Цікаві вихідні: 26-27 листопада

Aroma Espresso Bar, Chulan Bookstore, Chulan Bookstore на пейзажке, ФАН Fest, фестиваль альтернативної освіти, міжнародний конгрес-центр Український дім, Український дім, програма Зберемося разом, освітня програма Зберемося разом, PinchukArtCentre Сімейні неділі, ArtFriends PinchukArtCentre, Tech Expo Fun, Американський дім, America House Kyiv, Читаймо дітям у музеї, Chulan, Читаймо дітям у музеї чулан, читання дітям нміу, Національний музей історії України, читання Національний музей історії України, дитячі читання Національний музей історії України, читаймо дітям Національний музей історії України, Chulan Bookstore на пейзажці, чулан на пейзажке, чулан на пейзажці, читаки, читаки клуб, читаки-клуб, чулан букмоль, чулан читаки, чулан читання, чулан чтения, чулан читаки-клуб, вихідні у києві, вихідні з дитиною, відкриті уроки з робототехніки, открытые уроки по робототехнике, робототехника, робототехніка, безкоштовні уроки робототехніки, бесплатные уроки робототехники, Lego Mindstorms EV3, роботи Arduino, роботы Arduino, 3д печать, печать на 3д принтере, друк на 3д принтері, зд друк, друк на 3D-принтері, программирование для детей, програмування для дітей, виртуальная реальность, віртуальна реальність, выходные с ребенком, куда пойти на выходных с ребенком, где провести выходные с ребенком, выходные в киеве, афиша киев, афиша выходные, куди піти на вихідних з дитиною, афіша київ, вихідні київ, дитяча афіша київ, букмоль, чтения в Aroma, читання в Aroma, моя книжкова полиця, книжкова полиця, суботня читанка, недільна читанка, книжкова субота букмольные чтения, букмольні читання, літклуб букмоль, литклуб букмоль, на станіславського, на станиславского, чтения на станиславского, читання на станіславського, букмоль на станіславського, літклуб букмоль на станіславського, букмоль на станиславского, литклуб букмоль на станиславского, букмоль Aroma,

Як провести вихідні з користю? Сходити на фестиваль неформальної освіти, заняття з робототехніки, у музей сучасного мистецтва та почитати нашу афішу.

ФАН Fest: 26-27 листопада

ФАН Fest — це створення єдиного майданчика з цікавими й інтерактивними локаціями: різноманітні напрямки альтернативного навчанння, освіта за кордоном, позашкільна активність (спорт, творчість, наука, винаходи), територія для знайомства та спілкування однодумців, інтелектуальний відпочинок (музейний «острів»). А також цікаві практикуми, майстер-класи, настільні ігри, дискусійні майданчики. тематичний і книжковий ярмарки, цікаві сюрпризи та подарунки.
Тож ФАН Fest – це два дні занурення у цікаве інтерактивне середовище навчання, спілкування, досліджень, мрій і відпочинку для дорослих, дітей і підлітків, а також чудова нагода відпочити разом з усією сім’єю.

Реєстрація для відвідувачівтут.

Коли: 26-27 листопада.
Місце: міжнародний конгрес-центр «Український дім» (вул. Хрещатик, 2).

Освітня програма від PinchukArtCentre: 26-27 листопада

У вихідні PinchukArtCentre проводить ряд безкоштовних програм для дітей будь-якого віку: щотижневі разові дитячі заняття, воркшопи з художниками в рамках поточних виставок і тематичні курси.
У суботу о 17:00 відбудеться заняття для родин з дітьми 5-7 років програми «Зберемося разом!» на тему «Образ людини в мистецтві», під час якого учасники познайомляться з поняттям образу та поговорять про розвиток портретного жанру. Після перегляду та обговорення виставки «Паркомунна. Місце. Спільнота. Явище» гості створять портрети один одного, використовуючи пастель. Заняття «Зберемося разом!» — це освітня програма, спрямована на встановлення партнерських відносин між батьками та дітьми, а також навчання говорити і слухати один одного. Заняття побудовані на постійній взаємодії членів родин за принципом «разом дивимося, вивчаємо, обговорюємо, граємо і вирішуємо завдання».
У неділю о 12:15 почнеться заняття для дітей 4-6 років на тему «Контрасти» у рамках освітньої програми «Сімейні неділі». Під час заняття учасники познайомляться з поняттям контрасту та поговорять про контрасти світлого і темного, холодного та теплого. Після екскурсії виставкою  «Паркомуна. Місце. Спільнота. Явище» гості музею створять роботу «Задзеркалля».
О 15:00 PinchukArtCentre запрошує дітей 12-17 років з особливостями розвитку на заняття освітньої програми ArtFriends на тему «Ритм». Під час зустрічі діти познайомляться з поняттям ритму, поговорять про присутність ритму в природі, живих істотах та дослідять ритми в мистецтві – музиці, поезії та живописі. В другій частині заняття діти візьмуть участь у невеликій екскурсії з завданнями виставкою «Паркомуна. Місце. Спільнота. Явище» та пограють в ігри. Під час творчої частини гості музею створять роботу «Танок та рух».
О 17:00 відбудеться заняття для дітей 3-11 років з особливостями розвитку на тему «Лінія». Під час зустрічі учасники познайомляться з графікою й обговорять приклади класичних робіт цього виду образотворчого мистецтва.  В другій частині заняття діти візьмуть участь у квесті виставкою «Паркомуна. Місце. Спільнота. Явище» та пограють в рухливі ігри. У творчій частині гості музею створять роботу «Прощання з осінню» використовуючи туш.

Запис на заняття за посиланням.

Коли: 26-27 листопада.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2).

Tech Expo Fun: 26 листопада

Американський дім запрошує випробувати всі технічні «іграшки», що у них є. Обов’язково спробуйте:
— ігри та танці з Kinect;
— майстер-клас з різки плівки на вініловому різаку;
— 3D друк та 3D ручки;
— електронний конструктор Little Bits (створіть маленьку сигналізацію для вашого рюкзака);
— традиційне яблучне піаніно з MakieMakie;
— віртуальну реальність з Samsung Gear VR.

Для відвідування Американського дому не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Коли: 26 листопада, 14:00 – 17:00.
Місце: America House Kyiv (вул. Миколи Пимоненка, 6).

Літклуб Букмоль: розклад на листопад, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, Це не я, Олівер Джефферс, Рекс, Урсула Дубосарскі,Х’юґо – лихий, кровожерний...? Мія Нільсон, Дірка, Ойвінд Торсетер, Кріт і какашки, Вольф Ерльбрух, Вернер Хольцварт, Машина для обіймів, Скотт Кемпбелл, Зубр шукає гніздо, Оксана Була, Земля, космос, місяць, база, Прайс, Коли тато показав мені Всесвіт, Улф Старк, Що далі? Туве Янссон

Літклуб Букмоль: 26 листопада

Букмоль запрошує всіх охочих на інтерактивне читання книжки «Коли тато показав мені Всесвіт» — проникливої історії про подорож у Всесвіт хлопчика та його тата, яку написав один з найвідоміших скандинавських авторів Ульф Старк, а намалювала талановита художниця Ева Ерікссон. «Коли тато показав мені Всесвіт» — це книжка про зв’язок між поколіннями, вічне та прекрасне (та не дуже), безмежні Всесвіти довкола та всередині нас. Це дуже спокійна та водночас захоплива історія, після прочитання якої ми спробуємо намалювати Всесвіт: фізичний та метафізичний.

Для дітей віком 5+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією ТУТ.

Коли: 26 листопада, 12:00.
Місце: кав’ярня На Станіславського (вул. Станіславського, 3).

Читаки-клуб: 26 листопада

Ілюстрована книжка «Білосніжка» від DyvoGra — це інноваційне видання, яке робить читання доступним для дітей, які тільки вчаться читати та малюків із особливостями психічного розвитку: з розладами спектру аутизму, особливостями концентрації уваги, діслексією й іншими труднощами читання або розуміння мови загалом. Тут особливим чином спрощений текст казки та кожне слово супроводжується піктограмою міжнародної системи комунікативних символів PCS (picture communication symbols).
Основна ідея творців книжки в тому, що жодна дитина, гортаючи сторінки, не буде відчувати відчуження. Кожна деталь цього видання – колір і форма сторінок, формат тексту, побудова простих речень – була дбайливо створена та апробована, щоб забезпечити доступність та легке використання книжки для дітей з різними особливостями: культури, рівня знань, розвитку та фізичних можливостей. На нашому засіданні ми дамо можливість всім Читакам на собі спробувати, як це працює. А потім створимо свою власну історію в піктограмах.

Вік Читак: 5+

Участь безкоштовна після реєстрації за посиланням.

Коли: 26 листопада, 11:00.
Місце: Chulan Bookstore (провул. Десятинний, 7).

Читаймо дітям у музеї: 26 листопада

«Подорож листа», що її написала авторка Валентина Вздульська та проілюструвала художниця Даша Ракова, – це історія заповітного бажання однієї маленької дівчинки, про яке вона написала до Святого Миколая. Лист страшенно переймається важливістю своєї місії, бо хоче, щоб непросте бажання дівчинки обов’язково здійснилося. Але перш ніж це станеться, йому доведеться пережити багато випробувань і пройти довгий шлях… Приходьте читати цю цікаву історію разом і вивчати англійську, адже це — книжка-білінгва від Видавництво «Братське», та писати листи.

Участь у читаннях входить до вартості вхідного квитка.

Коли: 26 листопада, 14:00.
Місце: крамничка Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2).

Читанка з автором: 26 листопада

Усі речі оживають і лепечуть — чи то в дитячій уяві, чи то й насправді. І такі дивні бувають розмови між гарбузом, велосипедом та круком… Цікаві історії про щоденні клопоти, якими переймаються мешканці садиби в місті — птахи, овочі, тварини, іграшки, автомобілі, візки. Цієї суботи Катерина Бабкіна почитає «Гарбузовий рік». З цією книжкою Катя дебютувала як дитячий автор, згодом вийшла друга книга «Шапочка і кит». Обидві залучають читача до соціальної акції — по 5 грн. з кожного примірника перераховуються на благодійність.
Катерина Бабкіна одна з найактивніших авторок наразі в Україні — вона пише прозу, поезію, дописує в онлайн та друковані часописи, виступає на радіо, багато постить в соцмережах. Така позиція допомагає акцентувати суспільні проблеми і залучати широку аудиторію до їх вирішення. А ще Катя харизматичний та цікавий оповідач. Тож читанка сподобається і запам’ятається дітлахам, а тим паче, коли й історії такі незвичайні і добрі. Приходьте слухати «Гарбузовий рік», поки зима ще трохи відступила і всі гарбузи не померзли.

Вік 3+

Коли: 26 листопада, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

Літклуб Букмоль: розклад на листопад, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, Це не я, Олівер Джефферс, Рекс, Урсула Дубосарскі,Х’юґо – лихий, кровожерний...? Мія Нільсон, Дірка, Ойвінд Торсетер, Кріт і какашки, Вольф Ерльбрух, Вернер Хольцварт, Машина для обіймів, Скотт Кемпбелл, Зубр шукає гніздо, Оксана Була, Земля, космос, місяць, база, Прайс, Коли тато показав мені Всесвіт, Улф Старк, Що далі? Туве Янссон

Літклуб Букмоль: 27 листопада

На останньому листопадовому читанні на вас чекає справжній шедевр — унікальна книжка-картинка Туве Янссон «Що далі?», за допомогою якої ми з дітлахами вирушимо у неймовірно захопливу подорож у пошуках крихітки Мю. Подорожувати будемо не тільки у нашій багатій уяві, але у самій книжці, адже на кожній її сторінці є маленьке віконечко, пройшовши крізь яке Мумі-троль разом із читачами дістається до наступної, насиченої пригодами та перешкодами, сторінки… Після читання на дітей очікує квест-місія та майстер-клас за мотивами книжки.

Для дітей віком 2,5+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією ТУТ.

Коли: 27 листопада, 11:00.
Місце: кав’ярня Aroma Espresso Bar (вул. Ділова, 5).

Недільна читанка: 27 листопада

Добрі історії нашого дитинства продовжують тішити діток. Цієї неділі повернемось у вигаданий ліс Сергія Козлова, щоб вкотре зустріти Їжачка, Ведмежа, Зайця і Віслючка. Наївні казочки сповнені любові і дружби, які гарно підійдуть для останньої неділі осені.
«Бо що ж робити? — бурчав Їжачок, розмовляючи сам із собою на верхівці сосни. — Якщо Ведмежатко не протре зірки, якщо я не протру зірки, то хто ж тоді їх протре?..»

Вік 3+

Коли: 27 листопада, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

Безкоштовні заняття з робототехніки: 26 листопада

Академія робототехніки «Robot Good» запрошує дітей 7-15 років відвідати безкоштовні заняття з робототехніки та програмування, де маленькі винахідники можуть ближче познайомитися зі світом роботів і електроніки, законами фізики, математики та логіки. Діти зможуть створити свої перші пристрої.

Деталі участі та розклад – за посиланням.

Коли: 26 листопада, 10:00 – 18:00.

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин