Дитяча освітня програма «Арт-детективи» у PinchukArtCentre

PinchukArtCentre, пинчук арт центр, арт детективы, образовательная программа арт детективы, образовательная программа пинчук арт центр, образовательная программа для детей пинчук арт центр, пінчук арт центр, освітня програма пінчук арт центр, освітня програма для дітей пінчук арт центр, освітня програма арт детективи, арт детективи, арт детективи пінчук арт центр,

Вiдкрито набір на участь в освітній програмі «Арт-детективи», створеної командою PinchukArtCentre для дітей 9-12 років. Ця навчальна детективна гра дозволяє в ігровій формі познайомитися з основними поняттями зі світу мистецтва та зрозуміти, як працює музей сучасного мистецтва, учитися доводити свою думку, пробувати бути переконливим спікером. Програма складається з 4 занять.

Програма познайомить дітей з основами історії мистецтв, навчить правильно бачити і розуміти роботи як класичних, так і сучасних художників. Мета гри — провести серію розслідувань і зі своєю командою набрати найбільшу кількість доказів. Мета програми — провести «відкрите розслідування» — екскурсію для батьків. Під час екскурсії діти перевтілюються в справжніх гідів, демонструючи знання експозиції, сучасного мистецтва в цілому і звичайно що ж комунікативні навички.

Максимальна кількість учасників – 15 дітей.

Участь безкоштовна. Обов’язкова реєстраціятут.

Деталі – за посиланням.

Коли: щосуботи з 24 червня по 15 липня, 14:00 — 15:30.
Місце: «Освітня кімната» PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська 1 / 2-3, блок А, Бесарабський квартал, 5-й поверх).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин