Вихідні з дітьми: 8-9 квітня

Aroma Espresso Bar, букмоль, вихідні у києві, Форум ProProfesii Weekend, форум про професії, пропрофесії, форум пропрофесії, ProProfesii Weekend, Форум ProProfesii, НСК Олімпійський, пропрофесії вікенд, моя книжкова полиця, книжкова полиця, суботня читанка, недільна читанка, книжкова субота, суботня читанка, святкова читанка, читанка з автором, магічна читанка, читанка англійською, англомовна читанка, Освітній фестиваль Арсенал ідей, Освітній фестиваль, Арсенал ідей, Майстерня Історії, Художня Майстерня, Майстерня Літератури, Майстерня іграшки, Майстерня дизайну та архітектури, Майстерня науки, Етно Майстерня, Майстерня журналістики, Майстерня Кіно та Анімації, Майстерня театру, Майстерня музики, Кулінарна Майстерня, ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ, Коли дорослі і діти говорять на рівних, Простір рівних можливостей,Дитинство художників, Мистецький Арсенал, Виставка Дива, виставка Aza Nizi Maza, Aza Nizi Maza, Дива Aza Nizi Maza, виставка Aza Nizi Maza арсенал ідей, виставка Aza Nizi Maza арсенал, виставка Aza Nizi Maza мистецький арсенал, виставка арсенал ідей, выставка Aza Nizi Maza арсенал, выставка Aza Nizi Maza киев, Aza Nizi Maza киев, арсенал идей, KidsCampFest, Kids Camp Fest, кидс кэмп фэст, кідм кемп фест, Київський палац дітей та юнацтва, кпдю, Читати щоб бачити, Книгарня Барбукан, Барбукан Читати щоб бачити, Марія Фрей, Braille Studio, благодійні читання, для створення студії для друку книжок шрифтом Брайля, Барбукан, читання Барбукан, Барбукан читання, Барбукан читання вголос, Chulan Bookstore, Chulan Bookstore на пейзажке, Chulan Bookstore на пейзажці, чулан на пейзажке, чулан на пейзажці, читаки, читаки клуб, читаки-клуб, чулан букмоль, чулан читаки, чулан читання, чулан чтения, чулан читаки-клуб, Weekend професій, вікенд професій, викенд профессий, вихідні з дитиною, выходные с ребенком, куда пойти на выходных с ребенком, где провести выходные с ребенком, выходные в киеве, афиша киев, афиша выходные, куди піти на вихідних з дитиною, афіша київ, вихідні київ, дитяча афіша київ, чтения в Aroma, моя книжкова полиця, книжкова полиця, суботня читанка, недільна читанка, книжкова субота, суботня читанка, святкова читанка, читанка з автором, магічна читанка, читанка англійською, англомовна читанка, букмольные чтения, букмольні читання, літклуб букмоль, литклуб букмоль, на станіславського, на станиславского, чтения на станиславского, читання на станіславського, букмоль на станіславського, літклуб букмоль на станіславського, букмоль на станиславского, литклуб букмоль на станиславского, читання в Aroma, букмоль Aroma,

source: Sarah Wilkins

На вихідних маєте чудову нагоду повчитися граючи, обрати літній табір і майбутню професію, подивитися прекрасне та послухати купу книжок.

Форумі ProProfesii Weekend: 9 квітня

Уяви, що у тебе є один лише день обрати своє покликання. Один лише шанс. І за цей день тобі надаються для цього всі умови: можеш спробувати себе у будь-якій професії. Хочеш бути підприємцем? Будь-ласка, ось твій бізнес-план. Хочеш «приміряти» на себе професію дизайнера інтер’єру або архітектора? Запросто! Розроби макет будівлі. Або все ж таки робототехнік? Ну що ж, готуйся запрограмувати свого першого робота! Чи може все ж піти в науку? Не проблема, для тебе теж знайдеться заняття. Хоча, для чого тут уява? У тебе буде цілком реальна можливість спробувати себе у різних професіях всього за один день.

ProProfesii Weekend – 5-годинний квест актуальними професіями. На тебе чекають:

  • підприємництво, наука, технології, творчі спеціальності;
  • 30+ професіоналів;
  • 10+ лекцій, де поспілкуєшся з майстрами своєї справи;
  • 10+ мастер-класів, де спробуєш зробити щось власноруч;
  • 10+ учасників демо-зони, де побачих приклади технологічних розробок.

Приймай участь у лекціях та майстер-класах, збирай бали за активність та вигравай цінні призи. Хоча, головний подарунок дня – твоя майбутня професія.

Учасники – учні 8-11 класів та їх батьки.
Реєстрація – за посиланням.
Деталітут.

Коли: 9 квітня, 10:00.
Місце: НСК Олімпійський (вул. Велика Васильківська, 55).

Освітній фестиваль «Арсенал ідей»: 8-9 квітня

ІІІ Освітній фестиваль «Арсенал ідей» – креативний комунікативний простір, що в ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм. «Арсенал ідей» об’єднує в одному просторі творчість дітей та дорослих, мистецтво, науку та інновації, найкращі освітні програми українських музеїв, реалізовує найрізноманітніші креативні спецпроекти.
Цього року головним фокусом фестивалю стануть 12 майстерень: Майстерня Історії, Художня Майстерня, Майстерня Літератури, Майстерня іграшки, Майстерня дизайну та архітектури, Майстерня науки, Етно Майстерня, Майстерня журналістики, Майстерня Кіно та Анімації, Майстерня театру, Майстерня музики, Кулінарна Майстерня. Усі майстерні об’єднуватиме в єдине ціле насичений загадками і творчими майстернями квестовий маршрут.
Окрім того, в рамках фестивалю діятиме “ІІ ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних”, під час якого дорослі прислухаються до думки дітей з важливих соціальних питань і намагаються подивитись на світ очима дітей. Під час фестивалю також реалізовується соціальна складова. “Простір рівних можливостей” — серія майстер-класів та активностей, адаптованих для людей з інвалідністю. Програма фестивалю передбачає низку мистецьких проектів, особливої уваги серед яких цього року заслуговує виставка «Дитинство художників», що вперше представить дитячі роботи сучасних українських митців.

Повна програма та деталі – за посиланням.

Коли: 8-9 квітня, 11:00 – 20:00.
Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

Виставка «Дива» від Aza Nizi Maza: 8-9 квітня

Без магічних дій неможливо потрапити до скарбу, проте вже сам спосіб розшуку – через живі портрети – привертає всю увагу. Тому і проект «Дива» – запрошення у саму середину дійства, з усіма його стадіями і досягненнями. Це масштабне висловлювання, що тяжіє до повноти художніх форм: живопис, олівцеві ескізи, поетичні рядки, відеозаписи, а також притаманні студії експозиційні декорації, цього разу – супротивники з ігрової царини, рослини і зомбі. У поєднанні з майстер-класами, проект є такою собі шпариною у майстерню, з її майже середньовічним, алхімічним підходом до винайдення твору – остаточного дива.
Подібне ставлення до твору має кілька варіацій. Про це, в однойменній виставці книзі, писав Клайв Стейплз Льюїс: що немає ніякого сенсу звертатися до творів, доки ми не думаємо про них, як про можливість дива. Тим більше: «Ті, хто не вірить в дива, марно витрачають час, <…> можна завчасно сказати, що вони там знайдуть». Або ж Умберто Еко, який вклав у розмову своїх героїв роздум про те, що подорож у густий ліс варта того лише за умови зустрічі з дивним створінням. Тож «Дива» – це ліс, густонаселений явищами, формами і подіями, зустріч з процесом і результатом, майстерня, в якій постійно вирують перетворення.

Усі деталі – за посиланням.

Коли: 8-9 квітня, 11:00 – 20:00.
Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

Літклуб Букмоль: розклад на квітень, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, війна що змінила рондо, майкл роузен, ніл гейман

Літклуб Букмоль: 8 квітня

Букмоль запрошує дітей почути, побачити й обміркувати знамениту книжку Романи Романишин та Андрія Лесіва «Війна, що змінила Рондо» – історію про війну, про шрами, які вона залишає, і про чарівну машину світла, завдяки якій навіть найтендітніші істоти зможуть вистояти й перемогти. Після читання, розглядання та обговорення книжки ми разом із дітьми навчимося перемагати темряву яскравими квітами на майстер-класі.

Для дітей віком 7+

Вхід вільний за попередньою реєстрацієютут.

Коли: 8 квітня, 12:00.
Місце: кав’ярня «На Станіславського» (вул. Станіславського, 3).

Читаки-клуб: 8 квітня

Дівчинка на ім’я Вашті відмовляється малювати на уроці. Урок вже закінчився — а перед Вашті лежить білий аркуш паперу. Вашті вважає, що не вміє малювати. І жарт вчительки ( «О, білий ведмідь у сніговій бурі!») Тільки злить дівчинку. Тоді вчителька пропонує Вашті залишити на папері якийсь слід — будь-який, який їй подобається. Дівчинка з деяким роздратуванням вистачає олівець і ставить в центрі листа крапку…

Вік читак 3+

Коли: 8 квітня, 11:00.
Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

Суботня читанка: 8 квітня

Давня-предавня народна казочка про котика та півника — і цікава, і повчальна. Бо частенько діток підстерігає «лисиця з золотою пшеницею і медяною водицею». Цю казку записала Леся Українка у містечку Миропілля, проілюстрував Кость Лавро для Видавництво Івана Малковича «Абабагаламага». А після читанки робитимуть кольорових курочок у техніці орігамі. От побачите — складати їх дуже просто, а виглядають вони класно і вигадливо.

Вхід вільний, але треба зареєструватися тут.

Вік 4+

Коли: 8 квітня, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

Літклуб Букмоль: розклад на квітень, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, війна що змінила рондо, майкл роузен, ніл гейман

Літклуб Букмоль: 9 квітня

Букмоль підготувала для вас свіженький переклад книжки-картинки Аарона Блебі «Мопс Свиня» – дотепної та зовсім трошечки повчальної історії про… ні-ні, не про справжню свинку, яка живе на фермі, рохкає та полюбляє вовтузитися у грязюці, а про звичайного мопса, що мешкає у затишній квартирі й ніколи не ділитися своїми прекрасними іграшками. Мопса, з яким одного дня трапиться щось таке, що кардинально змінить його життя… По завершенню читання на дітей очікує традиційний майстер-клас за мотивами книжки.

Для дітей віком 3+

Вхід вільний за попередньою реєстрацієютут.

Коли: 9 квітня, 11:00.
Місце: кав’ярня Aroma Espresso Bar (вул. Ділова, 5).

Недільна читанка: 9 квітня

За тиждень до свята Великодня читатимуть уривки з прекрасної книжки «Біблійні історії для дітей» від «Книголава» про Воскресіння Христове і Вознесіння. В цій книзі всі історії адаптовані для читання дітям, вони прості та зрозумілі, але повністю передають суть. А щоб після читанки трохи розважитись, робитимуть кумедних пасхальних кроликів з прищепок.

Вхід вільний, але обов’язково реєструйтесь тут.

Вік 3+

Коли: 9 квітня, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

Читати, щоб бачити: 9 квітня

Книгарня «Барбукан» спільно з «Кампанією проти дискримінації» продовжує проект «Читати, щоб бачити». Цього разу читатиме Анна Надуда, яскрава особистість, відома художниця та мама Яна, яка прочитає нам цікаву книжку Анні М.Ґ. Шмідт про пригоди Яна та Янеке. Після читань, як завжди, цікавий майстер клас. Гроші, зібрані під час читань, передають Braille Studio для придбання принтера, який друкує книжки шрифтом Брайля.

Коли: 9 квітня, 12:00.
Місце: книгарня Барбукан (вул. Почайнинська, 23).

KidsCampFest: 8-9 квітня

KidsCampFest-2017 — наймасштабніша подія у сфері дитячих таборів і туризму. Це — виставка компаній-організаторів дитячого відпочинку, туристичних агенцій, агенцій освіти та канікул за кордоном, інтерактивний майданчик для дітей та батьків, щоб зануритись у справжню атмосферу дитячого табору та відчути всі переваги обраного формату відпочинку.

Деталі – за посиланням.

Коли: 8-9 квітня, 10:00 – 17:00.
Місце: Київський палац дітей та юнацтва (вул. Мазепи, 13).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин