Вихідні з дітьми: 8-9 липня

Aroma Espresso Bar, букмоль, вихідні у києві, Friendly Family Fest, День родини, день сім’ї, день семьи, парк Шевченка, день родини парк Шевченка, день сім’ї парк Шевченка, день родини 2017, день сім’ї 2017, День Либеді, річка либідь, либідь, день лыбеди, река лыбедь, Шпаківні у Скворечнике, скворечники в скворечнике, Зелена школа, зеленая школа, Кольоровий пробіг Color Holi Run, Color Holi Run, Кольоровий пробіг, разноцветный пробег, разноцветный пробег киев, Кольоровий пробіг київ, ColorAgency, парк Наталка, Оболонська набережна, оболонская набережная разноцветный пробег, холи пробег, холі пробіг, вихідні з дитиною, Free LATIN FEST, фестиваль латиноамериканських танців, фестиваль латиноамериканских танцев, CasaDeRitmo, Caribbean Club, парк Шевченка, Альтернативні школи Лівобережного Києва, Альтернативна освіта в Україні, альтернативна освіта київ, альтернативні школи київ, альтернативное образование киев, альтернативные школы киев, парк Партизанської слави, CarrollFest, кафе на деревах Скворечник, Скворечник, Скворечник кафе на деревьях, выходные с ребенком, куда пойти на выходных с ребенком, где провести выходные с ребенком, выходные в киеве, афиша киев, афиша выходные, куди піти на вихідних з дитиною, афіша київ, вихідні київ, дитяча афіша київ, афиша киева июль, выходные июль, фестивали июль киев, фестивали июль, события июль, события киев июль, вихідні липень, афіша липень, афіша київ липень, фестивалі липень, події київ липень, літні канікули, літні канікули афіша, канікули афіша, канікули у києві, канікули з дитиною, моя книжкова полиця, книжкова полиця, суботня читанка, недільна читанка, книжкова субота, суботня читанка, святкова читанка, читанка з автором, магічна читанка, читанка англійською, англомовна читанка, букмольные чтения, букмольні читання, літклуб букмоль, литклуб букмоль, на станіславського, на станиславского, чтения на станиславского, читання на станіславського, букмоль на станіславського, літклуб букмоль на станіславського, букмоль на станиславского, литклуб букмоль на станиславского, чтения в Aroma, читання в Aroma, букмоль Aroma,

illustration: Jane Newland

Відсвяткувати День родини, потурбуватися про київські водойми і птахів, потанцювати, побігати і почитати вголос – такі у нас плани на вихідні. А у вас?

Friendly Family Fest: 8 липня

Український День родини відносно молоде, але щорічне свято. Цього року відсвяткувати вирішили з великим концертом, науковим шоу, майстер-класами, квестом, активними родинними конкурсами, аква-гримом, фотосушкою та фуршетом.

Деталі – за посиланням.

Коли: 8 липня, 11:00 – 15:00.
Місце: парк ім. Т. Шевченка.

День Либеді: 8 липня

Киян та гостей столиці запрошують долучитися до святкування Дня Либеді на берегах легендарної річки. Організатори свята хочуть привернути увагу громади Києва до необхідності збереження і відродження водних б’єктів столиці. На святі частуватимуть смаколиками, проведуть захоплюючий екоквест з призами від партнерів заходу, майстер-класи, створять колективну широкоформатну листівку, будуть різноманітні спортивні розваги і театралізований перформанс.

Деталі – за посиланням.

Коли: 8 липня.
Місце: вул. І. Федорова, 28.

Літклуб Букмоль: розклад на липень, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, олівер джефферс, українські книжки для дітей, сторітайми, літо в києві, шон тан, творчість

Літклуб Букмоль: 8 липня

Коли татко, матуся чи навіть дитина з ранку й до ночі тільки те й робить, що серфить в Інтернеті, є тільки один вихід. Який? Відповідь на це запитання знає Філіп де Кемметер, автор цікавезної книжки-картинки «Тато на зв’язку», послухати та порозглядати яку Букмоль запрошує усіх охочих. Як головний герой цієї історії впорається зі своєю залежністю? Чи вдасться родині пінгвінів повернути тата в реальний світ? Дізнаємося на інтерактивному читанні, а після разом із дітьми навчимося створювати кумедних пінгвінчиків.

Для дітей віком 4+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Коли: 8 липня, 12:00.
Місце: кав’ярня «На Станіславського» (вул. Станіславського, 3).

Суботня читанка: 8 липня

У далекій Шотландії, в озері Лох-Несс мешкає щось велике та незвідане. Стаховисько? Чудовисько? А може дракониха, яка не змогла роздобути вісім черевичків для своїх велетенських лап? Приходьте дізнаватись! На суботній читанці читатимуть цікаву історію та робитимуть симпатичних паперових дракончиків.

Вік 3+

Коли: 8 липня, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

Free LATIN FEST: 8 липня

Відкритий фестиваль латиноамериканських танців від першої сальса-школи України CasaDeRitmo. У програмі – безкоштовні майстер-класи різних рівнів з salsa, bachata, kizomba, zouk, stretching, reggeаton, lady style, танцювальне шоу, латино-вечірка на свіжому повітрі, фотозони, подарунки від Caribbean Club, CDR та партнерів.

Деталі – за посиланням.

Коли: 8 липня, 16:00 – 22:00.
Місце: парк ім. Т. Шевченка.

Альтернативні школи Лівобережного Києва: 8 липня

Починається серія зустрічей для батьків та всіх зацікавлених мешканців Києва про інновації в освіті. Перша зустріч відбудеться з Євгеном Матвєєвим, дослідником альтернативної освіти в Україні та закордоном, старостою альтернативної школи «Соняшник», адміністратором ФБ-спільноти «Альтернативна освіта в Україні», батьком двох дітей. Говоритимуть про те, чи насправді освіта має кудись рухатись і як це відбувається, про варіанти позадержавної освіти сьогодні, різновиди шкіл та впроваджувані інновації, міфи та справжні проблеми. Про те, як обрати школу, і з чого вибрати на Лівобережжі Києва.

Деталі – за посиланням.

Коли: 8 липня, 17:00 – 19:00.
Місце: парк Партизанської слави.

Шпаківні у «Скворечнике»: 8 липня

«Зелена школа» запрошує дорослих і дітей прикрашати та розвішувати будиночки для пташок, щоб допомогти зберегти їхнє розмаїття. Беріть друзів, фломастери й фарби, а спеціалісти WWF допоможуть правильно змайструвати шпаківні й обрати найкращі дерева для них, щоб вони точно сподобалися птахам.

Усі деталі – за посиланням.

Коли: 8 липня, 11:00 – 14:00.
Місце: кафе на деревах «Скворечник» (о. Труханів, Центральний пляж).

Кольоровий пробіг Color Holi Run: 8 липня

Для всіх спортсменів і любителів бігу, дітей та дорослих, шанувальників активного відпочинку, здорового способу життя, благодійності, а також тих, хто бажає емоційно зустріти літо 2017 в яскравих фарбах столична компанія «ColorAgency» влаштовує «Кольоровий пробіг — Holi-Run». Забіг з яскравими фарбами Холі і енергійною музикою від ді-джеїв!

Реєстрація та додаткова інформація – за посиланням.

Коли: 8 липня, 10:00 – 15:00.
Місце: парк «Наталка» (Оболонська набережна, старт біля водного стадіону).

Літклуб Букмоль: розклад на липень, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, олівер джефферс, українські книжки для дітей, сторітайми, літо в києві, шон тан, творчість

Літклуб Букмоль: 9 липня

Букмоль запрошує усіх-усіх спробувати себе в ролі рятівників та рятівниць тварин, відчути зв’язок із пухнатими, зубатими та лускатими створіннями, а також замислитися над тим, наскільки по-різному людина може впливати на навколишній світ та його мешканців разом з інтерактивною книжкою Патріка Джорджа «Порятунок тварин». Ця унікальна книжка – чудовий спосіб навчити дітей та дорослих співпереживати братам нашим меншим і водночас допомогти їм усвідомити, що усі тварини існують для себе, а не для задоволення наших, людських, потреб. Після читання та обговорення книжки Патріка Джорджа, на маленьких і великих гостей Літклубу чекатиме яскравий майстер-клас.

Для дітей віком 3+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Коли: 9 липня, 11:00.
Місце: кав’ярня Aroma Espresso Bar (вул. Ділова, 5).

CarrollFest: 9 липня

Малят та їхніх батьків запрошують на свято загадок, ребусів та фантазерів. У програмі: «Жива шахівниця» – шахова партія-маскарад за мотивами творів Льїюса Керролла «Аліса в Країні Див» та «Аліса в Задзеркаллі», детективний квест «Хто вкрав пиріжки?», розмови із велетенською Гусінню, а також майстер класи із виготовлення горнят для божевільного чаювання та капелюшків і костюмів для маскараду.

Деталі – за посиланням.

Коли: 9 липня, 16:00 – 22:00.
Місце: кафе на деревах «Скворечник» (острів Труханів, Центральний пляж).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин