Зустріч з арт-терапевтами

мастер-класс, Educatorium, занятие по арт-терапии, арт-терапія, майстер-клас, мамина школа, бачити серцем, арт всегда терапия, юрий красный, лина красна, юрий и лина красные, арт-терапия, лекция по арт-терапии, лекція арт-терапевтів, Терапевтичні ресурси анімаційної педагогіки, анімаційна педагогіка, анимационная педагогика, юрій красний, ліна красна, юрій і ліна красні,

У рамках міжнародного проекту «Мамина школа», за підтримки громадської організації «Бачити серцем», відбудеться зустріч з авторами книжок і методик із творчого розвитку Юрієм і Ліною Красними. Зустріч складатиметься із лекції на тему «Терапевтичні ресурси анімаційної педагогіки», аналізу дитячих робіт (мультфільмів, малюнків, текстів) і презентації останнього видання книги «Арт – всегда терапия». До участі запрошують батьків, педагогів, художників, спеціалістів із роботи з дітьми з інвалідністю, волонтерів, студентів й усіх, хто цікавиться проблемами розвитку дитини.
Арт-терапевти також проведуть заняття для дітей та їхніх батьків. Створені дітьми роботи стануть основою для мультфільму, який презентують восени.

Обов’язкова попередня реєстрація на лекцію та заняття з дітьми.
Реєстрацію відкрито до 10 серпня.

Коли: 12 серпня, 17:00-19:00 та 13 серпня о 12:00.
Місце: Educatorium (вул. Рейтарська, 8Б).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин