Вихідні з дітьми: 22-23 липня

вихідні у києві, PinchukArtCentre, Art LAB PinchukArtCentre, пінчук арт центр арт лаб, пинчук арт центр арт лаб, пінчук арт центр освітня програма, пінчук арт центр для дітей, пінчук арт центр майстер класи, пінчук арт центр заняття для дітей, пинчук арт центр для детей, пинчук арт центр мастер классы, пинчук арт центр занятия для детей, пинчук арт центр детские мастер классы, пинчук арт центр мастер классы для детей, вихідні з дитиною, выходные с ребенком, куда пойти на выходных с ребенком, где провести выходные с ребенком, выходные в киеве, афиша киев, афиша выходные, куди піти на вихідних з дитиною, афіша київ, вихідні київ, дитяча афіша київ, афиша киева июль, выходные июль, фестивали июль киев, фестивали июль, события июль, события киев июль, вихідні липень, афіша липень, афіша київ липень, фестивалі липень, події київ липень, літні канікули, літні канікули афіша, канікули афіша, канікули у києві, канікули з дитиною, моя книжкова полиця, книжкова полиця, суботня читанка, недільна читанка, книжкова субота, суботня читанка, святкова читанка, читанка з автором, магічна читанка, читанка англійською, англомовна читанка, букмольные чтения, букмольні читання, літклуб букмоль, литклуб букмоль, на станіславського, на станиславского, чтения на станиславского, читання на станіславського, букмоль на станіславського, літклуб букмоль на станіславського, букмоль на станиславского, литклуб букмоль на станиславского, Aroma Espresso Bar, букмоль, чтения в Aroma, читання в Aroma, букмоль Aroma, виставка In Progress, мистецький арсенал, виставка мистецький арсенал, виставка мода мистецький арсенал, In Progress Дрес-код України доби Незалежності, програма для підлітків In Progress, PinchukArtCentre Сімейні неділі, ArtFriends, ArtFriends Pinchuk Art Centre, Арт Детективи, Каляки Маляки, Освітня кімната Pinchuk Art Centre, Wild West Fest, кукулабія, кукулабия, агропарк кукулабія, агропарк кукулабия, агропарк розваг кукулабія, агропарк развлечений кукулабия, лабиринт из кукурузы киев, лабиринт из кукурузы окружная киев, лабіринт з кукурудзи київ, кукурудзяний лабіринт київ, кукулабія Wild West Fest, кукулабія дикий захід, Лекція Київське літо, лекції ласка, лекции ласка, лекторий ласка, лекторій ласка, ласка лекция 5, Владислава Осьмак, благодійний магазин Ласка, Екскурсія просто неба Від града Кия до міста Володимира, нміу, екскурсія нміу, екскурсія Національний музей історії України, Національний музей історії України, Національний музей історії України Від града Кия до міста Володимира, Sky Family Park,

Illustration: Ana Hinojosa

Підібрали вам на ці вихідні не лише забавки, а й купу пізнавальних подій. Насолоджуйтеся.

Підліткова програма виставки «In Progress»: 22 липня

Відділ освітніх програм Мистецького Арсеналу запрошує дітей 12-16 років на ексклюзивну підліткову програму в рамках виставки «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності». Пропонують звернутися до теми свідомого споживання і поекспериментувати зі створенням одягу і прикрас з речей, які ми зазвичай викидаємо. Цей напрям у дизайні виник як спроба звернути увагу на забруднення довкілля та величезну кількість речей, які викидаються просто тому, що вони вийшли з моди або набридли.У  програмі екскурсія виставкою та створення колекції одягу з усього, що зазвичай викидається (паперу, поліетилену, пластику тощо). По завершенні роботи – дефіле на подіумі, фото- та відеозйомка.

Реєстраціятут.

Деталі – за посиланням.

Коли: 22 липня, 11:00 – 14:00.
Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

Освітня програма Pinchuk Art Centre: 23 липня

О 12:15 PinchukArtCentre запрошує дітей віком 4-6 років на заняття освітньої програми «Сімейні неділі» на тему «Точка та пляма». Під час зустрічі учасники дізнаються про можливості застосування точок та ефекти, що виникають при їхньому використанні. Крім того, діти познайомляться з геометричними і аморфними формами. Після екскурсії виставками «Крихкий стан» та «Батьківщина у вогні» учасники створять власні роботи із застосуванням туші.
О 15:00 відбудеться заняття для дітей 12-17 років з особливостями розвитку (соціальні та інтелектуальні порушення розвитку: затримка психомовного розвитку, розумова відсталість, синдром Дауна, аутизм) на заняття освітньої програми ArtFriends на тему «Масштаб». Під час заняття учасники познайомляться з поняттям масштаб та пограють в гру «Світ навпаки». Після квесту новими виставками та ігрової частини, діти створять роботу «Ліліпутія», використовуючи гуаш.
О 17:00 почнеться заняття для дітей 3-11 років з особливостями розвитку (соціальні та інтелектуальні порушення розвитку: затримка психомовного розвитку, розумова відсталість, синдром Дауна, аутизм) на заняття освітньої програми ArtFriends на тему «З чого зроблено сучасне мистецтво?». Під час зустрічі учасники поговорять про різноманіття матеріалів, що використовують сучасні художники. Після невеликої екскурсії та ігрової частини діти створять портрети «Літа», використовуючи природні матеріали. Для участі в занятті необхідно принести листя, палички, квіти або будь-які ніші природні матеріали.
Також у Pinchuk Art Centre продовжуються заняття курсів «Арт Детективи» та «Каляки Маляки».

Реєстрація за посиланням обов’язкова.

Деталі – на сайті.

Коли: 23 липня.
Місце: Освітня кімната Pinchuk Art Centre (вул. Велика Васильківська, 1/3, 5-й поверх).

Літклуб Букмоль: розклад на липень, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, олівер джефферс, українські книжки для дітей, сторітайми, літо в києві, шон тан, творчість

Літклуб Букмоль: 22 липня

Запрошуємо усіх дорослих і малих книголюбів на інтерактивне читання іронічної історії «Диктатор» від улюбленого шведського письменника Ульфа Старка та художниці Лінди Бондестам. Головний герой цієї маленької дотепної книжки — справжній диктатор. Він віддає накази, пильно стежить за своїм народом, часом поблажливо махає перехожим, часом влаштовує війни, і всі неодмінно мусять коритися. Він хоче слухати найдовші та найкращі історії, які розповідають, авжеж, про нього самого. Його підпис складається лише з однієї літери – «Я», і довкола неї ж обертається весь світ… Але цей диктатор не такий вже й поганий. Чому? Дізнаємося на читанні! А після – спробуємо й собі перетворитися на норовливих, але дуже симпатичних диктаторів.

Для дітей віком 4+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Коли: 22 липня, 12:00.
Місце: кав’ярня «На Станіславського» (вул. Станіславського, 3).

Суботня читанка: 22 липня

Книжка-картинка про неймовірного дідуся, з яким час проминає непомітно, який нікуди не поспішає, переводить мопсів через дорогу й готує смаколики. Дідусь зовсім не схожий на доктора Себастьяна — і це чудово! Розмірена красива книжка про час і про те, як за ним встигати (чи не встигати) від видавництва «Основи». Після читання розмовлятимуть про дідусів і робитимуть родинне дерево.

Для діток від 3 років.

Реєстрація — за посиланням.

Коли: 22 липня, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня “Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

Wild West Fest: 22 липня

Маєш мрію спробувати себе у ролі справжнього ковбоя? Приходь на Wild West Fest! Wild West Fest – це драйв, веселощі та розкутість, властиві жителям Дикого Заходу. Не втрачай можливість побачити незабутнє шоу з ковбоями та індіанцями. «Кукулабія» вдягне тебе в ковбойський капелюх та дасть у руки кольт. Стріляй, веселись та насолоджуйся кінними трюками під енергійну музику в стилі кантрі-блюз-рок-н-рол у виконанні групи «Cowboy Band».

Деталі – за посиланням.

Коли: 22 липня, 10:00 – 20:00.
Місце: агропарк розваг «Кукулабія» (вул. Велика Кільцева, 110А).

Лекція «Київське літо»: 22 липня

Говоритимуть про те, де і як відпочивали мешканці Києва в далекому і недавньому минулому. Розберуть кожний мікрорайон міста та розкажуть, що співали, їли та робили наші предки.
Лекторка Владислава Осьмак – викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія», авторка сотні статей про Поділ та Київ кінця ХІХ та початку ХХ століття, активна громадська діячка.

Реєстрація за посиланням обов’язкова.

Коли: 22 липня, 18:00.
Місце: благодійний магазин «Ласка» (вул. Малопідвальна, 15).

Літклуб Букмоль: розклад на липень, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, олівер джефферс, українські книжки для дітей, сторітайми, літо в києві, шон тан, творчість

Літклуб Букмоль: 23 липня

Полюбляєте чарівні казкові історії з принцами, принцесами, замками та вогнедишними драконами? Тоді поспішайте потрапити на інтерактивне читання однієї з наших найулюбленіших казок – книжки-картинки Роберта Манча і Майкла Марченка «Принцеса у паперовому мішку». Але будьте обережні, адже це не зовсім звична казка, бо її героїнею є хоробра Ліза — принцеса, яка не просто рятує свого принца зі страшного драконячого полону, але й руйнує будь-які стереотипи про дівчат. Після читання ми разом з дітьми поговоримо про те, якими бувають принцеси, та спробуємо втілити свої уявлення у життя на принцесячому майстер-класі.

Для дітей віком 4+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Коли: 23 липня, 11:00.
Місце: кав’ярня Aroma Espresso Bar (вул. Ділова, 5).

Екскурсія просто неба «Від града Кия до міста Володимира»: 23 липня

Киян та гостей міста запрошують на пізнавальну прогулянку історичним серцем столиці, де виник і звідки розростався на обидвох берегах Дніпра кількамільйонний мегаполіс. Учасники прогулянки зможуть пригадати вже відоме для себе та дізнатися багато цікавинок про Київ, яким він був на початку свого існування. Мандрівку розпочнуть зі Старокиївської гори, де колись височів град легендарного князя Кия. Навідаються до язичницького капища, де наші предки приносили жертви своїм богам. Перейшовши крізь мури, потраплять до міста Володимира, побувають на фундаментах першого кам’яного храму Русі — церкви Успіння Пресвятої Богородиці, та церкви Святого Василія — першого храму, збудованого князем Володимиром Святославичем. Оглянуть рештки Західного й Південного палаців київських князів. Мандруючи містом Володимира, відвідають місце усипальниці князів Мстиславичів та зазирнуть у місто Ярослава.

Деталі — за посиланням.

Коли: 23 липня, 14:00.
Місце: Національний музей історії України (вул. Володимирська, 2).

Всесвітній День Котів: 23 липня

Відбудеться благодійний концерт на користь проекту «Зоокоти». Це — 70 тваринок, які живуть у Київському зоопарку і потребують годування, стерилизації та щеплення. А ще «Зоокоти» переселяються на нове місце через реконструкцію зоопарку і потребують житла. Кошти збирають на бруси і стовпчики для паркану, купівлю та утеплення на зиму будиночків для котів.

Деталі – за посиланням.

Коли: 23 липня, 19:00 – 22:00.
Місце: SURF cafe FreeGen (вул. Басейна, 12).

Міські забави: 22-23 липня

Родинна подія, створена, щоб об’єднати батьків, дітей, місто та бізнес-спільноту для найкращого дитячого відпочинку. Будуть майстер-класи, воркшопи, інтерактиви, чемпіонат із запуску повітряних зміїв, фрізбі-батл, відкритий басейн, надувний аквапарк, безліч інших розважальних зон і вечірній концерт.

Деталі – за посиланням.

Коли: 22-23 липня, 10:00 – 22:00.
Місце: Sky Family Park (пр-т Генерала Ватутіна, 2)

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин