Святкові читання від Букмолі

Друзі! Літклуб «Букмоль» запрошує дітей та батьків на «Святкові читання», під час яких ми познайомимо дітей з чудовими книжками і попрактикуємося у створенні симпатичних речей.

літклуб букмоль, розваги для дітей, як відсвяткувати миколая, різдво дітям,  kyiv family fest, музей книги і друкарства, мистецький арсенал, різдвяний арсенал

17 грудня, 12:30
Відкрите читання книжки «Хто зробить сніг» Тараса Прохаська і Мар’яни Прохасько. Після читання разом з дітьми будемо робити помічників Святого Миколая — маленьких янголят.
12:30Святкове читання до дня Святого Миколая у бібліотеці ім.Франка (вул. Фрунзе, 117).

20 грудня
Де живуть справжні диквиська? Чого бояться розбишаки? Аби дізнатися відповіді на ці питання, потрібно відвідати наше відкрите читання світової класики дитліту — книжки-картинки «Де живуть диковиська» Моріса Сендака. Після читання (в укр. перекладі «Букмолі») на дітей очікує створення яскравих масок диковиськ та імпровізована театральна вистава за участі усіх, хто матиме бажання.
14:00 — фестиваль «Зимові забави Азбукового Королівства» (Музей книги і друкарства України, вул. Лаврська, 9)

21 грудня
Книжка «Полярний експрес» Кріса Ван Оллсбурга — одна з найпопулярніших у світі книжок про Різдво, дитинство та віру в дива, яка вже протягом майже тридцяти років залишається бестселлером у багатьох країнах. Оскільки у нас про цю чудову книжку майже нічого не знають, ми вирішили перекласти її і прочитати дітям у святкові дні.
Після інтерактивного читання ми разом із дітьми створюватимемо яскраві різдвяні прикраси. У подарунок кожна дитина отримає чарівний різдвяний дзвіночок із запискою від самого Санти.
12:00 — «Різдвяний Арсенал» (Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12)
16:00 — «Миколай театральний» (ТЦ «Караван», вул. Лугова, 12)

Букмоль
Букмоль

"тебе з'їмо ми вмить" ©