Цікаві вихідні: 3 — 4 вересня

вихідні у києві, вихідні з дитиною, выходные с ребенком, куда пойти на выходных с ребенком, где провести выходные с ребенком, выходные в киеве, афиша киев, афиша выходные, куди піти на вихідних з дитиною, афіша київ, вихідні київ, дитяча афіша київ, Kids Club Open Day, Kids Club Open Day РайON, Kids Club Open Day солом’янка, Kids Club Open Day соломенка, Kids Club Open Day Космополіт, РайON, Kids Club Open Day троєщина, Kids Club Open Day троещина, Космополіт, відкриті уроки з робототехніки, открытые уроки по робототехнике, робототехника, робототехніка, безкоштовні уроки робототехніки, бесплатные уроки робототехники, Lego Mindstorms EV3, роботи Arduino, роботы Arduino, 3д печать, печать на 3д принтере, друк на 3д принтері, зд друк, друк на 3D-принтері, программирование для детей, програмування для дітей, виртуальная реальность, віртуальна реальність, Robo UA, день відкритих дверей культурний проект діти, культурний проект діти, культурний проект, культурный проект, культурный проект дети, день открытых дверей культурный проект, день открытых дверей культурный проект дети, день відкритих дверей, Мудрі Розмови або Філософія для підлітків, На ти з Матіссом, Історія мистецтв через образи та речі, Я осилю Баха, Світло в архітектурі, харківська дитяча архітектурна школа, харьковская детская архитектурная школа, образовательная станция 31в1, освітня станція 31В1 читанка-презентація, Тетяна Стус, їжак вільгельм, книгарня-кав’ярня Моя книжкова полиця, made in Ukraine, у пошуках made in Ukraine Back to school, Bad Mama Fest, фестиваль вуличної їжі, Bad Mama, Boobook, арт-завод платформа, Happy МОzГИ day, дитяча студія КУ-КА-РЯМ-БА, Блокбастер, made in Ukraine Back to school, фестиваль уличной еды

І хотілося б не згадувати про школу хоч на вихідних, але у перші дні осені — усе про неї. І нашу афішу шкільна тема не оминула. Але корисне зовсім не відміняє приємне, тож насолоджуйтеся.

Kids Club Open Day: 3-4 вересня

Приходьте знайомитися із дитячими клубами та студіями вашого району напередодні навчального року. Дізнайтеся все про танці, спорт, театр, робототехніку, англійську мову, шахи, підготовку до школи, профорієнтацію і купу інших цікавих занять для дітей.

Коли: 3 вересня, 10:00-19:00.
Місце: ТРЦ РайON (вул. Лаврухіна, 4).

Коли: 4 вересня, 10:00-19:00.
Місце: ТРЦ Космополіт (вул. В. Гетьмана, 6).

Відкриті уроки з робототехніки: 3-4 вересня

Robo UA запрошує на безкоштовні відкриті заняття з робототехніки для дітей 10-16 років. У вересні заняття проходитимуть щовихідних. Крім вивчення Lego Mindstorms EV3 і роботів Arduino будуть друкувати на 3D-принтері, програмувати та досліджувати віртуальну реальність.

Реєстрація за телефонами:
(044) 227-20-20 / (095) 587-70-70 / (068) 587-70-70 / (063) 587-70-70

Коли: 3-4 вересня, 11:00 – 12:30, 13:00 – 14:30.
Місце: Robo UA (пр-т Глушкова, 6).

День відкритих дверей у «Культурний проект. Діти»: 3 вересня

Поєднати навчання із розвагами? Done! «Культурний Проект. Діти» знайомить із мистецтвом, як із другом. Хочете дізнатися більше про дитячі програми, розпитати лекторів та зазирнути до середини творчої освіти? Завітайте на День відкритих дверей. На вас представлення програм їх викладачами: “Мудрі Розмови, або Філософія для підлітків”, «На «ти» з Матіссом», «Історія мистецтв через образи та речі», «Я осилю Баха». Паралельно з презентаціями для дітей відбуватимуться творчі майстерні, а також майстер-клас «Світло в архітектурі» від харківської дитячої архітектурної школи.

Вхід вільний за умови реєстрації.

Коли: 3 вересня, 11:00.
Місце: Освітня станція 31В1 (вул. Пушкінська, 31В1).

Читанка-презентація: 3 вересня

Улюблена дитяча авторка, вигадниця, матуся і дуже яскрава оповідачка Тетяна Стус написала про нового цікавого персонажа їжака Вільгельма книгу і прийде її презентувати. Буде цікаво і, мабуть, несподівано, адже ніхто-ніхто ще книжку не читав. Приходьте послухати-почитати, побалакати й отримати автограф.

Коли: 3 вересня, 12:00 – 14:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

У пошуках made in Ukraine. Back to school: 3 вересня

Дев’ятий фестиваль «У пошуках made in Ukraine» — як великий універмаг, де можна купити все від українського виробника: від зубної пасти і косметики до одягу, взуття та замовлення меблів. Фестиваль започаткований блогером Юлією Савостіною, яка провела рік експерименту, купуючи тільки товари українського виробництва. Четвертий рік журналістка розшукує та відкриває імена нових виробників. 400 найкращих будуть представлені на фестивалі. Цього разу тут буде все необхідне для початку нового бізнес та шкільного сезону.

Коли: 3 вересня, 10:00.
Місце: пл. Контрактова.

Bad Mama Fest: 3-4 вересня

Чудова нагода для всіх Bad і Good мам залишити усі сумніви з приводу «надто галасно», «куди подіти дитину» та «для нас розваги будуть?» і вирушайте на Фестиваль вуличної їжі, де цього разу за дитячу зону відповідає ідеальний ресурс для неідеальних батьків — Bad Mama. Будуть десятки звичних і не дуже дитячих розваг: ляльковий театр, зона для малюків від 0-1 років, дитяча пошта, якою діти зможуть надіслати батькам подарунки, зроблені на фестивалі, неймовірна зона від Disney з катанням на гідроскутерах, забіг на самокатах, дитячий beauty салон, фотозони, англомовна бібліотека від Boobook і багато інших активностей. Для мам спеціальна зона від Bad Mama, та неймовірні фотозони для всієї родини. Для татів також будуть спеціальні активності, тож їх теж варто взяти з собою.

Коли: 3-4 вересня, 11:00 – 20:00.
Місце: арт-завод «Платформа» (вул. Біломорська, 1).

Happy МОzГИ day: 3 вересня

Гарні новини — мега перезавантаження вашим мізкам гарантовано. У суботу майстер спорту навчить грати у боулінг, справжні кухарі проведуть майстер-класи, дитяча студія «КУ-КА-РЯМ-БА» забезпечить творчість без кордонів, а на карамельному майстер-класі навчать робити найсмачніші карамельки власноруч. Орігамі, ляльки-мотанки, логічні задачки, хімічні досліди – можна буде спробувати все. Ще організатори приготували для гостей зустріч зі справжнім чарівником, і, якщо пощастить, ви розпізнаєте таємниці фокусів.

Коли: 3 вересня, 14:00 – 18:00.
Місце: РЦ Блокбастер (пр-т Московський, 34).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин