Цікаві вихідні: 16 — 17 квітня

Букмоль, На Станіславського, Хармс, First Point, MO Bar, дитячі книжки, Київ куди піти з дітьми, Київський планетарій, Театр на Липках, Музей етнічної культури, Всі миші люблять сир, дитячі заходи київ, куди піти усією родиною київ, київ вихідні

Чергові вихідні накочуються хвилею ароматів свіжої зелені з усіх парків та галявинок міста, а втім у затишних кав’ярнях, де проходять зустрічі нашого літклубу, та й у інших незвичних місцинах вже заплановано багацько цікавих заходів на суботу та неділю.

ЛІТКЛУБ Букмоль: 16 квітня (Хармс)

У суботу, 16 квітня, у книгарні «Хармс» Букмоль прочитає дітям дуже терапевтичну книжку «Один на сцені», у якій Ульф Нільсон і Ева Еріксон — легендарний шведський тандем лауреатів Міжнародної премії імені Астрід Ліндґрен — із розумінням та гумором розправляються зі знайомим усім із дитинства страхом, зі страхом перед сценою.

Коли: 16 квітня о 13:00.
Місце:
 незалежна книгарня Хармс (вул. Володимирська, 45-а).

KidsCampFest: 16 — 17 квітня

На цих вихідних у столиці відбудеться виставка дитячих таборів і туризму KidsCampFest, яка покликана полегшити батькам пошуки найкращого місця відпочинку для власної дитини, надавши усю необхідну інформацію щодо проектів зі сфери дитячого відпочинку.

KidsCampFest — це формат спілкування між дітьми, батьками та представниками різноманітних дитячих таборів, туристичних компаній, агенств освіти й відпочинку за кордоном. Ви точно не пожалкуєте, якщо все ж відвідаєте такий захід: багато корисних знайомств та цікавої інформації гарантовано!

Більше про виставку можна дізнатись ось тут.

Коли: 16-17 квітня.
Вартість: дітям вхід безкоштовний, дорослим – 50 грн.
Місце: Київський палац дітей та юнацтва (вул. І.Мазепи, 13).

Фестиваль сучасних технологій: 16-17 квітня

16-17 квітня ще й KidsWill запрошує вас з родиною побувати на грандіозному фестивалі, що його  присвятили сучасним технологіям: видовищні досліди та експерименти, ракето- та авіамоделювання, чемпіонат Play Station, усілякі майстер-класи та робофутбол, а ще — виставка наборів Lego Star Wars, світодіодне шоу і науково-пізнавальний квест для усієї родини Smart Mission!

У дитячому місті професій загадковий професор Сергеніус здивує усіх своїми видовищними тесла та кріо шоу. У всіх бажаючих буде можливість доторкнутися до справжньої блискавки і стати приборкувачем стихії, а також разом з Art Фабрикою Lego ви зможете побудувати залізну дорогу. Родзинкою ж фестивалю стане грандіозне шоу трансформерів, що проходитиме просто на сцені у ТРЦ Art Mall. Ну, звісно, не обійдеться без подарунків, тому цікаві вікторини, конкурси та призи від Atmasfera360 чекають на вас цих вихідних у KidsWill.

Коли: 16–17 квітня.
Контакти: (098) 383-83-53, (093) 383-83-53.
Місце: ТРЦ «ART Mall», дитяче місто професій KidsWill (вул. Академіка Заболотного, 37).

Де навчаються чарівники: 16 квітня

Юних пізнайок від 9 до 14 років, які люблять дізнаватись нове, а ще — полюбляють книжки про славнозвісного Гаррі Поттера, має зацікавити екскурсія київським Гоґвардсом 16 квітня разом з Оленою Олійник  .

Відкриємо вам таємницю: КПІ часто порівнюють з Гогвардсом і якщо ви читали книги або чули про чарівника Гаррі та його друзів, то знайдете багато спільного: тут навчаються майбутні чарівники політеху, які на вигляд звичайні студенти, але повірте, вони вміють творити чудеса не за допомогою чарівної палички та заклинань, а використовуючи знання й вміння. Величезне прохання від організаторів: взяти із собою «чарівну паличку» (олівець або ручку) і гарний настрій!

Коли: 16 квітня з 11:30 до 13:30.
Вартість: 80 грн.
Контакти: (044) 364-51-11, (068) 121-44-58.
Місце: зустріч біля пам’ятника загиблим студентам і викладачам КПІ. Вхід в парк КПІ (зі сторони метро).

На Блакитній планеті: 16 квітня

Субота, 16 квітня, сповнена подіями, а одна з них — це показ дивовижного повнокупольного відео про світ планет і життя на Землі, друга назва якої — Блакитна планета.

Кожна планета має свої особливості: дуже різні за зовнішнім виглядом, температурою і розміром, планети співіснують у Сонячній системі, але життя існує тільки на Землі. Ця Блакитна планета прекрасна і одночасно сповнена загадок. Так от, у чому її особливість і чому вона “блакитна”, скільки років існує Земля, і які найважливіші умови для життя на ній — про це дізнаєтесь вже у суботу.

Цікаво, що над створенням цього фільму працювала єдина в Україні анімаційна студія Fisheye vision за підтримки провідних експертів Київського Планетарію і товариства «Знання України». Тож приходьте подивитись, на що здатні вітчизняні професіонали анімації та яка прекрасна наша планета!

Коли: 16 квітня о 10:00.
Вартість: від 100 до 120 грн.
Контакти: (044) 229-01-93.
Місце: будівля Київського планетарію (вул. Велика Васильківська, 57/3).

Подорож у первісний час: 16 квітня

Первісне суспільство… Що ми знаємо про цих людей, їх бажання, обряди, виховання дітей? Чому ми можемо навчитися у первісних людей? Дивне питання? Ми ж цивілізовані, а вони дикі! Але це хибна думка. Первісні люди були сильні та розумні. А головне — вони залишили по собі цікаву історію, яку дуже хочуть розповісти малечі 16 квітня працівники Музею історії туалету під час екскурсії-гри «Подорож у первісний час».

Коли: 16 квітня о 10:30.
Місце: Музей історії туалету (вул. Рибальська, 22, вхід через під’їзд №2).
Вартість: 30 грн.
Запис за телефоном: (044) 499-31-61.

Майстер-клас з гончарства: 16 квітня

Цієї суботи, 16 квітня, Клуб Знайка запрошує вас на майстер-клас “Гончарство: глиняна іграшка та виготовлення посуду на гончарному крузі” під керівництвом народного майстра Ярослава Чабанюка.

Через те, що гончарство — це давнє ремесло багатьох народів світу, у тому числі й українців, яскрава та мистецьки довершена галузь народної культури, воно не втрачає своєї популярності та привабливості. З гончарної глини виготовляють посуд, кахлі, іграшки, прикраси та багато усього іншого. У рамках суботнього майстер-класу ваші дітки матимуть можливість виготовити посуд на гончарному крузі та створити глиняну пташку-свищик, яка «заспіває» одразу по закінченню заняття.

Коли: 16 квітня об 11:00.
Місце: майстерня «Глинар»(вул.Лютеранська, 9-а).
Контакти: (044) 425-68-37, (067) 467-78-08.

Екскурсія на хутір: 16 квітня

У таку чудову квітневу суботу гарним варіантом прогулянки буде подорож на хутір Савки, який є унікальним музеєм під відкритим небом — музеєм етнічної культури давнього Полісся, світу творів Івана Нечуя-Левицького, Михайла Коцюбинського, Івана Франка та інших літературних класиків.

Вашій родині пропонують під час екскурсії познайомитесь зі світом традиційної української культури, відвідаєти сільську та хозяйську садибу, ковальню, спробувати молотити на млині. Вся екскурсія супроводжуватиметься веселими байками, бувальщинами, казками та прислів’ями від пана Савки, а після — гостинні господарі ть вас смачними пирогами прямо з печі та чаєм. До того ж, разом із майстринею ви матимете змогу зробити справжні українські писанки: навчитесь обирати правильний колір, вправлятися з писачком та воском, вимальовувати гарні орнаменти на своєму унікальному виробі!

Детальніше про екскурсію дивіться осьдечки.

Коли: 16 квітня з 11:00 до 15:00.
Вартість: для дітей (із майстер-класом)- 305 грн., для дорослих без майстер-класу- 235 грн.
Контакти: (044) 425-68-37, (067) 467-78-08.
Місце зустрічі: вул. Ярославська, 35/35.

ЛІТКЛУБ Букмоль: 17 квітня (На Станіславського)

Копирсатися у чужому особистому житті дуже не красиво, правда ж? Адже кожен має право на приватність, на маленькі секретики та на великі таємниці. Але так вже сталося, що французький дитячий письменник Жіль Башле забув або ж просто знехтував цим правилом та розповів і про успіхи, і про невдачі, і про різноманітні побутові пригодки, і навіть про перше кохання свого кота у книжці-картинці «Особисте життя мого кота», яку ми й прочитаємо на недільній зустрічі літклубу Букмоль у кав’ярні «На Станіславського».

Під час читання ви переконаєтеся, що книжки-картинки Жіля Башле з трилогії «Мій кіт» не залишать байдужими нікого — ні дорослих, ні дітей. Вони здатні розсмішити і здивувати, надихнути, змусити по-іншому поглянути на звичні речі і просто подарувати гарний настрій. Особливість цих книг, насамперед, в ілюстраціях, що відображають нестандартне мислення автора, адже кажучи про своє кота, він незмінно малює… слона!

Коли: 17 квітня о 12:00.
Місце: кав’ярня «На Станіславського» (вул. Станіславського, 3).

Всі миші люблять сир: 17 квітня

Театр на Липках цієї неділі, 17 квітня, з самого ранку запрошує дітлахів від 5 рочків зануритись у світ маленьких романтичних мишенят, які ну дууже полюбляють сир.

У прем’єрній виставі «Всі миші люблять сир» за твором О. Сенатович вирують справжні драматичні пристрасті у сімействі білих та сірих мишей. Музична дія вистави відбувається у сироварні, де й намагаються вжитися примхливі герої. На який крок відважаться закохані Рома та Ружа, аби примирити своїх батьків та вберегти любов? Чи  прозвучить у фіналі щасливий хеппі-енд?

Придбати квитки на виставу можна у касі театру, або ж ось тут.

Коли: 17 квітня о 12:00.
Місце: Театр на Липках (вул. Липська, 15/17).
Каса театру: (044) 253-62-19.

ЛІТКЛУБ Букмоль: 17 квітня (First Point)

Знайомтеся, це — Елмер, різнокольоровий слон у клітинку, відомий жартівник і неабиякий оригінал. Але, знаєте, наскільки інколи складно буває таким яскравим особистостям? Наскільки сильно таким не-таким оригіналам хочеться бути такими як усі — звичайними сірими слонами. Але як таким стати? Як приховати яскраві кольори і чудове почуття гумору в сірому стаді? І чи сподобається Елмеру бути непомітним?

Відповіді на ці питання дізнаємося на читанні однієї з найпопулярніших книжок у світі, книжки-картинки Девіда Маккі «Елмер». А після читання спробуємо переосмислити історію на захопливому майстер-класі за мотивами книжки.

Коли: 17 квітня о 14:00.
Місце: кав’ярня «First Point» (вул. Ярославська, 14/20).

Про сновидіння дітям: 17 квітня

Київський Музей Сновидінь запрошує хлопців та дівчаток, яким більше 8 років, на Дитячий день, що традиційно відбудеться у неділю, 17 квітня, і познайомить їх із феноменом сновидіння.

Дітлахи матимуть змогу послухати цікаву лекцію-розповідь про сни, спілкуватимуться із лектором та один з одним, при цьому лежачи чи сидячи на м’ягенькому коврі посеред музейного простору. Асоціативні ігри, вирішення завдань і багато відповідей на актуальні питання, а ще майстрування колажів за мотивами власних сновидінь — ось, що таке Дитячий день у Музеї Сновидінь.

Детальніше про музейні заходи для дітлахів подивіться, будь ласка, ось тут.

Коли: 17 квітня о 14:30.
Місце: Музей Сновидінь (вул.Чигоріна, 55).
Вартість: 80 грн.
Реєструйтесь обов’язково тут.

ЛІТКЛУБ Букмоль: 17 квітня (Mo Bar)

Усі діти чогось бояться. Хтось боїться темряви, хтось висоти, хтось мишей та павучків, а хтось, здається, не боїться нічого. Таким безстрашним «хтось» і є Макс – герой  дитячої книжки американського письменника-ілюстратора Моріса Сендака «Де  живуть диковиська» (Where the Wild Things are), яку Букмоль прочитає на прем’єрному сторітаймі у барі-кав’ярні «MO Bar».

Попри те, що в Україні про книгу «Де  живуть диковиська» знають переважно завдяки голлівудському фільмові, у світі вона вже давно є однієї з найпопулярніших книжок- картинок (“story&picture book”), яка за п’ятдесят років свого існування очолила канон дитячої літератури США і отримала чимало нагород, зокрема й Медаль Кальдекотта 1964 року.

Разом з головним героєм цієї захопливої історії ми здійснимо подорож (чи втечу?) до уявного острова з химерними чудовиськами, а потім влаштовуємо фантастичне перетворення на диковиськ і незабутній гармидер!

Коли: 17 квітня о 14:00.
Місце: «MO Bar» (бул. Шевченко, 33).

Надя Рокитянська
Надя Рокитянська

редакторка рубрики новин