Вихідні з дітьми: 17-18 листопада

Інтерактивний майданчик, IZONE, День професій, Виставка акваріумних риб та рослин, Art Lab для підлітків, пінчук арт центр, Центральна бібліотека ім. Тараса Шевченка для дітей, выставка детской книжной иллюстрации, Виставка дитячої книжкової ілюстрації «Читаки. Писаки. Малюваки», Дні науки в києві, дни науки в киеве, Майстерня можливостей, Літклуб Букмоль, литклуб букмоль, интерактивные чтения для детей от литклуба букмоль, інтерактивні читання для дітей від літклубу букмоль, Безкоштовні дитячі заняття у PinchukArtCentre, бесплатные детские занятия в пинчук арт центре, пинчукартцентр расписание занятий для детей и подростков, пінчік арт центр розклад занять для дітей та підлітків, цікаві вихідні, афіша київ, афиша киева ноябрь, выходные в ноябре, фестивали в киеве, события, вихідні листопад, дитяча афіша вихідних києва, фестивалі у листопаді, події листопада, виставки, дитячі майстер-класи, вихідні у києві з дитиною, где провести выходные с ребенком, куда пойти в ноябре всей семьей, выходных, куди піти на вихідних з дітьми, мастер классы для детей

Illustration: Shaun Tan

Сподіваємося, сніг не змусить вас просидіти вдома усі вихідні? Адже в Києві організовують стільки цікавого — інтерактивні читання, зустрічі із художниками, сімейні кінопокази та ще безліч усього. Тож діставайте теплі рукавиці й шапки і плануйте незабутні пригоди.

Art Lab для підлітків: 17 листопада

Учасниця нової виставки «Свій простір» та одна з викладачок літньої школи PinchukArtCentre, Анна Щербина, познайомить учасників віком 12-17 років із різними графічними техніками. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Деталі — за посиланням.
Коли: 17 листопада.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

Виставка акваріумних риб та рослин: 17 листопада

Візитівкою виставки є унікальний 6-тонний акваріум, який демонструє одночасно колекцію з понад 100 видів тропічних водних рослин, зібраних у єдину композицію за голландським стилем. Це найбільший рослинний акваріум в Україні та перший у Європі. Його незвична ввігнута форма дає можливість краще роздивитись експозицію акваріуму.
Інші акваріуми виставки демонструють різновиди водної флори, котрі гармонійно співіснують зі спеціально підібраними видами риб.

Деталі — за посиланням.
Коли: 17 листопада.
Місце: Київський Міський Будинок Природи (вул. Рогнідинська, 3).

День професій: 17 листопада

ТРЦ «Космополіт» запрошує всіх 17 листопада на День професій. Цього разу на захід завітають люди, які присвятили своє життя тваринам, їхньому догляду та вихованню. А ще приємним бонусом для дітей буде можливість познайомитися з тваринками контактного зоопарку «Звірополіс», потримати їх на руках, погладити та зробити фото на згадку.

Деталі — за посиланням.
Коли: 17 листопада.
Місце: ТРЦ «Космополіт» (вул. Гетьмана, 6).

Літклуб Букмоль: розклад на листопад, канікули, листопад, ноябрь афиша, осінь у Києві, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання, киев, развитие ребенка, мероприятия для детей, детский клуб, книжки про тигрів, книги про тварин

Літклуб Букмоль: 17-18 листопада

Всі знають, що королем диких тварин є лев. Усі знають, але не всі з цим погоджуються. Хіба ж тигр гірший? Хіба він не вартий того, щоби стати королем? Звісно, вартий. Принаймні, сам тигр у цьому переконаний. Одного дня головному герою книжки «Тигр, який стане королем», яку наприкінці 20-х років минулого століття вигадав і написав Джеймс Турбер, а у 2015 році красиво, оригінально, вишукано та доволі незвично проілюстрував талановитий Джухі Юн, наснилося, що саме він є королем звірів. Не довго міркуючи, тигр вирішив втілити сон у життя. Але… Хіба одного лише бажання достатньо для того, щоби панувати над іншими? Про це поговоримо на читанні книжки-картинки, а після — розважимося, виконуючи творче завдання за її мотивами. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Чи полюбляють ваші діти, читаючи разом із вами книжку, уявляти себе кимось іншим? Фантастичними супергероєм, відважними детективами, лицарями, а, може, справжніми тиграми? Якщо так, тоді вони просто зобов’язані почути перекладену нами книжку-картинку Ніка Баттерворта «Тигр», разом із головним героєм якої ми навчимося ричати, гарчати, показувати пазурі… тобто займатися іншими суто тигрячими речами, без яких у наші не може обійтися жоден і жодна. Після читання на дітей очікує захопливий майстер-клас, який допоможе нашим малим читайликам повністю перевтілитися у тигрів. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Розклад читань — за посиланням.
Коли: 17-18 листопада.
Місце: Бібліотека ім. Я. Мудрого (вул. М. Грушевського, 1) та 1991 місце вільних людей (вул. Межигірська, 56).

Інтерактивний майданчик: 17-18 листопада

«Інтерактивний майданчик» — незвичайна виставка. Це місце, де мистецтво переплелося з новітніми технологіями. Дитина тут може робити все: галасувати, стрибати, торкатися предметів, експериментувати та вигадувати власні розваги, створюючи нові арт-об’єкти та навчатись у грі.

Деталі — за посиланням.
Коли: 17-18 листопада.
Місце: IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8).

Дитячий книжковий маркет: 17–18 листопада

Маркет збере найкращі книжки від найкращих українських видавництв, які презентують свою продукцію, проведуть майстер-класи для дітей та воркшопи для дорослих.
На маркеті будуть представлені бренди одягу та взуття, завдяки яким ваші діти зможуть перетворитися на улюблених літературних героїв – Гаррі Поттера, Піппі Довгупанчоху чи Мумі-Троля, Вінні-Пуха чи Хоббіта. Також будуть іграшки та товари для творчості.

Деталі — за посиланням.
Коли: 17-18 листопада.
Місце: вул. Десятинна, 12.

Виставка дитячої книжкової ілюстрації «Читаки. Писаки. Малюваки»: 17-18 листопада

Міжрегіональний мистецький проект «Читаки. Писаки. Малюваки» прагне заохотити своїх вихованців до уважного, осмисленого та емоційно насиченого читання, до пробудження та розвитку художніх та літературних здібностей.
У «Читак. Писак. Малювак» — це вже четверта виставка. Її особливістю є те, що усі малюнки створені за мотивами книжок.

Деталі — за посиланням.
Коли: 17-18 листопада.
Місце: Центральна бібліотека імені Тараса Шевченка для дітей (пр-т Перемоги, 25).

Сімейний кінозал: 18 листопада

18 листопада завітайте до бібліотечного сімейного кінозалу! На великому екрані в актовій залі відбудеться перегляд пригодницького фільму «Бобот та eнергія Всесвіту». А ще на показ завітають юні актори — виконавці головних дитячих ролей.

Деталі — за посиланням.
Коли: 18 листопада.
Місце: Національна бібліотека України для дітей (вул. Корчака, 60).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко

журналістка, редакторка рубрики Події