Захопливі будні: 11 — 15 квітня

куди піти в києві разом з дітьми, що робити в києві, Happy teenager, Art4teens, Театр на Липках, Театр ляльок, Букмоль, Освітня станція 31B1, захопливі будні, вистави для дітей Рясно вкрилося місто зеленню та білими оазисами запашних уквітчаних абрикос, а свіженький тиждень так само рясно розцвів безліччю подій вам на радість. Тож гайда усією родиною з понеділка по п’ятницю на захопливі столичні події!

Цього року у квітні виповнюється 55 років з дня першого польоту людини у космос, тож чому б це не відсвяткувати?! От cферичний кінотеатр Atmasfera360 і влаштував у себе Тиждень Космонавтики з 8 по 17 квітня.

Тиждень космонавтики: 8-17 квітня

До того ж цей визначний тиждень присвячено ще одній видатній події в сфері освоєння космосу людиною, до якої причетний знаменитий українець, Клим Чурюмов — першовідкривач комети Чурюмова-Герасименко. Також у планетарії в рамках святкувань представлятимуть ​​унікальну експозицію історичних експонатів на тему польоту Юрія Гагаріна в космос та розповідатимуть інтерактивні лекції для діточок про астрономію!

Подробиці щодо програми тижня космонавтики можна подивитись ось тут.

Місце: будівля Київського Планетарію (вул. Велика Васильківська, 57/3).
Контакти: (044) 229-01-93.

Happy teenager: 11 квітня

Коли вашій дитині вже є 13-16 років, тоді слухайте: 11 квітня відбудеться чергова зустріч групи для підлітків “Happy teenager”.

Клуб активних батьків «Знайка» кличе хлопців та дівчат до групи для тих, хто переживає підлітковий період. Тут створять умови, щоб дитина могла навчитись чути свій голос, який протистоятиме пасткам світу, буде вчитись як спілкуватись, як вирішувати конфлікти, як виражати свої емоції та почуття і як бути почутою. Групу вестимуть два професійних психологи: Оксана Дубравіна (психолог, психотерапевт, молодіжний тренер) та Тетяна Фоміна (психолог, психотерапевт, ораганізаційний консультант).

Більше про подію читайте ось тут.

Коли: 11 квітня з 17:00 до 19:30.
Вартість: 250 грн.
Контакти: (044) 425-68-37, (067) 467-78-08.

Art4teens: 12 квітня

Освітня станція 31В1 вкотре кличе підлітків завітати на заняття неформального курсу «Art4teens. Мистецтво для бунтарів», що має на меті розвинути індивідуальність дитини крізь призму (р)еволюцій у мистецтві останніх двох століть.

Заручившись підтримкою і настановами авторки, викладачки та кураторки курсу — Лори Іщенко, яка спеціалізується на крос-дисциплінарних освітніх програмах з візуальної культури, мистецтва та урбаністики для дітей і підлітків, кожен юних хлопець чи дівчинка розвиватимуть свободу творчості, долаючи внутрішні бар’єри й формуючи в собі відповідальність за власний вибір. Діти матимуть змогу переосмислити найвизначніші етапи у мистецтві та культурі XX та XXI століть, спробують себе у різних напрямках сучасного мистецтва й ознайомляться з українськими художниками під час мастер-класів та арт-турів по місту.

Ось тут можете ознайомитись із деталями курсу, а ще — зареєструватись онлайн.

Коли: 12 квітня з 16:00 до 18:00.
Місце: Освітня станція 31В1 (вул. Пушкінська, 31-в-1, у внутрішньому дворі між вул. Пушкінська та вул. Червоноармійська).
Вартість: 250 грн.
Телефон: (044) 22-486-89.

Догоридригом: 13 квітня

Столичний Театр юного глядача усіх діточок, яким вже 5 і більше років, запрошує на виставу “Догоридригом”, що триватиме годину і 20 хвилин цієї середи, 13 квітня.

Так трапляється, що ми починаємо цінувати щось тільки тоді, коли це втрачаємо. Маленька дівчинка Ліза так вже допекла свою бабусю звичними для себе примхами, вередуванням та вимогами, що бабуся вирішила піти від своєї онуки і приєднатись до групи інших бабусь, які теж не витримали «знущань» з боку своїх дорогоцінних онуків та онучок. Вже скоро дівчинка усвідомила, що їй дуже не вистачає бабусі, що без неї  порожньо, холодно та голодно. Тому Ліза вирушає на пошуки. Разом із Красунею та добрим Розбійником вони намагаються повернути бабусь-втікачок і звільнити бабусю Лізи від дій чарівного дощу.

Квитки на виставу можна придбати у касі театру або за посиланням.

Коли: 13 квітня о 12:00.
Місце: Театр на Липках (вул. Липська, 15/17).
Каса театру: (044) 253-62-19.

Зустріч з Вікторією Деккер: 13 квітня

Активним мамам мабуть буде цікавою зустріч із засновницею проекту Lady.biz — Вікторією Деккер. Проект Lady.biz присвячений навчанню, підтримці та просуванню дівчачих бізнесів. Він з’явився на світ в 2014 році разом із другим малюком Вікторії. Тому Віка знає, що запустити свій бізнес-проект можна і будучи молодою мамою.

Приходьте у Зеленку й дізнаєтесь з чого почати свою справу, куди подіти при цьому дитину або як організувати все без шкоди для сім’ї, як отримати підтримку чоловіка і близьких людей при бізнес старті та багато-багато іншого.

Зареєструватись на зустріч можна прямо тут.

Коли: 13 квітня з 11:00 до 13:00.
Місце: Коворкінг з дітьми Zelenka (вул. Ярославiв Вал, 11/1).
Вартість: 200 грн.
Контакти: (093) 018-78-39.

Школа для батьків: 14 квітня

“Екологія сім’ї: ніколи не пізно» — саме таку назву має навиковий тренінг, на якому 14 квітня усіх охочих батьків запрошують повчитися спілкуванню і конструктивному розв’язанню конфліктів, розвиваючи емоційну компетентність і емпатію.

Заручившись підтримкою психолога Ольги Сапельник, яка й вестиме 1,5-годинні заняття (увесь курс передбачає 8 таких занять), дорослі закріплюватимуть нові навички взаємодії з дітьми, навчаючись розуміти самих себе, свої потреби і емоційні стани, конструктивно виражати свої почуття. Тому друга частина практикуму для батьків буде присвячена особливостям психологічного розвитку на різних етапах: від народження до підліткового віку.

Програму тренінгу шукайте, будь ласка, ось тут.

Коли: 14 квітня о 18:45.
Місце: бул. Шевченка, 36б (вхід з вул. М. Коцюбинського, 12 (через арку).
Контактні телефони: (067) 466 40 24, (067) 441 62 90.

Як зимувати в Азії: 15 квітня

Завітайте 15 квітня на коворкінгу з дітьми Zelenka, аби послухати натхненні історії однієї родини, яка з власного досвіду знає як це — зимувати в Азії.

Сім’я Щасливих провела п’ять місяців в Азії. Євгенія і трирічна Злата поділяться з вами цим неймовірним досвідом. Це не перша їхня спільна поїздка, але, мабуть, найдовша і серйозна. Як підсумок: чотири країни; дванадцять місць проживання; шість островів і купа нових відкриттів! З 4 листопада по 4 квітня вони побували в Куала — Лумпурі (Малайзія), Сінгапурі, на Самуї (Таїланд), Пхукеті (Таїланд), в Крабі (Таїланд), на Пенанге (Малайзія), Лангкаві (Малайзія) і на чудовому острові Балі (Індонезія). Тож приходьте слухати цікаві історії та набиратись корисних порад!

Коли: 15 квітня об 11:00.
Місце: Коворкінг з дітьми Zelenka (вул. Ярославiв Вал, 11/1).
Вартість: 150 грн.
Контакти: (093) 018-78-39.

Надя Рокитянська
Надя Рокитянська

редакторка рубрики новин