100 тисяч нових книжок – дітям: благодійна акція від «Фундації Дарини Жолдак»

благодійна акція, фундація дарини жолдак, книжки дітям, благодійність, нова пошта, розвиток культури, популяризація читання

«Фундація Дарини Жолдак» разом із партнерами, «Новою поштою» і видавництвом «Книголав», поповнить фонди дитячих бібліотек по всій країні новими україномовними книжками у межах благодійної акції «100 тисяч нових книжок – дітям».

На меті цієї акції – зібрати кошти на закупівлю 100 тисяч нових книжок українською мовою від найкращих вітчизняних видавництв, щоби дати батькам можливість знайомити своїх дітей із дійсно цікавою та актуальною україномовною літературою, а також зробити так, аби маленькі читачі самі хотіли брати книжку в руки, адже, як переконані організатори, саме освічена й ерудована нація здатна змінити майбутнє України.

Долучитися до акції може кожен охочий, придбавши акційну наліпку із зображенням від української ілюстраторки Ольги Селіщевої у мережі відділень «Нова пошта» по всій Україні. Вартість однієї наліпки – 5 грн. Виручені з продажу наліпок кошти підуть на закупівлю книжок для 500 активних бібліотек по всій Україні.

Окрім закупівлі нових книжок, Фонд дає бібліотекарям реальні інструменти роботи з маленькими читачами: читальні, що зареєструвались в акції, отримають від «Фундації» літературно-ігровий практикум «Як приборкати Книжкозавра» – набір вправ на розвиток навичок читання, зокрема кросвордів, ігор та цікавих творчих завдань, які вже були випробувані працівниками Фонда у «Книжкобусі» та декількох бібліотеках Києва.

Ми працюємо над тим, щоб зацікавлювати дітей читанням у ігровій формі, стимулювати їх творчі навички, знайомити їх з цікавими книжками без примусу. Для винагороди активних бібліотек ми обиратимемо актуальні видання, що здобули визнання у професійному середовищі та мають попит серед батьків й дітей. Також ми продовжуємо приймати на склад Фонду україномовну літературу від організацій та приватних дарувальників, тож передати книжки бібліотекам може кожен охочий.
Олександра Кольцова, керівниця «Фундації Дарини Жолдак»

Крім того, організатори акції залучають до популяризацї акції зірок спорту, шоу-бізнесу, телебачення, журналістів, блогерів і лідерів думок, які розповідатимуть через соціальні мережі про важливість читання. Долучитися може кожен із вас, розповівши у соцмережах про свою улюблену дитячу книжку, додавши хештеги #новікнижкидітям #книгадитинства.

Акція «100.000 нових книжок – дітям» триватиме протягом листопада та грудня — бібліотеки, що зареєструвались в акції, проводитимуть заняття, а благодійники можуть придбати акційні наліпки й таким чином долучитись до покупки нових книжок.

Приєднуйтеся та допоможіть українським дітям читати більше!

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©