Вихідні з дітьми: 11-12 листопада

букмольные чтения, Kуiv Metro Quest, квест у метро, квест у київському метро, квест в киевском метро, афиша киева ноябрь, выходные ноябрь, фестивали ноябрь киев, фестивали ноябрь, события ноябрь, события киев ноябрь, вихідні листопад, афіша листопад, афіша київ листопад, фестивалі листопад, події київ листопад, букмольні читання, Дитяча субота, дитяча субота книгарня є, книгарня Є, Виставка японського мистецтва Уявний путівник Японія, Уявний путівник Японія, Виставка японського мистецтва, Виставка японського мистецтва мистецький арсенал, мистецький арсенал, Уявний путівник Японія мистецький арсенал, Форум М18, Форум М18 Київська міська державна адміністрація, Форум М18 кмда, Відкриття Німецького цифрового дитячого університету, Німецький цифровий дитячий університет, дитячий університет, цифровий дитячий університет, Kinderuni, Goethe-Institut, гете-інститут, дитячий університет гете інститут, Київський палац дітей та юнацтва, кпдю, вихідні у києві, вихідні з дитиною, выходные с ребенком, куда пойти на выходных с ребенком, где провести выходные с ребенком, выходные в киеве, афиша киев, афиша выходные, куди піти на вихідних з дитиною, афіша київ, вихідні київ, дитяча афіша київ, літклуб букмоль, литклуб букмоль, остання барикада, читання остання барикада, букмоль остання барикада, літклуб букмоль остання барикада, на станіславського, на станиславского, чтения на станиславского, читання на станіславського, букмоль на станіславського, літклуб букмоль на станіславського, букмоль на станиславского, литклуб букмоль на станиславского,

Illustration: Alex Cho

Осінні вихідні ніби створені для читання, але у перервах радимо відвідати виставку японського мистецтва, підлітковий форум, квест у метро і ще дещо.

Літклуб Букмоль: розклад на листопад, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання, книжки про вовків, класика, народні казки

Літкклуб Букмоль: 11 листопада

Чи думали ви колись про те, якою мала би бути сучасна Червона Шапочка? Якщо так, тоді, напевне, у вашій уяві з’явився хтось такий, як Ґіттан — головна героїня осінньої книжки-картинки шведської авторки та ілюстраторки Пії Лінденбаум «Ґіттан і сірі вовки». Ґіттан усього чотири роки. Вона ніколи не чіпає незнайомих собак і уважно стежить за тим, щоби не промочити ноги. Така вже вона, ця Ґіттан, боїться усього на світі. І треба ж було такому статися, щоби саме вона загубилася на прогулянці лісом! Чи злякається Ґіттан, опинившись в оточенні хижих вовків? Що робитиме, щоби не стати вечерею для зубатих сіроманців? Як знайде додому? Дізнаємося на інтерактивному читанні. А після читання на дітей очікує особливий осінній майстер-клас за мотивами книжки.

Для дітей віком 4+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією тут.

Коли: 11 листопада, 12:00.
Місце: кав’ярня «На Станіславського» (вул. Станіславського, 3).

Презентація нової книжки Лесі Ворониної: 11 листопада

Усіх, хто любить фантастичні пригоди та дивовижні відкриття, запрошують на презентацію нової книжки Лесі Ворониної “Таємне Товариство Ботанів, або Екстрим на горі Підстава”. Під час майстер-класу, який проведуть авторка книжки та художники Катерина й Володимир Штанки, ви зможете перенестися у небезпечний, але неймовірно захопливий світ, де герої “Таємного Товариства Ботанів” рятують людство від синьомордих прибульців і знаходять вихід з будь-яких безвихідних ситуацій.
Ті, хто читав пригодницько-фантастичні повісті Лесі Ворониної “Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9” і “Таємне Товариство Брехунів, або Пастка для синьоморда”, знають, скільки зусиль довелося докласти героям цих книжок, щоб звільнити Землю від страшної загрози, яку несуть хижі прибульці. Невже синьоморди залишили на нашій планеті свої секретні бази? Невже гора Підстава може перетворитися на секретну лабораторію, де ведуться небезпечні експерименти? І врешті — що заховано у “місцях сили” серед прадавніх кам’яних мегалітів-кромлехів?

Коли: 11 листопада, 12:00.
Місце: книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3).

Дитяча субота: 11 листопада

Видавництво «Братське» та школа ігрової англійської «Tutu English» запрошують дітей віком 3-7 років і їхніх батьків на інтерактивне заняття за мотивами книжки-білінгви Ані Хромової та Анни Сарвіри «Монетка»/A Coin в межах «Дитячої суботи». Малий Ромко загубив монетку, але журився геть не довго. Адже в нього знайшлася магічна кишеня, в яку можна покласти все, що завгодно! Літак, повітряну кулю чи машину зі свіжими булочками і навіть космічний корабель! Під час заходу діти почують цікаву історію, вивчать чимало нових англійських слів і візьмуть участь у творчому майстер-класі.

Коли: 11 листопада, 12:00.
Місце: книгарня «Є» (просп. Бажана, 16Д).

Літклуб Букмоль: розклад на листопад, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання, книжки про вовків, класика, народні казки

Літкклуб Букмоль: 12 листопада

Усі діти чогось бояться. Хтось боїться темряви, хтось висоти, хтось мишей та павучків, а хтось монстрів під ліжком. Але варто просто одягнути костюм вовка, як це зробив головний герой знаменитої дитячої книжки Моріса Сендака «Там, де водяться диковиська», і всі страхи зникнуть, і звичайна кімната перетвориться на цілий широкий світ із пальмами, ліанами, океаном та фантастичним островом, на якому живуть дивовижні диковиська. Чи здатен костюм вовка допомогти Максу приборкати страшних мешканців острова? Можливо. Але чи допоможе вовчий образ хлопчику залишитися на острові назавжди? Відповіді дізнаємося на читанні у гастрономічно-мистецькому просторі Остання Барикада. А після подорожі до уявного острова з химерними чудовиськами влаштовуємо фантастичне перетворення на вовчиків-королів та незабутній гармидер на тематичному майстер-класі!

Для дітей віком 3+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією тут.

Коли: 12 листопада, 12:00.
Місце: Остання Барикада (Майдан Незалежності, 1).

Авторська екскурсія виставкою японського мистецтва «Уявний путівник. Японія»: 12 листопада

Якою ми уявляємо Японію і чому саме так? Острови, сади, японська поезія і самураї, кімоно та чайна церемонія. З іншого боку – досконалі промислові і людиноподібні роботи, прогресивна наука й аніме. Як співіснує така суміш традиційного і надновітнього у японській культурі? Виставка – це уявний путівник уявної подорожі образами Японії, укладений з використанням традиційних японських зображень, предметів, текстів, поезії, а також нових технологічних мистецтв. Ця «подорож» наповнена історіями і нотатками, емоціями і відкриттями, новим досвідом.

Більше інформації на сайті.

Коли: 12 листопада, 14:00.
Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

Форум М18: 12 листопада

Київський дитячо-юнацький форум М18 «Менші 18 – ми можемо більше!» – це громадсько-освітній проект партиципації дітей і молоді та формування їх активної громадянської позиції завдяки діалогам з політиками й владою, презентації й підтримці суспільно значущих дитячих і молодіжних ініціатив. Депутати Київради зустрінуться з дітьми не як з школярами, а як з повноправними громадянами міста. Кожен зможе посавити запитання, як зробити життя в столиці кращим.

Деталі – за посиланням.

Коли: 12 листопада, 11:00 – 16:00.
Місце: Київська міська державна адміністрація (вул. Хрещатик, 36).

Відкриття Німецького цифрового дитячого університету: 12 листопада

У листопаді стартує Німецький цифровий дитячий університет. Kinderuni – це безкоштовний освітній проект Goethe-Institut в Україні для дітей віком від 8 до 12 років. Він допомагає дітям знаходити відповіді на питання з різних сфер науки та в ігровій формі знайомить їх із німецькою мовою. Окрім онлайн-формату, Дитячий університет Kinderuni пропонує різноманітні заходи. Щоб відкрити німецький цифровий дитячий університет в Україні, Goethe-Institut разом із науковцями відправляється у турне містами України – у Київ, Запоріжжя, Одесу та Львів.

Уся інформація — на сайті.

Коли: 12 листопада, 12:00 – 17:15.
Місце: Київський палац дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Kуiv Metro Quest: 12 листопада

Хочете сказати, що знаєте метро, як свої 5 пальців? Тоді пропонуємо вам перевірити ваші знання у квесті! Kуiv Metro Quest – це вест по лініям київського метрополітену для любителів цікавого, нового і непередбачуваного. Kуiv Metro Quest перенесе вас в світ пошуків і пригод. Він підходить для компаній, для друзів, для родин або батьків з дітьми.

Реєстраціятут.

Деталі – за посиланням.

Коли: 12 листопада, 12:00.
Місце: станція метро Палац Спорту.

Благодійна подія «Я майбутнє України»: 12 листопада

Благодійна подія, кошти зібрані з якоЇ підуть на придбання маєтку для створення «Міста добра». Головна ціль — порятунок дітей від потрапляння в інтернати та дитбудинки, підтримка найбідніших сімей в кризових ситуаціях, а також надання опіки, реабілітації та прихистку дітям сиротам з інвалідністю які знаходилися під опікою бабусь та дідусів.
На даний час вже майже рік існує Центр Доброти «Мрія Марти» в Чернівцях, в якому знайшли підтримку понад 35 мам сиріт, безхатьків, випускниць інтернатів та ті хто перебував у нещадному домашньому насильстві, мам у яких через несприятливі кризові ситуаціі та бідність стояло питання про відібрання дітей в інтернати, 22 з них вже є випускницями центру, і мають професію, роботу, мають змогу самі орендувати належне житло і вони повністю подолали кризу, більше того, зараз вони допомагають іншим жінкам справитися з бідою.
«Мрія Марти» орендує будинок за 1000 доларі США, при наявності власного будинку, ці кошти покривали б утримання будинку з комунальними харчуванням дітей, наявність власного будинку дозволила б брати під опіку дітей та створити на його основі безкоштовний реабілітаційний центр, отримавши грант із Люксембургу по необхідному обладнанню, який можуть надати тільки за умови володінням маєтку, а не оренди.

Усі деталі – за посиланням.

Коли: 12 листопада, 12:00.
Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

Лекторій «Абетка Мистецтва»: 12 листопада

Вважаєте, що підлітки і мистецтво це щось непоєднуване? Національний музей «Київська картинна галерея» готовий розвінчати цей міф і познайомити підлітків з колекцією та історією музею, зануритись у живопис та його жанри, розкрити таємниці створення книги, з усіх боків розглянути скульптуру та її пластичні можливості та розказати про мистецтво створення довершеної порцеляни.

Деталі – за посиланням.

Коли: 12 листопада.
Місце: Національний музей «Київська картинна галерея» (вул. Терещенківська, 9).

 

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин