Вихідні з дітьми: 27-28 травня

Anne de Kiev Fest, Aroma Espresso Bar, Чілдрен Кінофест, чилдрен кинофест, Всі Свої гастрономія, всі свої, все свои, все свои гастрономия, галерея D12, D12, моя книжкова полиця, книжкова полиця, суботня читанка, недільна читанка, книжкова субота, суботня читанка, святкова читанка, читанка з автором, магічна читанка, читанка англійською, англомовна читанка, букмольные чтения, букмольні читання, літклуб букмоль, литклуб букмоль, на станіславського, на станиславского, чтения на станиславского, читання на станіславського, букмоль на станіславського, літклуб букмоль на станіславського, букмоль на станиславского, литклуб букмоль на станиславского, букмоль, чтения в Aroma, читання в Aroma, букмоль Aroma, Міжнародний фестиваль мистецтв Anne de Kiev Fest, фестиваль мистецтв Anne de Kiev Fest, Хор Ревуцького, Національна опера України, опера Анна Ярославна, Костянтин Чеченя, Костянтин Скритуцький, Філіпп Делорм, Анна Київська – королева Франції, Іван Рябчій, шрифт Анна, Ігор Степанов, великий скульптурний салон, Національний музей Тараса Шевченка, Українка від Королеви до Катерини, Національний музей історії України, День Незалежності Грузії, День Незалежності Грузії співоче поле, BATUMI, Kahaberi & Khanums, Qartuli xmebi, Тако Гачечиладзе, Співоче поле, Kyiv STEM Festival, Kyiv STEM, Дитяча Інженерна Академія, Kshatra Fest, Фестиваль бойових мистецтв Kshatra Fest 2017, Kshatra Fest 2017, Фестиваль бойових мистецтв Kshatra Fest, Фестиваль Kshatra Fest, парк Феофанія,

illustration: Gloria Park

В останні весняні вихідні відсвяткуємо День Києва, подивимося найкраще дитяче кіно і, звичайно, почитаємо вголос.

Чілдрен Кінофест: 27-28 травня

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, за допомогою якого оцінює фільм.

Програма фестивалю – за посиланням.

Розклад показівтут.

Коли: 27-28 травня.

Anne de Kiev Fest: 27-28 травня

Міжнародний фестиваль мистецтв «Anne de Kiev Fest» — масштабна мистецька подія, яка вже вдруге поспіль надихатиме киян до вивчення історичної спадщини, пошуку витоків державності України-Русі, історії міжнародних зв’язків нашої держави від Володимира Великого до сьогодення.
З мистецьких подій, що відбулися на фестивалі, слід відзначити виступи Хору Ревуцького, колективу Національної опери України (солістка Ірина Даць) з уривками опери «Анна Ярославна» композитора Антіна Рудницького, виступ колективу Діани Лотоцької з середньовічними монодіями, історико-музичне дослідження ансамблю Костянтина Чечені, виставки з приватних зібрань, присвячені Анні Ярославні та її добі, концерт на унікальному музичному інструменті карильйон та презентацію зворушливого пам’ятника юній князівні Анні авторства видатного київського скульптора, «батька» Пейзажної Алеї в м. Києві Костянтина Скритуцького.
На цьогорічному фестивалі очікуються презентація українського перекладу книжки культового французького письменника, історика та журналіста Філіппа Делорма «Анна Київська – королева Франції» у перекладі Івана Рябчія. Другою сенсацією фестивалю є одноденна експозиція унікальної особистої печатки Ярослава Мудрого, яка відбудеться в кулуарах Національної опери України під час перегляду опери «Ярослав Мудрий».
Цікавими подіями цьогорічного фестивалю є презентація унікального шрифту «Анна», розробленого українським художником Ігорем Степановим на основі стародавніх графіті, авторство яких дослідники віддають Анні Ярославні. Великий скульптурний салон просто неба, який відкриється на території Софії Київської (куратор – Тетяна Калита), дослідить трансформацію відношення сучасних скульпторів України зі Сходу і Заходу до постаті королеви. Кураторський проект Юлії Шиленко у Національному музеї Тараса Шевченка «Українка від Королеви до Катерини» простежить шлях руйнації під імперським впливом волі та свободи українського жіноцтва. Національний музей історії України готує для відвідувачів цікаву експозицію, присвячену Анні та іншим історичним особистостям.

З докладною програмою фестивалю можна ознайомитися на сайті.

Коли: з 27 травня.

Літклуб Букмоль у Steiff

27 травня Букмоль та Steiff.ua запрошують і малих, і дорослих на читання неперевершеної книжки-картинки шведської художниці та письменниці Мії Нільсон «Х’юґо – лихий, кровожерний і страшенно небезпечний?» —несподіваної та захопливої історії про не-такого крокодила на ім’я Х’юґо. Вигнаний через інтриги конкурентів із цирку, Х’юґо опиняється сам один у чужому північному лісі. Решта лісових тварин бояться навіть наблизитися до Х’юґової хатинки, бо бачать у крокодилі тільки жахливу хижацьку оболонку. Та чи завжди той, хто має зуби й ікла, лихий, кровожерний і страшенно небезпечний? Відповідь на це філософське запитання дізнаємося вже в суботу.
А після читання та обговорення книжки на дітей та їхніх батьків очікує не менш цікавий майстер-клас, на якому ми спробуємо й собі перетворитися на крокодильчиків.

Для дітей віком 4+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Коли: 27 травня, 11:00.
Місце: ТРЦ Гуллівер, 4 поверх, магазин Steiff (метро «Палац Спорту»).

Літклуб Букмоль: розклад на травень, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, олівер джефферс, українські книжки для дітей, сторітайми

Літклуб Букмоль: 27 травня

Якщо ви скучили за книжками-картинками без слів, тоді ви просто зобов’язані відвідати передостанню весняну зустріч Літклубу, для якої ми запланували особливе читання «мовчазної» історії про дівчинку та велосипед, яку вигадав та намалював знаменитий американський художник Марк Петт. За допомогою одних лише малюнків книжка-картинка «Дівчинка і велосипед» розповідає проникливу та зворушливу історію про здійснення мрій та про цінність справжніх добрих вчинків. Після читання й обговорення цієї книжки-картинки без слів на дітей та дорослих очікує традиційний майстер-клас, що допоможе якнайкраще осмислити побачене та, можливо, уявити її продовження.

Для дітей віком 5+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Коли: 27 травня, 12:00.
Місце: кав’ярня «На Станіславського» (вул. Станіславського, 3).

Суботня читанка: 27 травня

Цієї суботи читатимуть неймовірну, цікаву і дотепну історію про принцесу Ніссоль. Може, ви уже знайомі з нею? Та цього разу все інакше — їй все зіпсувала звірюка Нехочуха. А до чого тут банани — з’ясуєте на читанці. Продовження історії принцеси-кухарки від Віолети Борігард ввійшло до короткого списку найкрасивіших книг цьогорічного Книжкового Арсеналу, до речі. А на майстер-класі робитимуть красиві рожеві окуляри, щоб світ здавався кращим.

Вік 4+

Обов’язково реєструйтесь, аби всім вистачило матеріалів.

Коли: 27 травня, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

День Незалежності Грузії: 27 травня

Країна сонця, високих гір, стародавніх легенд, унікальних традицій, відомої на весь світ кухні і найгостинніших людей. Всі кияни і гості столиці зможуть познайомитися з культурою теплої і яскравої Грузії на наймасштабнішому гулянні весни. Фуд-корти кращих українських і грузинських ресторанів, дегустація чачі і чудових вин, тематичні майстер-класи з приготування страв і традиційних народних промислів. Також на гостей чекає насичена концертна програма. Колорит Грузії розкриють запальні номери дитячого танцювального колективу і відомого в Європі ансамблю танцю BATUMI. Крім того на сцені виступить драйвовий електро-фолк бенд Kahaberi & Khanums, який вміло комбінує національний музичний фольклор і мелодійність із сучасною танцювальною музикою, а також харизматичний вокальний квартет «Qartuli xmebi». Справжньою окрасою свята стане неперевершена вокалістка Тако Гачечиладзе. На території працюватиме дитяча зона.

Усі деталітут.

Коли: 27 травня, 11:00 – 23:00
Місце: Співоче поле.

Kyiv STEM Festival: 27 травня

Kyiv STEM Festival ставить перед собою мету зацікавити сучасною наукою, розвинути здібності дітей та підлітків в різних сферах STEM-освіти, підтримати інтерес до цікавих технічних напрямків та дати можливість молоді проявити себе. Головним фокусом фестивалю стануть 4 головні напрямки STEM-освіти: S – science, T – technology, E – engineering, M – mathematics (Наука, Технології, Інженерія, Математика). Окрім того, фестиваль представить лекційну та виставкову зону, зону професій майбутньго та воркшопи.

Усі деталі – за посиланням.

Коли: 27 травня, 11:00 – 19:00.
Місце: Дитяча Інженерна Академія (вул. Саратівська, 20).

Літклуб Букмоль: розклад на травень, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, олівер джефферс, українські книжки для дітей, сторітайми

Літклуб Букмоль: 28 травня

Боїтеся монстрів, що ховаються під ліжком? Велетенські диковиська з велетенськими пазурами вселяють у вас страх? Навіть через малесеньких чудовиськ, побачити яких можна тільки через лупу, у вас бігають по тілу мурашки? На останньому інтерактивному читанні весняного сезону ми з допомогою смішною та вигадливої книжки-картинки Катрін Ролан та Ролана Гаріга «Як упоратися з монстрами» спробуємо подолати всі наші страхи та навчимося приборкувати найрізноманітніших монстрів, з якими доводиться зіштовхуватися і дітям, і навіть дорослим мало не щодня. Отож не проґавте свій шанс стати найхоробрішими приборкувачами монстрів та розважитися на захопливому чудовиськовому майстер-класі за мотивами книжки.

Для дітей віком 3+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Коли: 28 травня, 11:00.
Місце: кав’ярня Aroma Espresso Bar (вул. Ділова, 5).

Недільна читанка: 28 травня

У неділю на читанці «гаряча» новинка! Юлія Лактіонова написала, а Поліна Дорошенко намалювала ще одну історію про життя біленької маленької собачки Маєчка. Цього разу сім’я зібралась у відпустку, а хвостаті мешканці дому заметушились — що ж це таке «відпустка»? Як завадити людям покинути дім? А, може, і їх візьмуть з собою? Отож, дізнаєтесь, про що розмовляють домашні улюбленці, коли ви пакуєте валізи. А ще зробите пристрій для складання футболок, як у Шелдона Купера.

Вік 4+

Обов’язково реєструйтесь, аби ми зробили достатньо заготовок.

Коли: 28 травня, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

Kshatra-Fest: 28 травня

На Фестивалі бойових мистецтв «Kshatra-Fest 2017» ви зможете побачити показові виступи різноманітних шкіл бойових мистецтв та взяти участь у майстер-класах.

Детальна програма виступів та учасників з’явиться незабаром тут.

Коли: 28 травня, 14:00 – 19:00.
Місце: парк «Феофанія» (вул. Академіка Лебедева, 37).

Всі.Свої «Гастрономічний пікнік»: 27-28 травня

Накриваємо галявину! На дачі, в лісі, на березі, клумбі і футбольному полі! Бо прийшов час пікніків. А разом з ним – і маркет “Гастрономічний пікнік”. Все, що потрібно для пікніка – від їжі і посуду до гарного настрою – запропонують вам найкращі українські виробники. В програмі – не лише маркет, а й справжні посиденьки на свіжому повітрі. На терасі на вас очікує зелений газон, парасольки, зручні пуфи і пледи. А в зоні фуд-корту – устриці та шампанське, хот-доги, коктейлі та солодощі.

Коли: 27-28 травня, 10:00 – 20:00.
Місце: галерея D12 (вул. Десятинна, 12).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин