Вихідні з дітьми: 20-21 квітня

афіша київ, афиша киева апрель, выходные в апреле, фестивали в киеве, события, вихідні квітні, дитяча афіша вихідних києва, фестивалі у квітні, події квітня, виставки, дитячі майстер-класи, вихідні у києві з дитиною, где провести выходные с ребенком, куда пойти в апреле всей семьей, куди піти на вихідних з дітьми, мастер классы для детей, літклуб букмоль, літературний клуб для дітей букмоль, інтерактивні читання літклубу букмоль, литклуб букмоль, литературный клуб для детей, интерактивные чтения для детей, книжка-картинка, заняття для дітей у PinchukArtCentre, пінчукартцентр, пінчук арт центр, пинчук, занятия для детей в пинчуке, каляки маляки, сімейна неділя, china вечірка, міська молодіжна бібліотека молода гвардія, великий кролик, роубот воткінс, на станіславського, театральний буфет, spieleabend, гете інститут, бібліотека гете інституту в україні, німецька мова, гра німецькою, моя книжкова полиця, петрик і фонтани, магда і вітер, читанка, читанки у книгарні, до нас на чай заходив тигр, rockit weekend, національний музей історії україни, галерея бурса, bursa gallery

Illustration: Kazia Kalitan-Mlodkowska

От-от вихідні, а ви й досі не маєте жодних планів? Проведіть ці дні разом з усією сім’єю! А куди піти у Києві, щоби було цікаво і дітям, і батькам? Дізнаєтеся в нашій афіші.

China вечірка: 20 квітня

Всі ми любимо китайський чай, милуємось китайськими традиціями та мріємо побачити Велику китайську стіну. То чому б не зібратись разом і не провести суботу в китайському стилі?
Приходьте поговорити про сучасний Китай, згадати традиції, послухати китайської музики та, звісно, попити чаю. Нові знайомства, цікаві відкриття і хороший настрій — ось чим вам запам’ятається China вечірка у молодіжній бібліотеці!

Вхід вільний.
Деталі — за посиланням.
Коли: 20 квітня, 13:00.
Місце: міська молодіжна бібліотека «Молода гвардія».

Літклуб Букмоль: розклад на квітень, канікули, апрель афиша, весна у Києві, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання, киев, развитие ребенка, мероприятия для детей, детский клуб, книжки про тигрів, книги про принцес

Літклуб Букмоль: 20 квітня

Одного разу була собі страшна книжка про… Жахливих кровожерних монстрів? Ні. Космічних прибульців? Ні. Про якогось нудного кролика? Так-так, саме про кролика. Про велетенського і страшного кролика, який поглинав вантажівки та будинки? Можливо, але поки це секрет, який розкриється вже 20 квітня на прем’єрному читанні страшенно смішної (чи то пак смішезно страшної?) книжки-картинки «Великий Кролик» — новинки від американського дитячого письменника й ілюстратора Роубота Воткінса, що здатна закохати у себе з першого погляду. Книжки, яка обов’язково розсмішить, розважить і викличе нестримне бажання продовжити розвивати її захопливий сюжет.
Для дітей віком 3+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Деталі — за посиланням.
Коли: 20 квітня, 12:00.
Місце: кав’ярня На Станіславського (вул. Станіславського, 3).

Spieleabend: 20 квітня

20 квітня, як і кожної третьої суботи місяця,  всі охочі пограти в ігри зустрічаються в бібліотеці! Цього разу ви  маєте змогу спробувати «Word Slam»! Захоплива гра, в якій гравці змагаються, щоб відгадати слово, а інші — пояснити його за допомогою спеціальних карт. І поняття, і пояснення цього разу німецькою.

Вхід вільний.
Деталі
 — за посиланням.
Коли: 20 квітня, 17:00.
Місце: бібліотека Goethe-Institut в Україні (вул. Волоська, 12/4).

Читанки у книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»: 20 квітня

Цієї суботи у книгарні-кав’ярні на вул. Пушкінській, 7 відбудеться читання аж двох особливих історій про інклюзивність, толерантність та різноманіття. Книга «Петрик і фонтани» розповідь про те, як двоє дітей знайомляться в парку біля фонтану. В них багато спільного, вони допитливі та вивчають світ, але є і відмінності: у Петрика — аутизм, тому він інакше сприймає світ, трохи повільніше розмовляє і проявляє емоції. Подружившись з Петриком, Матильда розуміє: ми різні, але нам цікаво разом.
«Магда і вітер» —  історія про дівчинку Магду, яка мріє мандрувати, але змушена сидіти у візку. Проте її уява настільки бурхлива, а бажання настільки сильне, що Магдина мрія неодмінно здійсниться! Вхід вільний за реєстрацією.
А у книгарню-кав’ярню на вул. Срібнокільській, 1-А на чай заходив тигр! А до вас? Дотепна історія про чаювання мами, маленької Софії та справжнього тигра досі лишається улюбленою як серед малечі, так і серед дорослих. Завітайте, буде весело. Вхід вільний за реєстрацією.

Деталі — за посиланням.
Коли: 20 квітня, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7 та вул. Срібнокільська, 1-А).

Rockit weekend: 20-21 квітня

А ви погоджуєтеся з тим, що майбутнє дітей залежить від того, наскільки вони вміють мріяти, фантазувати та креативно мислити? Що більше творчої свободи буде в їхньому житті, то легше вони долатимуть труднощі мінливого світу, то щасливішими й успішнішими виростатимуть.
20-21 квітня Національний музей історії України запрошує всіх на перший Rockit Weekend! Програма складається з різноманітних напрямів, розрахованих на дві основні цільові аудиторії – батьків та дітей 3-16 років. Місія фестивалю — створювати нові можливості для культурного і художнього розвитку дітей та зробити креативність запорукою розвитку сучасного суспільства.

Всі вуличні активності відкриті для всіх охочих, відвідування вистави безкоштовне за умови придбання квитка до музею — 50 грн.
Деталі — за посиланням.
Коли: 20-21 квітня.
Місце: Національний музей історії України (вул. Володимирська, 2).

Заняття для дітей у PinchukArtCentre: 20-21 квітня

Продовжуються щотижневі заняття для дітей різного віку у PinchukArtCentre! Цього разу на вас чекають заняття «Каляки-маляки» у суботу о 12:00 для дітей 4-5 років, яке сприятиме розвитку креативних здібностей, діти створять образи й сюжети, домальовуючи вже наявні елементи: крапочки, плями та прості геометричні форми. Потім учасники об’єднають всі образи в спільну композицію з сюжетом. Реєстрація тут.
А о 14:00 відбудеться заняття «Суботній квест» для дітей віком 9-12 років. Під час заняття учасники поговорять про роль лінії в мистецтві та з’ясують чи можливо лише однією лінією передати настрій. Реєстрація тут.
У неділю, 21 квітня, о 12:15 дітей 7-9 років чекають на занятті «Сімейна неділя», під час якого вони разом з викладачкою зазирнуть у історію мистецтва та розглянуть роботи сучасних художників, які працюють з лінією, зроблять вправи на групову і парну взаємодію, а рамках творчого завдання будуть малювати, гнути, клеїти і всіма доступними способами досліджувати зображальні можливості ліній. Реєстрація тут.

Всі події безкоштовні.
Деталі — за посиланням.
Коли: 20-21 квітня.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

Ми — жінки: 21 квітня

Хто ми — жінки чи люди? Приходьте у неділю відвідати виставку та взяти участь у дискусії  в Bursa Gallery. Мова піде про ідентифікацію, про материнську пристрасть, нарцисичне кохання, відразу, складну ситуацію сучасної матері та багато іншого.

Деталі — за посиланням.
Коли: 21 квітня, 18:00.
Місце: BURSA Gallery (вул. Костянтинівська, 11).

Art Friends: 21 квітня

Art Friends для дітей з особливостями розвитку віком 3-11 років — це заняття, під час якого маленькі учасники познайомляться з контрастними співвідношеннями кольорів. У якості творчого завдання дітям буде запропоновано створити річкові пейзажі в змішаній техніці.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.
Деталі — за посиланням.
Коли: 21 квітня, 15:00.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко

журналістка, редакторка рубрики Події