Вихідні з дітьми: 28-29 січня

Chulan Bookstore, Chulan Bookstore на пейзажке, Chulan Bookstore на пейзажці, чулан на пейзажке, чулан на пейзажці, читаки, читаки клуб, читаки-клуб, чулан букмоль, чулан читаки, чулан читання, чулан чтения, чулан читаки-клуб, вихідні у києві, вихідні з дитиною, выходные с ребенком, куда пойти на выходных с ребенком, где провести выходные с ребенком, выходные в киеве, афиша киев, афиша выходные, куди піти на вихідних з дитиною, афіша київ, вихідні київ, дитяча афіша київ, Читати щоб бачити, моя книжкова полиця, книжкова полиця, суботня читанка, недільна читанка, книжкова субота, суботня читанка, святкова читанка, Книгарня Барбукан, Барбукан Читати щоб бачити, Марія Фрей, Braille Studio, благодійні читання, для створення студії для друку книжок шрифтом Брайля, Барбукан, читання Барбукан, Барбукан читання, Барбукан читання вголос, Безкоштовні Тестові Заняття Kid'IT, безкоштовне заняття Kid’IT, тестове заняття Kid’IT, Kid’IT, програма Візуальне програмування, Chasopys EduSpace, Kуiv Metro Quest, квест у метро, квест у київському метро, квест в киевском метро, Квест Останній мамонт на Землі, Останній мамонт на Землі, Національний науково-природничий музей НАН України, природничий музей, квест природничий музей, День відкритих дверей, музеї день відкритих дверей, безкоштовний вхід у музей, безкоштовний день у музеї, бсплатный вход в музей, день открытых дверей в мезеях, музеи киева, Музей-квартира Павла Тичини, Музей Заньковецької, Музей Рильського, Національний художній музей України, художній музей, музей тичини, По той бік покривала, тeатральна студія Халабуда, PostPlayТеатр, Екскурсія-квест Терещенки в Києві, Терещенки в Києві, квест у музеї ханенків, музей ханенків,

source: Lauren Castillo

У ці вихідні радимо безкоштовно відвідати київські музеї, взяти участь у квестах, сходити до театру і багато-багато читати. Подробиці – в афіші.

Читаки-клуб: 28 січня

На зустрічі знов читимуть надзвичайну поп-ап книжку, цього разу про дивовижну країну Оз, оформлену всесвітньо відомим дизайнером Робертом Сабудою. Вражаючі уяву об’ємні панорами Смарагдового міста, які можна розглядати крізь чарівні окуляри, дозволяють по-новому поглянути на відомий сюжет. Роберт Сабуда створив блискучу в прямому сенсі цього слова pop-up версію казки про Чарівника країни Оз на честь 100-ї річниці першої публікації цієї книги. Це знамените видання переказано в більш короткій версії оригінального тексту Френка Баума. З блискучими вкрапленнями кольорової фольги (пам’ятаєте дорогу з жовтої цегли?), смерчем-завірюхою, злітаючою вгору повітряною кулею та такими знайомими, майже живими, героями, книжка-панорама «Чарівник країни Оз» — видання, в якому диво стає реальним.

Вік Читак: 4+

Участь безкоштовна після реєстрації за посиланням.

Коли: 28 січня, 11:00.
Місце: Chulan Bookstore (провул. Десятинний, 7).

Суботня читанка: 28 січня

Історій забагато не буває! Щоб діти ще більше довідались про своє місто тут надумали детальніше розповісти про три місцини з мапи СуперКиїв. І, звичайно, запросили авторку Софії Грабовецьку (а за сумісництвом Гіда у капелюшку). Вона розкаже про кота Пантюшу у Золотоворітському сквері, про те, що мало бути на Стрілецькій замість Балерини, а ще про Вовка на вулиці Гончара. Тож плануйте на суботу прогулянку Києвом.

Вхід вільний, проте треба зареєструватись за посиланням.

Вік 3+

Коли: 28 січня, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

Читати, щоб бачити: 28 січня

Книгарня «Барбукан» розпочинає проект «Читати, щоб бачити» і запрошує послухати книжку «Равлик і кит» Джулії Дональдсон – тонку історію про дружбу, підтримку та співпереживання дуже різних героїв у виконанні телеведучої Марії Фрей. Після читань діти довідаються про механізми письма шрифтом Брайля, про труднощі та дискримінацію, з якими зіштовхуються незрячі дітки щодня. Всі маленькі учасники та учасниці читань отримають листівки зі своїми іменами, видрукуваними шрифтом Брайля.
Гроші, зібрані під час читань, передадуть «Braille Studio» для створення студії для друку книжок шрифтом Брайля.

Коли: 28 січня, 12:00 – 15:00.
Місце: книгарня Барбукан (вул. Почайнинська, 23).

Безкоштовні Тестові Заняття Kid’IT: 28 січня

Майбутніх друзів Kid’IT, батьків, які мають дітей 5-8 років та розуміють, що сучасні діти та технології — це невід’ємне ціле, запрошують на тестові заняття програми «Візуальне програмування». Це — можливість побачити, як діти створюють свої проекти на планшетах і загалом зрозуміти, що являє собою проект Kid’IT та що його творці розуміють під креативом через технології.

Щоб потрапити на безкоштовне тестове заняття, заповніть анкетутут.

Розклад і деталі участі – за посиланням.

Коли: 28 січня, 10:00 – 14:00.
Місце: Chasopys EduSpace (вул. Велика Васильківська, 30).

Kуiv Metro Quest: 28 січня

Хочете сказати, що знаєте метро, як свої 5 пальців? Тоді пропонуємо вам перевірити ваші знання у квесті. Kуiv Metro Quest – це квест по лініям Київського метрополітену для любителів цікавого, нового і непередбачуваного. Ну і, звичайно, для знавців метрополітену. Kуiv Metro Quest перенесе вас в світ пошуків і пригод. Підходить для компаній, для друзів, для родин або батьків з дітьми.

Реєстраціятут.

Усі деталі – за посиланням.

Коли: 28 січня, 12:00 – 15:00.

Квест «Останній мамонт на Землі»: 28 січня

Чи бачили ви коли-небудь мамонта? Чи спостерігали ви як ця чудова тварина своїми півтораметровими бивнями розриває панцир зі снігу та льоду у пошуках поживних лишайників та заморожених ягід? Ці тварини колись відігравали вагому роль у житті людей, а їхнє зникнення з терен планети було одним із перших злочинів нашої цивілізації. Ваша група пошуковців має шанс повернути до життя мамонтів. Ми повернемось у минуле, у той час, коли мамонти ще жили на нашій планеті й можливо змінимо хід історії. На вас очікує одногодинна пригода в локаціях природничого музею та невеликий майстер-клас зі створення палеонтологічного артефакту, який буде нагадувати про вашу мандрівку в часі.

Усі деталі – за посиланням.

Коли: 28 січня, 12:00 – 13:30.
Місце: Національний науково-природничий музей НАН України (вул. Богдана Хмельницького, 15).

Недільна читанка: 29 січня

Найвеселіша вчителька англійської мови і засновниця школи Greystone English Олена Жупанова читатиме цієї неділі книжку «My Teacher Is a Monster». Зовсім небанальна історія про те, як наша уява вміє перебільшити страх і жах, доки не придивишся пильніше й не перестанеш вигадувати. От і вчителька видавалась зеленим зубатим монстром, аж доки Боббі не зустрів її у парку. Приходьте слухати смішну історію, а заразом і вивчити трохи англійських слів.

Реєстрація — за посиланням.

Вік 3+

Коли: 29 січня, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

День відкритих дверей у київських музеях: 29 січня

Цієї неділі свої двері для всіх бажаючих відкривають кілька київських музеїв: Музей-квартира Павла Тичини, Музей М. Заньковецької, Музей М. Рильського та Національний художній музей України. Останній запрошує на культпохід для огляду експозиції у хорошій компанії. Збір о 12:00 бідя музею.

Коли: 29 січня.

По той бік покривала. У темну-темну ніч: 29 січня

У тeмному-тeмному місті, у тeмному-тeмному будинку, в тeмній-тeмній шафі живуть… наші страхи. Більшість з нас, навіть у дорослому віці боїться зазирнути в цю шафу. Діти з тeатральної студії “Халабуда» зазирнули всередину цієї шафи зі страхами, та розкажуть, що ж вони там побачили.

Плата за вхід – добровільна.

Коли: 29 січня, 19:00.
Місце: PostPlayТеатр (вул. Нижньоюрківська, 31).

Екскурсія-квест «Терещенки в Києві»: 29 січня

Сьогодні так мало можна зустріти інформації про меценатів, що дарують місту, будують для міста, створюють і залишають для нащадків щось важливе і потрібне для розвитку. Але так було не завжди. Рід Терещенків – великий тому приклад. Це найвідоміший в 19 – поч. 20 ст. рід в Україні та за її межами. Рід, представники якого прославились не тільки як умілі підприємці, але і як справжні філантропи. Протягом більше ніж півстоліття представники роду Терещенків: Нікола, Федір, їх діти Олександр, Іван, Варвара, Федір та інші -займались меценатською діяльністю. Саме вони подарували Україні багаточисельні споруди культурних і учбових закладів, а також безцінні колекції творів мистецтва, що зараз зберігаються в Київських музеях, які створили знову ж Терещенки. Маршрут проляже по бульвару Шевченка, вулицям Терещенківській та Льва Толстого, а закінчиться екскурсія невеликим квестом у музеї Ханенків.

Деталі участі – за посиланням.

Коли: 29 січня, 10:00 – 13:00.
Місце: зустріч біля виходу зі станції метро «Університет».

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин