2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги, Фундація Дарини Жолдак, за підтримки компанії «Нова пошта» та телеканалу «Україна», розпочне всеукраїнську акцію «100 тисяч книжок для сільських бібліотек», приєднатися до якої зможуть усі небайдужі мешканці міст України.
Новини / Новина
19 Березня 2015
1971
100 тисяч книжок для сільських бібліотек
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

фундація дарини жолдак, збір дитячих книжок, книжки дітям, українське село, сільські бібліотеки, благодійність

2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги, Фундація Дарини Жолдак, за підтримки компанії «Нова пошта» та телеканалу «Україна», розпочне всеукраїнську акцію «100 тисяч книжок для сільських бібліотек», приєднатися до якої зможуть усі небайдужі мешканці міст України.
Проект спрямований на те, щоб згуртувати мешканців українських міст заради важливої мети – зібрати значну кількість якісних дитячих книг та оперативно передати їх до сільських бібліотек. При цьому, всі витрати під час реалізації проекту організатори беруть на себе (логістика, виготовлення коробок для збору книг, афіш тощо).

фундація дарини жолдак, збір дитячих книжок, книжки дітям, українське село, сільські бібліотеки, благодійність

Основна хвиля збору триватиме з 2 по 17 квітня 2015 року. Протягом цього часу кожен школяр зможе передати цікаві й корисні видання своїм одноліткам із сільської місцевості.
Після 17 квітня працівники «Нової пошти» заберуть книги зі шкіл та оперативно доставлять їх до тих сіл, що розташовані найближче до міста, де проходила акція.
До 2 квітня – Міжнародного дня дитячої книги – сільські бібліотеки отримують коробки із зібраними книгами. Відтак результати акції будуть підсумовані та презентовані під час V Міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал», що пройде в Києві з 22 по 26 квітня.

Про деталі й те, яким чином можна долучитися до благодійної акції «100 тисяч книжок для сільських бібліотек» дізнавайтеся ТУТ.
бібліотеки благодійництво проекти Фундація Дарини Жолдак