Цікаві вихідні: 14-16 жовтня

вднг, вднх, Флеш-моб #КапелюхаНаВуха, #КапелюхаНаВуха, Chulan Bookstore, Chulan Bookstore на пейзажке, Chulan Bookstore на пейзажці, чулан на пейзажке, чулан на пейзажці, читаки, читаки клуб, читаки-клуб, чулан букмоль, чулан читаки, чулан читання, чулан чтения, чулан читаки-клуб, флеш-моб паліативна допомога, флеш-моб палиативная терапия, #HatsOn4CPC, ресторан прага, прага, осенняя ярмарка, осенняя ярмарка прага, осенняя ярмарка ресторан прага, ярмарка прага, ярмарок прага, осінній ярмарок, осінній ярмарок прага, осінній ярмарок ресторан прага, вихідні у києві, вихідні з дитиною, выходные с ребенком, куда пойти на выходных с ребенком, где провести выходные с ребенком, выходные в киеве, афиша киев, афиша выходные, куди піти на вихідних з дитиною, афіша київ, вихідні київ, дитяча афіша київ, моя книжкова полиця, книжкова полиця, суботня читанка, недільна читанка, книжкова субота букмольные чтения, букмольні читання, літклуб букмоль, литклуб букмоль, на станіславського, на станиславского, чтения на станиславского, читання на станіславського, букмоль на станіславського, літклуб букмоль на станіславського, букмоль на станиславского, литклуб букмоль на станиславского, Aroma Espresso Bar, букмоль, чтения в Aroma, читання в Aroma, букмоль Aroma,

Попереду аж три вихідні, тож немає часу нудитися. Наша афіша не дасть осінній хандрі жодного шансу.

Міські історії: 14 жовтня

Кожне місто – унікальний організм, чия історія, перш за все, у житті його мешканців. Кожен з нас пише історію, створюючи простір, у якому живе. На зустрічі з дітьми та підлітками авторка серії книжок «Городское ралли» видавництва «Самокат» і краєзнавчого проекту «Город наизнанку» Хельга Патакі говоритиме про те, чи є у міста серце, як ростуть будинки і як перетворити звичайну прогулянку на справжню пригоду. Хельга – краєзнавиця, дитяча письменниця, екскурсовод, театральна режисерка, унікальна спеціалістка з міських квестів і режисури міського простору.

Коли: 14 жовтня, 15:00.
Місце: Chulan Bookstore – Пейзажка (провул. Десятинний, 7).

Міські квести: 14 жовтня

Як навчитися читати міста, досліджувати їхні гіпертекстові простори, знайти на своїй вулиці щось унікальне і розповісти про це, навчити цьому дітей і підлітків? Лекцію про міські квести проведе Хельга Патакі — авторка серії книжок «Городское ралли» видавництва «Самокат» і краєзнавчого проекту «Город наизнанку», краєзнавиця, дитяча письменниця, екскурсовод, театральна режисерка, унікальна спеціалістка з міських квестів і режисури міського простору. Вона знає, навіщо потрібні міські міфи та легенди, де у міста серце і як перетворити звичайну прогулянку на справжню пригоду.

Коли: 14 жовтня, 18:00.
Місце: Chulan Bookstore – Пейзажка (провул. Десятинний, 7).

Флеш-моб #КапелюхаНаВуха: 14-15 жовтня

Приєднуйтеся до флеш-мобу #КапелюхаНаВуха на підтримку паліативної допомоги для невиліковно хворих дітей в Україні. Навіть зіткнувшись з невиліковною хворобою, дитина не має страждати від болю. Не лише фізичний, а й психологічний біль можна подолати, надаючи хворій дитині комплексну паліативну допомогу. Паліатив – це система допомоги дітям з невиліковними хворобами, що включає в себе реабілітаційну програму, кваліфіковану допомогу рідним дитини, психологічний та духовний супровід, професійно підготовлений медичний персонал та доступні дитячі форми знеболення. Забезпечення комплексної паліативної допомоги дітям – одне з першочергових завдань держави в рамках забезпечення прав дитини.

Для участі у флеш-мобі треба сфотографуватись у шапці, опублікувати фото на своїй сторінці у Фейсбук під хештегами #КапелюхаНаВуха та #HatsOn4CPC, вимагаючи створення доступної та якісної паліативної допомоги в Україні, а також доступних дитячих форм знеболення. Вулична акція #КапелюхаНаВуха відбудеться на території ВДНГ в Києві, а також у інших містах України. Будуть майстер-класи з виготовлення капелюхів, клоуни й інші розваги для дітей.

Коли: 15 жовтня, 11:00 – 16:00.
Місце: ВДНГ (просп. Академіка Глушкова, 1).

Літклуб Букмоль, розклад читань та майстер-класів на жовтень, Читаймо дітям уголос!, популяризація читання, Хільда і троль, Люк Пірсон, Ця книжка щойно з'їла мого пса!, Річард Бьорн, Застряглий, Олівер Джефферс, Принцеса у паперовому мішку, Роберт Манч, Відважна Евеліна на Південному полюсі, Улла Мерсмеєр, Внутрішній лев, Рейчел Брайт, Джим Філд, Один на сцене, Ульф Нильсон, Ева Эриксон, Темрява, Лемоні Снікет, Джон Классен Коли Петсон сумує, Свен Нордквіст, Гиттан и серые волки, Пия Линденбаум, на станіславського, aroma espresso bar, благодійна крамниця ласка, афіша для дітей, що читати дітям, читання уголос

Літклуб Букмоль: 15 жовтня

Осінь у самому розпалі, тож саме час тікати на Південь. Упевнені, що на зимівку туди відлітають лише деякі птахи? Можливо, це правда. Але героїня книжки Улли Мерсмеєр «Відважна Евеліна на Південному полюсі» — абсолютно звичайна ослиця з такої ж звичайної ферми — про це не знала, тому й вирушила у непередбачувану мандрівку на Південь. Чим закінчилася ця мандрівка? Чи повернулася Евеліна додому, на ферму? Дізнаємося 15 жовтня. Після читання спробуємо й самі вигадати цікаві способи дістатися до Південного полюсу та перевіримо межі своєї уяви на майстер-класі за мотивами книжки.

Для дітей віком 4+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією ТУТ.

Коли: 15 жовтня, 12:00.
Місце: кав’ярня «На Станіславського» (вул. Станіславського, 3).

Читаки-клуб: 15 жовтня

Нас оточує світ, повний кольорів та відтінків. Всі вони живуть власним життям: сваряться, дружать, жартують, розмовляють один з одним і з людьми, впливають на предмети і нас з вами. Кольори мають індивідуальність! І як шкода, що ми про них так мало знаємо. Але ж існує ціла наука про колір — колористика. Чи може колір змусити предмет рухатися? Чи бувають різнокольорові тіні? Чому, подивившись на червону чашку, ти потім на білій стіні розгледиш чашку зеленого кольору? Варто тільки пограти з кольорами і провести не такі вже й складні експерименти, і вони почнуть розкривати нам свої таємниці.

Участь безкоштовна після реєстрації за посиланням.

Вік Читак: 5+

Коли: 15 жовтня, 11:00 — 12:30
Місце: Chulan Bookstore – Пейзажка (провул. Десятинний, 7).

Книжкова субота: 15 жовтня

Коли Евеліна помандрувала на Південний полюс, у неї вдома саме була жовта осінь. А Південь, на який прибула віслючка, виявився зовсім не спекотним, не теплим, а дуже навіть холодним. Та Евеліна познайомилась з новими друзями-пінгвінами, які усе-усе їй розповіли про їх край. Помандруємо з Евеліною разом, ситаючи книгу «Відважна Евеліна на Південному полюсі».

Вхід вільний.

Вік 3+

Коли: 15 жовтня, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

Літклуб Букмоль, розклад читань та майстер-класів на жовтень, Читаймо дітям уголос!, популяризація читання, Хільда і троль, Люк Пірсон, Ця книжка щойно з'їла мого пса!, Річард Бьорн, Застряглий, Олівер Джефферс, Принцеса у паперовому мішку, Роберт Манч, Відважна Евеліна на Південному полюсі, Улла Мерсмеєр, Внутрішній лев, Рейчел Брайт, Джим Філд, Один на сцене, Ульф Нильсон, Ева Эриксон, Темрява, Лемоні Снікет, Джон Классен Коли Петсон сумує, Свен Нордквіст, Гиттан и серые волки, Пия Линденбаум, на станіславського, aroma espresso bar, благодійна крамниця ласка, афіша для дітей, що читати дітям, читання уголос

Літклуб Букмоль: 16 жовтня

Байдуже, ким тебе вважають, головне — ким ти себе відчуваєш. І, якщо хтось народився маленькою коричневою мишкою — це зовсім не означає, що він не може бути великим і хоробрим левом. Не вірите? Переконати у цьому зможемо на інтерактивному читанні книжки-картинки Рейчел Брайт та Джима Філда «Внутрішній лев».

Для дітей віком 3+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією ТУТ.

Коли: 16 жовтня, 11:00.
Місце: кав’ярня «Aroma Espresso Bar» (вул. Ділова, 5).

Недільна читанка: 16 жовтня

Сміятись не пересміятись, читаючи про таких принцес, як у Кузька Кузякіна! Тож  поліпшувати всім настрій будуть цієї неділі на читанці, адже в програмі книжка від «Кожен може стати принцесою». Які ж іще принцеси люблять помідорні тортики, ненавидять рибні бутерброди і займаються ремонтом в замку?!

Вхід вільний.

Вік 3+

Коли: 16 жовтня, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

Осінній ярмарок: 16 жовтня

Традиційний Осінній ярмарок – сімейне свято просто неба, у затишному парку біля озера. Вже вкотре у розпал оксамитового сезону Ярмарок збирає десятки українських виробників смачної органічної продукції, товарів для дітей, hand-made аксесуарів, декору для дому та багато іншого. У програмі безліч розваг для дітей – майстер-класи, яскрава фотозона, мінізоопарк і веселі ігри з аніматорами. Традиційно також буде виставка робіт українських художників і скульпторів. А ще цілий день наживо гратимуть музиканти.

Коли: 16 жовтня, 12:00 – 18:00.
Місце: ресторан «Прага» (просп. Академіка Глушкова, 1).

Ювілейний фестиваль «У пошуках made in Ukraine»: 15-16 жовтня

Маркет «У пошуках Made in Ukraine» пройде у Києві вдесяте. Важко повірити, але найперший і найбільший фестиваль українських виробників, що розпочинався як журналістський експеримент Юлії Савостіної, переріс у масштабну просвітницьку акцію. Мета її — показати, що в Україні є якісні, креативні виробники та познайомити їх з українським споживачем. Отже, День народження! Гостям даруватимуть подарунки, їх частуватимуть смаколиками, веселитимуть і розважатимуть.

Вхід для вільний.

Коли: 15-16 жовтня, 10:00 – 20:00.
Місце: пл. Контрактова.

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин