Фестиваль «86»: дитяча програма

Фестиваль кіно та урбаністики 86, фестиваль 86, 86, славутич 86, 86 дитяча програма, дитячі географії, кафе кіно, славутич кафе кіно, 86 кафе кіно, дитячі географії фестиваль 86, славутич в гостях удома, кінопокази для діте славутич, програма для дітей 86, програма для підлітків 86, кінофестиваль 86, кинофестиваль 86, фестиваль кино 86, славутич, фестиваль славутич, кинофестиваль славутич, Пальма Півночі, MyStreetFilms РУБІЖ,

source: трейлер фестивалю «86»

Програма запрошує дітей та підлітків відкривати разом особливу поетику Славутича, що дає відчуття дому та єднає гостей з мешканцями міста.

Старші діти у віці 10-15 років, як місцеві жителі, так і гості Славутича, можуть узяти участь у експерементально-дослідницькій програмі “Славутич: в гостях удома”. Протягом програми діти досліджуватимуть значення та розуміння близькості у сучасному світі через експеримент, повсякденні практики та особисті ритуали. Будуть розглядати формування приватної та публічної сфери, та як їхні рамки змінювались з часом, думати про межі особистого вдома та у міському просторі. Крім того, подивляться на те, як місце, в якому ми знаходимось, впливає на наші рухи та взаємодію з простором. Які ритми, імпульси, малюнки виникають в тому чи іншому місці, як тіло та простір вступають у взаємозв’язок та наскільки близько вони можуть контактувати.
Коли: 29.04 — 1.05, з 11:00 до 16:00 з перервою на обід 13:00-14:00.

Для всіх дітей від 6 років щодня в рамках дитячої програми на фестивалі «86» відбудуться заняття та прогулянки, відвідування спеціальних подій фестивалю (наприклад, ленд-арт програми).
Коли: 29.04 — 1.05, 17:00 — 19:00.
Місце: зустріч біля кафе “Кіно” (пр-т Дружби Народів, 7).

Діти від 3 до 8 років зможуть проводити час під наглядом вихователів сімейного кафе “Кіно”. Простір дозволяє знайомитись з цікавими професіями у спеціально створених та наповнених необхідними приладдям маленьких будиночках (магазин, пекарня, майстерня тощо), грати, малювати та заводити нових друзів.

О 19:00 відбуватимуться безкоштовні перегляди кіно для дітей та підлітків (8+) у приміщенні кафе “Кіно” від партнеру дитячої кінопрограми “ЧілдренКіноФест”. Після перегляду – обговорення з глядачами.

Місце: сімейне кафе “Кіно” (пр-т Дружби Народів, 7).

Ресєтрація дітей на програмутут.

Усі деталі розкладу – за посиланням.

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин