Вихідні з дітьми: 9-10 вересня

ГОГОЛЬFEST, гогольфест, вихідні у києві, Виставка безпорідних собак Кубок Барбоса, Кубок Барбоса, ВДНГ, выставка беспородных собак, Кавові історії Грушевських, Пішохідний квест Не факт, квест Не факт, Проект BrainStorm, квест BrainStorm, таблеточки, квест таблеточки, благотаорительный квест, Вистава Нюрнберзького паперового театру Щасливий Ганс, Щасливий Ганс, Нюрнберзький паперовий театр, Київський муніципальний театр опери і балету для дітей та юнацтва, Aeneis творення сучасного коміксу, Aeneis, комікс Aeneis, курс зі створення коміксу Aeneis, День відкритих дверей у Домі МК, Дім МК, Hrushevsky Garden Party, день народження Катерини Грушевської, музей грушевського, національний музей грушевського, Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського, ГОГОЛЬFEST, Гогольфест дитяча програма, гогольфест детская программа, гогольфест программа для детей, Ендрю Парвін, Можливості обмежень, гогольфест Можливості обмежень, Диво-майстерня гогольфест, Лабораторія драматургії для дітей та молоді, Лабораторія драматургії, гогольфест Лабораторія драматургії, Вистава Дві сестрички по кінцях містка, Дві сестрички по кінцях містка, гогольфест вистава для дітей, гогольфест, гогольфест 2017, гогольфест ковчег, гогольфест вднх, гогольфест центр довженко, гогольфест вднх 2017, вихідні з дитиною, выходные с ребенком, куда пойти на выходных с ребенком, где провести выходные с ребенком, выходные в киеве, афиша киев, афиша выходные, куди піти на вихідних з дитиною, афіша київ, вихідні київ, дитяча афіша київ, афиша киева сентябрь, выходные сентябрь, фестивали сентябрь киев, фестивали сентябрь, события сентябрь, события киев сентябрь, вихідні вересень, афіша вересень, афіша київ вересень, фестивалі вересень, події київ вересень, виставка Проект Енеїда, Проект Енеїда, Національний художній музей України, Проект Енеїда художній музей, художній музей, Проект Енеїда Національний художній музей України, виставки художній музей, художестевенный музей, выставка художественный музей, художественный музей проект энеида, гогольфест 2017, гогольфест ковчег, гогольфест вднх, гогольфест центр довженко, гогольфест вднх 2017, Фестиваль-відкриття Року мов, рік мов, Українсько-німецький рік мов, гете інститут київ, гете інститут, гете інститут рік мов, Lego Mindstorms, Lego WeDO, RobotSchool, FISCHERTECHNIK, майстер-клас із робототехніки, intRobots, Мала академія наук, Експериментаніум, ляльковий театр Олафа Мьоллера, Олаф Мьоллер, Паперовий театр, Papiertheater Nürnberg, Kellerkommando, Messer, Гайдамаки, Жадан і Собаки в космосі, Рік мов 2017 2018, Олімпійський Урок, олимпийский урок, Олімпійський Урок 2017, олимпийский урок 2017, Оболонська набережна, оболонская набережная, Дитячі велоперегони Ми чемпіони, перегони ми чемпіони, Дитячі велоперегони, велоперегони ми чемпіони, детские велоперегоны, велоперегоны мы чемпионы, детские велоперегоны мы чемпионы,

Illustration: Ira Sluyterman van Langeweyde

Цими вихідними відвідайте один із найкращих фестивалів Європи, почніть Рік мов, знайдіть чотирилапого друга і обов’язково прочитайте нашу афішу, щоби нічого не пропустити.

Дитяча програма ГОГОЛЬFEST: 9-10 вересня

ГОГОЛЬFEST 2017: Ковчег представить спеціальну дитячу програму, до якої увійде лабораторія драматургії для дітей, читання для дітей, воркшоп від лялькаря, презентація збірки польських п’єс для дітей «Неопалима Купина», гаражний розпродаж від «Видавництва Старого Лева», диво-майстерня, письменницькі, мистецькі та телевізійні майстер-класи, фокусне шоу, театральні вистави, дизайнерські перформанси.

Повна програма та розклад – за посиланням.

Детальна інформація про фестиваль – на сайті.

Коли: 9-10 вересня.

Фестиваль-відкриття Року мов: 9-10 вересня

Українсько-німецький рік мов відкриється великим фестивалем з велопробігом, найбільшим уроком німецької мови, безкоштовними мовними інтерактивними майстернями та футболом. На дітей чекають експериментальні майданчики з майстер-класами від IT-школи СМАРТ на базі конструктора Lego Mindstorms та Lego WeDO, уроки від школи RobotSchool на базі конструктора FISCHERTECHNIK, майстер-клас із робототехніки від школи intRobots та навіть Мала академія наук із незвичайним науковим пікніком і «Експериментаніум» зі своїми науковими шоу. Гості фестивалю скуштують традиційні німецькі страви та напої, а також візьмуть участь у кулінарних майстер-класах. На маленьких відвідувачів та дорослих мрійників чекають виступ лялькового театру німецького актора Олафа Мьоллера, а також німецька казка «Паперового театру» (“Papiertheater Nürnberg“). Літературний сад запропонує усім великий вибір книжок і поетичні майстер-класи з відомими літераторами. Музичний настрій створюватимуть німецькі гурти «Kellerkommando» та «Messer», а також українські колективи «Гайдамаки» та «Жадан і Собаки в космосі».
Загалом Рік мов триватиме протягом 2017-2018 року та включатиме понад 50 культурних подій. Упродовж цього часу мова і література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів і європейських цінностей.

Усі деталі – за посиланням.

Коли: 9-10 вересня, 12:00 – 22:00.
Місце: пл. Контрактова.

Виставка безпорідних собак «Кубок Барбоса»: 9 вересня

10 Ювілейна виставка безпорідних собак – це свято для всієї родини. Організатори сміливо заявляють, що для дружби порода не важлива і запрошують усіх провести суботу в незабутній атмосфері добра, радості та безумовної любові. Традиційно буде дитяча зона з батутами, аквагримом, дитячим конкурсом і розфарбовуванням будиночків з картону. А ще можна буде взяти друга додому.

Усі деталітут.

Коли: 9 вересня, 10:00 – 18:00.
Місце: ВДНГ (пр-т Академіка Глушкова, 1).

Кавові історії Грушевських: 9 вересня

Всі ми ідеальні у спілкуванні з друзями, рідними, колегами, а також опонентами. Всі ми вміємо цікаво відпочивати й насолоджуватися спілкуванням. Чи не так? А як відпочивав Михайло Грушевський і де проходили перші майстер-класи мистецтва й філософії спілкування? Завітайте в Музей Грушевського, де Вас почастують не лише «кавовими історіями», запареними з щойно виявлених унікальних зерняток — листів, спогадів, щоденників, художніх творів, а й запашною кавою “Sub divo”, яку не подадуть Вам у жодній кав’ярні Києва, славного міста Лева та навіть Відня. Вирвавшись із “метушні щоденних інтересів”, Ви дізнаєтеся також, що дарував закоханий магістр Грушевський своїй дівчині, де і які улюблені смаколики замовляв у Києві видатний історик… До зустрічі на затишній терасі Дому Грушевських, де колись полюбляв кавувати його господар!

Деталі зустрічі – за посиланням.

Коли: 9 вересня, 18:30 – 21:30.
Місце: Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського (вул. Паньківська, 9).

Пішохідний квест «Не факт»: 9 вересня

Проект BrainStorm запрошує на благодійний квест для підтримки фонду «Таблеточки». У пригоді можуть взяти участь команди з 2-5 людей без вікових обмежень. Почати можна буде у будь-який час до 18:00. Інформація про місце початку буде повідомлена пізніше.

Реєстрація команд – за посиланням.

Усі деталітут.

Коли: 9 вересня, 11:30 – 21:00.

Олімпійський Урок: 9 вересня

Майстер-класи з 40 видів спорту, які проходитимуть не лише на суші, а й на воді, цікаві конкурси й вікторини, спілкування з олімпійськими чемпіонами та медалістами світових і європейських першостей, а також можливість отримати безліч олімпійських подарунків – все це пропонує вам велике спортивне свято.

Деталі – за посиланням.

Коли: 9 вересня, 10:00 – 16:00.
Місце: Оболонська набережна (пр-т Героїв Сталінграду, 10Д).

Дитячі велоперегони «Ми — чемпіони!»: 9-10 вересня

Аматорські велосипедні перегони для дітей віком від 3 до 10 років проходять в київському парку «Дубки» двічі на рік. Цього разу у перший день змагаються діти від 3 до 6 років, у другий день – діти від 7 до 10 років.

Деталі участі та розклад змагань – за посиланням.

Коли: 9-10 вересня, 10:30 – 18:30.
Місце: парк «Дубки».

Вистава Нюрнберзького паперового театру «Щасливий Ганс»: 10 вересня

Як і багато інших людей, Нюрнберзький паперовий театр ставив собі запитання: як прожити щасливе життя? І знайшли щонайменше одну відповідь на своє запитання: «ламати комедію» навколо теми Щастя. Хто ж такі Нюрнберзький паперовий театр? Девід уже протягом року разом із дружиною и дитиною живе у юрті… та грає на акордеоні. Йоганнес 15 років займається паперовим театром… та грає на віолончелі. Клаус разом із своїми друзями протягом 25 років вирізав фігурки маріонеток… та грає на барабані. Разом вони грають казку «Щасливий Ганс». Біла паперова стіна – це «сценічна декорація», на якій за допомогою світла і тіні актори «малюють» свої розповіді. Під звуки акордеону, віолончелі та ударних інструментів казка розпочинає свій пошук щастя. І раптом виникає несподіваний поворот подій. Звісно, у всіх своє уявлення про щастя і тому казка братів Грімм перетворюється у розповідь про «валове соціальне щастя». І, можливо, ця казка стане дійсністю.

Для дорослих та дітей віком від 5 років, які теж стануть дорослими.

Обов’язкова реєстрація – за посиланням.

Коли: 10 вересня, 17:00 – 18:00.
Місце: Київський муніципальний театр опери і балету для дітей та юнацтва (вул. Межигірська, 2).

Aeneis: творення сучасного коміксу: 10 вересня

Еней – герой, про якого досі немає коміксу. Давайте це змінимо! На курсі з п’яти майстер-класів ваші діти створять комікс про сучасного Енея та його пригоди. Хто є героєм сьогодні і як його зобразити, що поєднує моду і традиційні костюми, де б подорожував Еней зараз і без яких гаджетів йому не вдалося б подолати усі перешкоди? Учасники навчаться розповідати історії та зображати їх так, аби будь-хто читав комікс із захопленням.

Програма складається з 5 зустрічей щонеділі. Перша зустріч присвячена трансформації античних образів.

Вік: 10–14 років

Вартість одного заняття: 90 грн.

Детальна інформація та запис: (044) 279 64 62 / education@namu.kiev.ua.

Коли: 10 вересня, 11:00 – 13:00.
Місце: Національний художній музей України (вул. М. Грушевського, 6).

День відкритих дверей у Домі МК: 10 вересня

Дім МК спільно з українськими письменниками та видавцями, художниками та музикантами, мовознавцями та мистецтвознавцями, акторами та режисерами відкриє новий сезон пошуку власної мови. У цей день (і в новому сезоні) у Домі звучить Мова – рідна й іноземна, музична й графічна, поетична та прозова, мова дитяча й батьківська. Кожен зможе знайти свою мову, а, можливо, навіть стати «поліглотом». Разом із українськими митцями створюйте простір мистецтва мови, відшукайте власний спосіб самовираження, свій стиль спілкування зі світом!

Програма дня відкритих дверей – за посиланням.

Коли: 10 вересня, 12:00 – 22:00.
Місце: Дім МК (вул. Б. Хмельницького, 57Б).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин