СПІВПРАЦЯ

Реклама

Ми відкриті до комерційних та некомерційних пропозицій, але не займаємося прихованою рекламою. Ми прагнемо, аби реклама на нашому сайті була етичною, естетичною та ефективною. Ми проти агресивних форматів реклами і не співпрацюємо з певними категоріями рекламодавців.

Ми не беремо грошей з видавництв, авторів, книгарень та громадських організацій за розміщення на нашому сайті інформації про безкоштовні літературні та культурні заходи, фестивалі тощо.

З усіма комерційними, некомерційними пропозиціями та питаннями інформаційної підтримки пишіть на bokmal.ua@gmail.com або на нашу фейсбук-сторінку.

Авторам та волонтерам

Ми завжди раді новим авторам і авторкам, критикам і критикиням, журналістам і журналісткам. Якщо Ви плануєте спробувати себе у ролі автора або авторки, пропонуємо Вам написати пробну статтю: «хорошу» чи «погану» рецензію на будь-яку дитячу книжку (обсягом 2- 3 тис. знаків). У цій рецензії хотілося б бачити: влучний заголовок, виважену авторську позицію, критичність, ілюстрації (якщо таких немає, то обкладинку) у хорошій якості, оцінку книжки за 5-бальною шкалою. Детальніше про мольну систему оцінювання ТУТ.

Літклуб «Букмоль»

Для розвитку культури читання в Україні ми організували літературно-творчий клуб Букмоль — щотижневі інтерактивні читання у неформальній атмосфері та вільній групі, де щоразу зустрічаються не тільки давні знайомі, а й новачки. Літклуб “Букмоль” існує для того, щоби читання стало невиправною звичкою і, водночас, ніколи не набридало. Кожну книгу ми «засвоюємо» не лише словесно, а й творчо, малюючи, ліплячи, майструючи щось, неодмінно пов’язане з щойно почутою книгою. Такий досвід допомагає дитині соціалізуватися, вчить її не соромитися говорити, розвивати творчій потенціал та краще висловлювати власні думки.

Якщо Ви хочете допомогти нам з проведенням живих інтерактивних читань у літературному клубі «Букмоль», або ж хочете, аби ми провели читання для Вас, пишіть нам на bokmal.ua@gmail.com або на нашу фейсбук-сторінку.

букмоль, літературний клуб, розвиток дитини, дитячі книги, читання, я читаю дітямм, детская литература, книжки