Цікаві вихідні: 12-13 листопада

Aroma Espresso Bar, Chulan Bookstore, Дні науки, Дні науки 2016, Дні науки київ, Дні науки україни, дни науки, дни науки 2016, дни науки киев, Виховання без травмування, Вікторія Горбунова, Виховання без травмування або навіщо дітям дорослі, презентація Вікторії Горбунової, Вулик ідей, Читаймо дітям у музеї, Chulan, Читаймо дітям у музеї чулан, читання дітям нміу, Національний музей історії України, читання Національний музей історії України, дитячі читання Національний музей історії України, читаймо дітям Національний музей історії України, Всі Свої теплі речі, всі свої, все свои, все свои теплые вещи, галерея D12, D12, Junior Climbing Jam, детские соревнования по скалолазанию, дитячі змагання з альпінізму, Скалодром Гиперион, Гіперіон, День народження Promum, Журнал Promum, день рождения Promum, Promum, Дитяча Планета Київ, Chulan Bookstore на пейзажке, Chulan Bookstore на пейзажці, чулан на пейзажке, чулан на пейзажці, читаки, читаки клуб, читаки-клуб, чулан букмоль, чулан читаки, чулан читання, чулан чтения, чулан читаки-клуб, букмоль, вихідні у києві, вихідні з дитиною, выходные с ребенком, куда пойти на выходных с ребенком, где провести выходные с ребенком, выходные в киеве, афиша киев, афиша выходные, куди піти на вихідних з дитиною, афіша київ, вихідні київ, дитяча афіша київ, чтения в Aroma, моя книжкова полиця, книжкова полиця, суботня читанка, недільна читанка, книжкова субота букмольные чтения, букмольні читання, літклуб букмоль, литклуб букмоль, на станіславського, на станиславского, чтения на станиславского, читання на станіславського, букмоль на станіславського, літклуб букмоль на станіславського, букмоль на станиславского, литклуб букмоль на станиславского, читання в Aroma, букмоль Aroma,

source: Mouni Feddag

Мало не щомісяця у Києві з’являються нові місця, де читають дітям уголос. Де слухати історії цими вихідними та що робити ще, знає наша афіша.

Дні науки: 12-13 листопада

«Дні науки» — це проект популяризації науки, започаткований у 2013 році молодими вченими Національної академії наук України. У рамках «Днів науки 2016» у музеях, вищих навчальних закладах і наукових лабораторіях кількох міст України пройдуть науково-популярні лекції, демонстрації, екскурсії та майстер-класи. У вас є можливість безпосередньо долучитися до популяризації науки.

Локації та детальна програма для Києва – за посиланням.

Коли: 12-13 листопада.

День народження Promum: 12 листопада

Журнал Promum святкує другий день народження. Всіх мам і не мам запрошують поспілкуватися, послухати лекції, зустрітися з авторами журналу, відвідати салон краси, скупитися, потанцювати, випити шампанського і з’їсти шматок торту. Звичайно, діти без розваг теж не залишаться.

Подробиці – за посиланням.

Коли: 12 листопада, 11:00 – 21:00.
Місце: Дитяча Планета Київ (ТЦ «Україна», просп. Перемоги, 3).

Виховання без травмування: 12 листопада

Запрошуємо на зустріч-презентацію психолога, психотерапевта та письменниці Вікторії Горбунової «Виховання без травмування, або навіщо дітям дорослі?» Нова книга Вікторії Горбунової — про батьківський вплив на дорослішання дітей, який часто, замість того щоб надати захист у великому й небезпечному світі, завдає травм дитячій психіці.
Уберегти дитину від реальних загроз, відмовившись від традиційних залякувань, і навчити вирішувати проблеми або уникати їх; припинити тремтіти за кожний її порух — і жити, а не переживати; навчити не хворіти, а одужувати, не перетворюючи лікарняний на довогоочікуване свято зі смаколиками, мультиками досхочу та увагою й піклуванням, яких дитині так не вистачає; навчитись самим створювати ситуації успіху для сина чи доньки. Практичний психолог на підставі досягнень світової науки та власного багатого досвіду порадить, як вирішити безліч питань, що виникають у батьків дошкільняти, маленького учня чи підлітка, аби виховати самостійну, впевнену у своїх силах, щасливу дитину.

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Коли: 12 листопада, 14:00.
Місце: «Вулик ідей» (вул. Копилівська, 31).

Літклуб Букмоль: розклад на листопад, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, Це не я, Олівер Джефферс, Рекс, Урсула Дубосарскі,Х’юґо – лихий, кровожерний...? Мія Нільсон, Дірка, Ойвінд Торсетер, Кріт і какашки, Вольф Ерльбрух, Вернер Хольцварт, Машина для обіймів, Скотт Кемпбелл, Зубр шукає гніздо, Оксана Була, Земля, космос, місяць, база, Прайс, Коли тато показав мені Всесвіт, Улф Старк, Що далі? Туве Янссон

Літклуб Букмоль: 12 листопада

Унікальна, екзистенційна та сюрреалістична книжка-картинка Ойвінда Терсетера «Дірка» підіймає величезну кількість  філософсько-етичних питань, відповіді на які ми шукатимемо (та чи знайдемо?) разом. Головний герой цієї страшено лаконічної книжки помічає на стіні свого нового помешкання дірку. Розгублений і здивований він хоче зрозуміти, що це за дірка і як її позбутися. Експерти з розумними виразами обличь влаштовують над діркою кілька безуспішних експериментів, досліджують її та намагаються проаналізувати. Та хіба ж можна проаналізувати Ніщо? Пізнати непізнаване? Чи хоча б зрозуміти його?.. Спробуємо розібратися під час читання, а потім — створимо власні книжки-картинки.

Для дітей віком 4+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією ТУТ.

Коли: 12 листопада, 12:00.
Місце: кав’ярня «На Станіславського» (вул. Станіславського, 3).

Читаки-клуб: 12 листопада

І знову ВАУ! «Мамо, дивись!», та «Тато, йди сюди!» — саме ці вигуки зазвичай супроводжують читання і розглядання книжки наступного засідання Читаки-клубу. Близько 65 мільйонів років тому у ссавців, прабатьків сучасних тварин, з’явився шанс населити Землю. Бабки, розміром з півня, і стародавні коні, завбільшки з кішку. Носороги — вищі жирафа і важчі п’яти слонів. Сумчасті леви і сумчасті вовки. Шаблезубі кішки і мамонти. У дивовижній книжці «Encyclopedia Prehistorica: Mega-Beasts» («Енциклопедія древностей: звірі») зібрані фігури звірів-рекордсменів — найбільших і найменших. А чи є мегазвірі, які не вимерли і дожили до наших днів? Як їм живеться в сучасному світі? Як виникла легенда про снігову людину? Кому належали 30 тисяч черепів, виявлених в Драконячої печері в Австрії? На всі ці питання відповість Читакам це чарівне видання від майстра інженерних та книжкових справ Роберта Сабуди, завдяки якому за останні півтора десятка років в жанрі книг із об’ємними зображеннями сталася справжня революція.

Вік Читак: 4+

Участь безкоштовна після реєстрації за посиланням.

Коли: 12 листопада, 11:00.
Місце: Chulan Bookstore (провул. Десятинний, 7).

Читаймо дітям у музеї: 12 листопада

У музеї читатимуть «Мишачий дім Сема і Джулії» Каріни Схапман від Видавництво Старого Лева. Це видання обрали через невтомну пристрасть до історії як такої. Адже в цій книзі в усіх дрібницях і з величезною любов’ю автор зображує повсякденне життя Голландії 50-х років ХХ століття. В затишному будинку живуть кумедні в’язані мишенята, їх друзі та родичі. Що можна зробити з картонних коробок, пап’є-маше, обрізків кольорових тканин і різної дрібниці? Голландська письменниця Карина Схапман зуміла побудувати справжнісінький «Мишачий дім», в якому більше ста кімнаток, коридорчиків і балкончиків. B цю суботу дітлахів запрошують читати та розглядати це прекрасне видання та спробувати потім свої сили у конструюванні будинків із картону у компанії книгарні Chulan.

Участь у читаннях входить до вартості вхідного квитка.

Коли: 12 листопада, 14:00.
Місце: крамничка Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2).

Книжкова субота: 12 листопада

Найапетитніша книжка з казочками про братика Івася та сестричку Олесю «Зварю тобі борщику» посмайкує діткам цими вихідними на читанці. Всі історії в ній такі, що аж слинка котиться. Почитаємо про «Борщ», про «Кашу» і про «Картоплю». А там же ще є про вареники, голубці, узвар, млинці, полуниці… і про ковбасу. Приходьте читати-смакувати.

Вік 3+

Коли: 12 листопада, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

Літклуб Букмоль: розклад на листопад, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, Це не я, Олівер Джефферс, Рекс, Урсула Дубосарскі,Х’юґо – лихий, кровожерний...? Мія Нільсон, Дірка, Ойвінд Торсетер, Кріт і какашки, Вольф Ерльбрух, Вернер Хольцварт, Машина для обіймів, Скотт Кемпбелл, Зубр шукає гніздо, Оксана Була, Земля, космос, місяць, база, Прайс, Коли тато показав мені Всесвіт, Улф Старк, Що далі? Туве Янссон

Літклуб Букмоль: 13 листопада

Букмоль прочитає одну з найепатажніших та найсміливіших книжок зі своєї бібліотеки – книжку-картинку «Кріт, який хотів з’ясувати, хто нагидив йому на голову». Ця книжка належить до тих чудернацьких зразків дитячої літератури, які часто дуже швидко стають загальновідомими, але, на жаль, залишаються нечитаними. Курйозну історію про… так-так, про какашку вигадав письменник та художник Вернер Хольцварт, а автора настроєвих, виконаних зі смаком та вишуканістю ілюстрацій ви можете легко вгадати — це нині відомий майже кожному автор-ілюстратор Вольф Ерльбрух. Уперше опубліковано книгу німецькою мовою ще у 1989 році і  за чверть століття вона була перекладена більш ніж 30 мовами та стала визнаним світовим бестселером з мільйонними тиражами. За мотивами «Крота…» знято мультиплікаційний фільм, створено дитячий мюзикл і театральну виставу, а саму книгу номіновано на німецьку Премію дитячої літератури.
Чи варта вона усіх цих нагород та визнання, ми перевіримо на інтерактивному читанні книжки в Букмольному перекладі українською, а після цього розважимося на майстер-класі за мотивами книжки.

Для дітей віком 3+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією ТУТ.

Коли: 13 листопада, 11:00.
Місце: кав’ярня Aroma Espresso Bar (вул. Ділова, 5).

Всі. Свої | Теплі речі: 12-13 листопада

5 поверхів теплих і стильних речей від 250 найкращих українських брендів. Маркет – це великий вибір актуального та якісного жіночого й чоловічого зимового одягу вітчизняного виробництва: в’язані шапки, шарфи та рукавички з натуральної вовни, стильні светри, світшоти та кардигани, модні пальта, пуховики, шуби та парки, а також різноманітне сезонне взуття, сумки й аксесуари. Приходьте та створіть свій особливий зимовий образ.

Коли: 12-13 листопада, 10:00-20:00.
Місце: галерея D12 (вул. Десятинна, 12).

Junior Climbing Jam: 12 листопада

Маленьких та юних альпіністів, новачків і любителів запрошують на п’ятий дитячий фестиваль Junior Climbing Jam. Вік учасників – від 5 до 12 років. Змагання – на складність.

Усі деталі та реєстраціятут.

Коли: 12 листопада, 9:00 – 20:00.
Місце: ЦАО Гіперіон (вул. Кирилівська, 46/73).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин