10 ініціатив: програма для молоді, що прагне покращити Київ

Illustration: Sebastian Curi

Бажаєте покращити своє місто та шукаєте однодумців? Програма #10_ініціатив – це можливість для молоді реалізувати свої задуми, що позитивно впливатимуть на громади міста Києва. Ця програма – один із напрямків діяльності платформи неформальної освіти Студії Розвитку. Вона включає зустрічі для підлітків та молоді міста Києва, спрямовані на саморозвиток, усвідомлення важливості громадянської активності та участь у житті громади. Учасники й учасниці здійснюватимуть соціальні експедиції, відвідуватимуть тематичні нетворки та корисне дозвілля, створюватимуть ініціативи та суспільно-корисні заходи, соціальну рекламу та контент для підлітків. Різні експерти та фахівці проведуть тренінгові заняття спеціально для #10_ініціатив.
Програма триває 3 місяці і є абсолютно безкоштовною для всіх бажаючих мешканців міста Київ, віком від 14 до 23 років. Впродовж цього часу учасники та учасниці проходять навчальну програму, а після – практикують свої знання, організовуючи #10_ініціатив – 10 добрих справ, що піднімають соціально-важливі питання у суспільстві та привертають увагу мешканців Києва, закликають громаду до діалогу або роблять навколишній світ кращим.
Новий набір у програму #10_ініціатив буде проходити з вересня 2018 року шляхом розповсюдження онлайн анкети в соціальних мережах для реєстрації. Після заповнення анкети відбудеться відбір 50 учасників та учасниць – головне, мати високу вмотивованість змінювати життя на краще.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події