Вихідні з дітьми: 30 вересня — 1 жовтня

букмольные чтения, УВК weekend, Національний художній музей УВК weekend, художній музей УВК weekend, увк вікенд, увк викенд, увк викенд художественный музей, Осінній день астрономії у Голосіївській обсерваторії, голосеевская обсерватория, обсерватория нан украины, обсерватория нан, киевская обсерватория, осенний день астрономии, день астрономии, осенний день астрономии киевская обсерватория, день астрономии киевская обсерватория, київська обсерваторія, голосіївська обсерваторія, обсерваторія нан, обсерваторія НАН України, Головна астрономічна обсерваторія НАН України, день астрономії, всесвітній день астрономії, день астрономії, день астрономії київська обсерваторія, день астрономії обсерваторія нан,  Фестиваль театрів ляльок PUPPET UP, PUPPET UP, Фестиваль театрів ляльок, Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок, Київський фестиваль театрів ляльок,  Семінар Антибуллінг, антибуллінг, семинар антибуллинг, антибуллинг, антибуллинг крав мага, антибуллінг крав мага,  Дитяча Читальня з письменниками і тортами, читальня, дитяча читальня, Тетяна Стус, Галина Ткачук, Сергій Лоскот, Druzi Café, друзі кафе, made in Ukraine, у пошуках made in Ukraine, made in Ukraine осінь, афиша киева сентябрь, выходные сентябрь, фестивали сентябрь киев, фестивали сентябрь, события сентябрь, события киев сентябрь, вихідні вересень, афіша вересень, афіша київ вересень, фестивалі вересень, події київ вересень, Проект Енеїда, виставка Проект Енеїда, Проект Енеїда, Національний художній музей України, Проект Енеїда художній музей, художній музей, Проект Енеїда Національний художній музей України, виставки художній музей, художестевенный музей, выставка художественный музей, художественный музей проект энеида, Велике грузинське свято, Велике грузинське свято боржомі, большой грузинский праздник, грузинский праздник боржоми, ботанічний сад ім. Гришка, ботанічний сад, Місто мрії гра в кубики, Київ в кубі, Крокуй Київ, Наталя Даценко, Linoleum Animation Festival, фестивалі анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM,  дитяча програма Linoleum, фестиваль анимации детская программа, фестиваль анимации, фестиваль анімації LINOLEUM, фестиваль анімації дитяча програма, фестиваль анімації, Dovzhenko Centre, букмольні читання, вихідні у києві, вихідні з дитиною, выходные с ребенком, куда пойти на выходных с ребенком, где провести выходные с ребенком, выходные в киеве, афиша киев, афиша выходные, куди піти на вихідних з дитиною, афіша київ, вихідні київ, дитяча афіша київ, літклуб букмоль, литклуб букмоль, остання барикада, читання остання барикада, букмоль остання барикада, літклуб букмоль остання барикада,

Source: Wallpapercave

У перший день жовтня Букмоль нарешті відкриє новий сезон читань уголос! А що ще не можна пропустити цими вихідними дізнаєтеся з афіші.

УВК-weekend: 30 вересня – 1 жовтня

На цих вихідних у Національному художньому музеї України пройде УВК-weekend — це платформа, на якій зібрані візуальні книги усіх українських видавництв — дитячі книги, ілюстровані художні видання, мистецькі книги, фотоальбоми та каталоги. Протягом вихідних ви зможете погортати візуальні книги, поспілкуватися з упорядниками та авторами, придбати тематичні видання, які зазвичай потрібно шукати по різних малих видавництвах. Також буде паралельна програма, насичена презентаціями видань, лекціями, кураторськими екскурсыями та воркшопами зі створення коміксів та графіки.

Повна програма та розкладтут.

Коли: 30 вересня – 1 жовтня.
Місце: Національний художній музей України (вул. Грушевського, 6).

Linoleum Animation Festival: 30 вересня – 1 жовтня

Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM — найбільший показ авторської анімації в Україні. Крім міжнародного і національного конкурсів, фестиваль складається з серії майстер-класів та лекцій від професіоналів індустрії, показів експериментальної анімації та відеоарту, тематичних позаконкурсних скринінгів та дитячої програми. Цьогоріч глядачів очікує 250 фільмів у 12 програмах, 10 майстер-класів та лекцій, а також спеціальна програма, присвячена 90-річчю української анімації. Спеціально для маленьких глядачів організатори підготували одразу чотири блоки короткометражної дитячої анімації, показ діафільмів від Довженко-Центр, зустріч зі знімальною групою анімаційного фільму «Мишко та Місячна Дзвінка» та цікаві майстер-класи зі створення мультфільмів.

Вхід на дитячу програму безкоштовний.

Розклад фестивальних кінопоказів і майстер-класів – за посиланням.

Коли: 30 вересня – 1 жовтня.
Місце: Довженко-Центр (вул. Васильківська, 1).

Осінній день астрономії у Голосіївській обсерваторії: 30 вересня

День астрономії – всесвітня акція, що відбувається щорічно навесні й восени. Весняний День астрономії 2017 року відзначався цьогоріч 29 квітня, осінній заплановано на цю суботу. Зазвичай у такі дні різноманітні астрономічні колективи й установи відчиняють двері для широкого загалу та проводять публічні лекції, презентації, семінари й інші тематичні заходи, покликані заохотити щонайбільшу кількість людей до споглядання зоряного неба та інформувати їх про здобутки астрономічної науки. Цього разу в Головній астрономічній обсерваторії НАН України запланували лекції, екскурсії і, звичайно, споглядання зоряного неба для всіх охочих.

Програма й умови участі – за посиланням.

Коли: 30 вересня, 10:00 – 22:00.
Місце: Головна астрономічна обсерваторія НАН України (вул. Академіка Заболотного, 27).

Фестиваль театрів ляльок PUPPET UP!: 30 вересня – 1 жовтня

Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок “Puppet UP!” присвячено святкуванню 90-річчя Київського академічного театру ляльок – одного з найстаріших професійних театрів ляльок країни. Фестиваль прагне об’єднати якомога більше киян різного віку навколо одного з найцікавіших театрів столиці та створити справжнє свято для мешканців та гостей міста.
У рамках Фестивалю плануються покази вистав молодих театральних митців України та зарубіжних країн, студентських дипломних робіт театральних шкіл, а також проведення майстер-класів з акторської майстерності, пластики, сценічного мовлення, сценографії та виготовлення театральних ляльок.

Програма та локаціїтут.

Коли: 30 вересня – 1 жовтня.

Велике грузинське свято: 30 вересня – 1 жовтня

Гамарджоба, активні, молоді, сучасні та закохані у життя любителі батьківщини вина, хінкалі, Mgzavrebi та “Боржомі”! Ви готові побачити зовсім іншу Грузію?! Відчути весь її колорит, смак та відтінки, до мурашок по шкірі закохатися у її ритми та звуки? Що люблять і цінують грузини сьогодні? Яку музику слухає молодь Грузії? Чим вони цікавляться? Про все це та багато чого іншого ви зможете дізнатися на Великому грузинському святі!
Лекції “Грузинського університету”, віртуальні подорожі у VR-окулярах по Тбілісі та Батумі, виступи модних діджеїв, 5 різних зон для селфі, тематичні ігрові майданчики та величезний фуд-корт із сучасними інтерпретаціями легендарних страв національної кухні відкриють вам нову Грузію! 40 грузинських ресторанів, лекції десятків провідних блогерів та відомих людей, гігабайти фотографій для Instagram, 2 дні живих концертів сучасних грузинських виконавців — ви отримаєте купу насолоди та вражень від усього побаченого, почутого та відчутого.

Коли: 30 вересня – 1 жовтня, 11:00 – 22:00.
Місце: ботанічний сад ім. Гришка (вул. Тимірязівська, 1).

У пошуках Made in Ukraine: 30 вересня – 1 жовтня

Осінній фестиваль «У пошуках Made in Ukraine» — це 300 найкращих учасників, зовсім нових та вже відомих, на головній торгівельній локації Києві — Контрактовій площі. Окрім ярмарку, на вас чекають великий фудкорт зі смачними наїдками зі свієї України, дитяча зона з розвагами, конкурсами, руханками, творчими й розвиваючими іграми, спеціальна зона-ресторан для домашніх тварин, лаунж-зона для відпочинку та море гарного настрою та позитиву.

Коли: 30 вересня – 1 жовтня, 10:00 – 22:00.
Місце: пл. Контрактова.

Сем та Дейв копають яму, Мак Бернет, Джон классен, Літклуб Букмоль: розклад на жовтень, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання

Літклуб Букмоль: 1 жовтня

Для відкриття нового сезону читань у Літклубі Букмоль ми підготували неабиякий сюрприз — переклад нагородженої медаллю Кальдекотта книжки-картинки «Сем та Дейв копають яму». Цей дотепний, філософський і безмежно симпатичний шедевр від знаменитого творчого тандему Мака Бернетта та Джона Классена розповідає про двох хлопчиків і їхню, на перший погляд, цілком звичайну пригоду. Одного дня хлопці вийшли надвір і вирішили викопати яму. Вони копали, копали, копали… копали, доки не знайшли дещо неймовірне. Що саме? Дізнаємося на першому читанні сезону, а опісля на дітей очікує традиційний майстер-клас за мотивами книжки!

Для дітей віком 4+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією — тут.

Коли: 1 жовтня, 12:00.
Місце: Остання Барикада (Майдан Незалежності, 1).

Семінар «Антибуллінг»: 1 жовтня

Буллінг – це травля, явище досить поширене як у школах, так і в повсякденному житті, а особливо популярне в інтернеті. Шкільний буллінг стосується кожного: тих дітей, які стають жертвами; тих, хто бере участь у нападах; усіх, хто мовчки спостерігає.
Семінар складатиметься із двох паралельних потоків: для батьків і дітей.

Програма та деталі – за посиланням.

Форма реєстрації для батьківтут.
Для дітейтут.

Коли: 1 жовтня, 11:00 – 16:00.
Місце: Агентство Союздрук (вул. Дружківська, 10).

Майстер-клас «Місто мрії: гра в кубики»: 30 вересня

«Місто мрії: гра в кубики» — майстер-клас для дітей та батьків зі створення stop-motion відео-етюду за мотивами маршрутів карти для мандрів, відкриттів та пригод «Київ у кубі» від «Крокуй.Київ». Найкращий спосіб пізнавати світ та відкривати для себе рідне місто в дитинстві — це гра. Тож на майстер-класі гратимуть у кубики і вивчатимуть Київ, а також придумають разом сюжет гри, зроблять власноруч декорації, нафантазують героїв, знімуть цю гру, накладуть звук та титри, і вуаля! — вийде мультик про любов до рідного міста.
Майстер-клас проходитиме в рамках дитячої програми Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM.

Коли: 30 вересня, 16:30.
Місце: Довженко-Центр (вул. Васильківська, 1).

Дитяча «Читальня» з письменниками і тортами: 30 вересня

Тетяна Стус, Галина Ткачук та Сергій Лоскот запрошують на ексклюзивний і дуже святковий майстер-клас — спільно з видавництвом Ранок та Читомо, вчитимуть самостійного читання за випробуваною методикою, що лягла в основу серії перших «самостійних» книжок, «Читальня». У програмі — майстер-клас із самостійного читання, спілкування з дитячими письменниками та поїдання смачного торта.
Майстер-клас розрахований на дітей віком від 5 до 8 років: для тих, хто щойно навчився читати по складах та для тих, хто вже почав читати свої перші книжки.

Вхід вільний, за попередньою реєстрацієютут.

Коли: 30 вересня, 11:00 – 13:00.
Місце: Druzi Café (вул. Велика Васильківська, 49А).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин