у пошуках натхнення в будь-якій галузі, чи то у прагненні дістатися омріяної мети – славетні легендарні жінки дарували людям надію на найкраще, щастя й удачу, фізичне та духовне здоров’я.

Історії 50 богинь із найбільших і найвідоміших пантеонів світу, зібрані у яскравій книжці Енн Шен «Жінки з легенд і міфів», розповідають про їхню хоробрість, жертовність, самовираження, силу та нагадують нам про те, що ми повинні цінувати в житті.  Авторка  яскраво зображує їх із притаманними символами, одягом і прикрасами, розповідає про їхнє походження. Окремо зазначає, коли саме варто звертатися до богинь, аби вони допомогли у повсякденному житті, наснажили силою та відвагою, подарували своє благословення.

Для кого:

Книжка буде цікавою усім, хто захоплюється міфологією, легендами, історією різних культур і народів, а зрештою – кожному, хто прагне розкрити свою свідомість, пізнати свої внутрішні сили і відчути рівновагу.
Рекомендований вік: 6+

Про автора:

Енн Шен – ілюстраторка, авторка та дизайнерка, чиї роботи вирізняються яскравим і барвистим стилем. Співпрацює з провідними компаніями, зокрема New York Times, Disney, Facebook, Bust, HarperCollins, Papyrus і Chronicle Books.

Ран

ПОХОДЖЕННЯ: Скандинавія
МІФОЛОГІЯ. Богиня моря Ран — це прекрасна русалка, яка мешкала у золотому палаці на морському дні. У Ран були чарівні риболовецькі сіті, якими вона захоплювала кораблі. Її здобиччю ставали й моряки, котрих вона доправляла до свого палацу, щоб вони її розважали. Ран була дуже небезпечна й жорстока богиня. Її звинувачували не лише в загибелі ко­раблів, а й у тому, що люди випадали за борт і зникали в морі. Богиня дуже любила золото й коштовні речі, тому моряки клали монетки у свої кишені перед тим, як виходити у відкрите море. Вони це робили задля захисту: хай Ран бере монетки, а не їхні душі.

Зі своїм чоловіком Егіром Ран мала дев’ятьох доньок, відомих як діви хвиль. Вважали, що вони допомагають матері зваблювати моряків і затя­гувати їх на дно. Ран та Егір дуже часто влаштовували у своєму дивовиж­ному підводному палаці бенкети для скандинавських богів.

Звертайся до Ран, коли тобі знадобиться рішучість і наполег­ливість у втіленні бажаного та проявів своєї внутрішньої краси.


Енн Шен Жінки з легенд і міфів. 50 богинь, які надихають / текст та ілюстрації Енн Шен / перекл. з англ. Олена Ларікова. — Харків: Віват, 2019. — 128 c.

книжки про дівчат книжкові новинки міфи та легенди