СПІВПРАЦЯ

Реклама на сайті BOKMAL

Ми відкриті до комерційних та некомерційних пропозицій, але не займаємося прихованою рекламою. Ми прагнемо, щоби реклама на нашому сайті була етичною, естетичною та ефективною. Щоби вона не дратувала наших читачів, а допомагала їм знайти те, чого їм бракує. Ми проти агресивних форматів реклами і не співпрацюємо з певними категоріями рекламодавців.

З усіма комерційними, некомерційними пропозиціями та питаннями інформаційної підтримки пишіть на

afisha@bokmal.com.ua
editor@bokmal.com.ua
або на нашу фейсбук-сторінку.

Авторам

Ми завжди раді новим авторам і авторкам, критикам і критикиням, журналістам і журналісткам. Якщо Ви плануєте спробувати себе у ролі автора або авторки, надсилайте коротку інформацію про себе та зразки своїх статей у приватні повідомлення на нашу фейсбук-сторінку або на пошту editor@bokmal.com.ua (з позначкою #КритикиМайбутнього). Також зазначте у повідомленні/листі перелік тем, які вас найбільше цікавлять.

Літклуб Букмоль

Для розвитку культури читання та популяризації книжок ми організували Літклуб Букмоль.
Літклуб Букмоль існує для того, щоби читання стало невиправною звичкою і, водночас, ніколи не набридало. Кожну книгу ми «засвоюємо» не лише словесно, а й творчо, малюючи, ліплячи, майструючи щось, неодмінно пов’язане з щойно почутою книгою. Такий досвід допомагає дитині соціалізуватися, вчить її не соромитися говорити, розвивати творчій потенціал та краще висловлювати власні думки.

Якщо Ви хочете допомогти нам з проведенням живих або дистанційних інтерактивних читань у літературному клубі Букмоль, або ж хочете, щоби ми провели читання для Вас, пишіть нам на нашу фейсбук-сторінку.

 

букмоль, літературний клуб, розвиток дитини, дитячі книги, читання, я читаю дітямм, детская литература, книжки