Цікаві вихідні: 25 — 26 червня

куда пойти на выходных с детьми, выходные с детьми киев, детская афиша, афиша киев, чтения букмоль, чтения для детей, чтения на станиславского, на станиславского, выходные с детьми, читання для дітей, читання букмоль, вихідні з дітьми, дитяча афіша, сімейні вихідні, куди піти на вихідних з дітьми, афіша київ, місто професій, освітня програма пінчук арт центр, PinchukArtCentre, прогулянка місцями мурашка, екскурсія місцями мурашка, день народження у музеї грушевського, музей грушевського, парк шевченка, музей коштовностей, секрети давніх ювелірів, секреты древних ювелиров, музей сокровищ украины, образовательная программа пинчук арт центр, город профессий, парк шевченко, прогулка по местам мурашко, экскурсия местами мурашко, мезей грушевского, день рождения в музее грушевского

Вихідні у Києві мають бути спекотними та насиченими. Користуйтеся нашою афішею і не витрачайте літо надарма.

«Місто професій»: 25 червня

«Місто Професій» — це дитячий соціальний профорієнтаційний проект, який має дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. У парковій зоні розгортається імпровізоване «Містечко Професій». При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та може «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, наприклад – рятувальника, кінолога, вибухотехніка, лікаря, соціального працівника, криміналіста, будівельника, перукаря, агронома, ветлікаря, діджея, банкіра, кухаря, актора, кравця тощо, діти приступають до «роботи». Сумлінні «працівники» отримують заробітню плату, яку можуть витратити в крамниці солодощів та подарунків на території «Міста Професій».

Коли: 25 червня 11:00-16:00.
Місце: парк ім. Т. Г. Шевченка (вул. Терещенківська, 24).

Свято у музеї Михайла Грушевського: 25 червня

Цієї суботи маєте можливість потрапити на святкування дня народження Катерини Грушевської — улюбленої доньки знаменитого вченого та громадського діяча. Приємна садиба з парком кінця ХIХ ст. відкриє свої двері, за якими на вас чекатимуть ігри та майстер-класи для всієї родини, пікнік і вечірній концерт молодих українських музикантів. І, звичайно, святковий торт й загадування бажань. И конечно же, праздничный торт и загадывание желаний.

Коли: 25 червня 15:00.
Місце: дім-музей Михайла Грушевського (вул. Панківська, 9).
Вартість: 50 грн.

Прогулянка місцями Мурашка: 25 червня

Славетний художник, чиї роботи високо цінували у Мюнхені й Венеції, незаслужено призабутий майстер, чиє ім’я тепер асоціюється переважно з сумнозвісною садибою у центрі столиці. В суботу маєте шанс пройти слідами знаменитого живописця Олександра Мурашка. Протягом екскурсії учасники зануряться в атмосферу мистецького Києва зламу ХІХ – ХХ століть, побачать роботи та світлини художника, побувають на місці, де жив живописець, а також дізнаються про родину Мурашка та його стосунки з батьками і дружиною. Крім того, учасники побачать Київ, якого вже немає – від хмарочоса Гінзбурга, де була розташована приватна школа Олександра Мурашка, до таємничого будинку на розі Володимирської та Великої Житомирської.

Коли: 25 червня 16:00-19:00.
Місце: початок біля входу в Національний художній музей України (вул. Грушевського, 6).
Вартість: 95 грн.; для школярів, студентів і пенсіонерів – 45 грн.
Реєстрація триває до 20:00 24 червня 2016 року — тут.

26-06-zastavka-stanislavskogo

ЛІТКЛУБ Букмоль: 26 червня (На Станіславського)

На закриття сезону Читаки-клубу в кав’ярні «На Станіславського» Букмоль підготувала приємний сюрприз — книжку-картинку Шона Тана «Правила літа».  Розповідати, про що оповідає книжки не будемо. По-перше, крім шістнадцяти правил, тексту в ній немає. А по-друге, сюжет книжки «Правила літа» взагалі не піддається артикуляції. Для кожного читача він буде абсолютно різним. Для кожного — особистим і неповторним. Отож, аби не накидати власних інтерпретацій, запрошуємо усіх охочих на інтерактивне читання та майстер-клас за мотивами книжки.

Коли: 26 червня о 12:00.
Місце: кав’ярня «На Станіславського» (метро Хрещатик, вул. Станіславського, 3).

Освітня програма від PinchukArtCentre: 26 червня

У вихідні PinchukArtCentre проводить ряд безкоштовних програм для дітей будь-якого віку: щотижневі разові дитячі заняття, воркшопи з художниками в рамках поточних виставок і тематичні курси.
• о 12:00 – заняття на тему «Світло та тінь» у рамках освітньої програми «Сімейні неділі» для дітей 4-6 років. Заняття проведуть гіди арт-центру Ольга Шишлова та Valerie Karpan.
• о 15:00 – заняття освітньої програми ArtFriends на тему «Матеріали. З чого ж зроблено мистецтво» для дітей 3-11 років з особливостями розвитку. Заняття проведе гід арт-центру Ольга Шишлова.
• о 17:00 – заняття освітньої програми ArtFriends на тему «Масштаб» для дітей 12-17 років з особливостями розвитку. Заняття проведе гід арт-центру Ольга Шишлова. 

Запис на заняття за посиланням.

Коли: 26 червня.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2).

«Секрети майстерності давніх ювелірів»: 26 червня

Усіх любителів історії запрошують зазирнути до ювелірної майстерні та дізнатися, як відливали фігурки за восковою моделлю, як золотили вироби, як їх прикрашали зерню, сканню, черню, що таке філігрань й емаль, як давні ювеліри обходилися без мікроскопу та збільшувального скла. Вам відкриють секрети майстерності давніх ювелірів від епохи бронзи до середньовіччя.

Коли: 26 червня о 14:00.
Місце: Музей історичних коштовностей України (вул. Лаврська, 9).
Реєстрація за телефоном: (044) 280 13 96.

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин