Київська афіша найцікавіших подій для усієї родини на вихідні 11-12 серпня.
Новини / Афіша
8 Серпня 2018
579
Вихідні з дітьми: 11-12 серпня
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події

Illustration: Cheng Peng

Зустріч із відомою художницею, інтерактивні читанки, літературні прогулянки та ще безліч цікавих подій відбудуться в Києві на вихідних. А ви все ще не знаєте, чим займатиметесь? Читайте нашу афішу для всієї родини та плануйте незабутні вихідні!

ArtLab з художницею Лесею Хоменко: 11 серпня

У суботу, 11 серпня, PinchukArtCentre запрошує підлітків віком 12-17 років на заняття ArtLab з художницею Лесею Хоменко у рамках виставки «Перспективна».
Під час заняття художниця розповість про власну мистецьку практику та про можливості, якими наділений живопис. Також учасники відвідають виставку Лесі, яка наразі триває в арт-центрі та дізнаються про всі подробиці від самої авторки. Під час творчої частини діти створять власні живописні роботи «Вид з мого вікна».

Деталі — за посиланням.
Коли: 11 серпня, 16:00.
Місце: на 5-ому поверсі PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

Контрактова та навколо: літературні прогулянки Старим Подолом: 11 серпня

Якими стежками ходили герої «Вія»? Як виглядав Поділ часів Нечуя-Левицького та Валер’яна Підмогильного? Що писали про Поділ польські автори Густав Олізар та Олександр Гроза? Як жилося тут мешканцям «будинків-кораблів», що пливуть сторінками нарису Осипа Мандельштама «Київ»? Що сталося на Контрактовому ярмарку з шевченковим персонажем, поміщиком Свічкою? Де розгортаються останні епізоди повісті Володимира Короленка «Сліпий музикант»? Що це за подія, якій присвячено вірш Ліни Костенко «Концерт Ліста»?
На літературних прогулянках Контрактовою площею і навколо ви всі разом шукатимете відповіді на ці запитання, читатимете поезію і прозу, говоритимете про історію та історії, про те, що «У Києві на Подолі було колись…»

Деталі — за посиланням.
Коли: 11 серпня.
Місце: Контрактова площа.

«Незвичайні професії»: інтерактивна читанка для дітей: 11 серпня

Тітестер, обіймач панд, кінолог, сурдоперекладач, флорист – про ці та багато інших професій дітки дізнаються на професійній читанці у книгарні-кав’ярні Старого Лева в Києві у суботу, 11 серпня. З Мавпою БуФ та «Незвичайними професіями» під час читанки охочі будуть грати в ігри на розвиток пам’яті, ставити і відповідати на питання, слухати і читати вголос.

Деталі — за посиланням.
Коли: 11 серпня, 12:00.
Місце: Книгарня Старого Лева (вул. Прорізна, 10).

Фестиваль Педагогічних Ідей: 11 серпня

Бажаєте бути в центрі інновацій освітнього простору, але вам набридли нудні конференції, зарозумілі доповіді та неможливість втілити отриману інформацію на практиці? Тоді фестиваль педагогічних ідей створений саме для вас: цікаво, весело, корисно, практично.
Цей фестиваль – це своєрідний майданчик для обговорення найважливіших педагогічних здобутків і аналізу практичних рішень у сфері освіти, можливість почерпнути для себе нові ідеї, зарядитися натхненням від тренерів та колег, перейняти кращі розробки і поділитися своїми відкриттями.

Деталі — за посиланням.
Коли: 11 серпня.
Місце: Державне підприємство «Великий конференц-зал НАН України» (вул. Володимирська, 55).

Тренінг першої допомоги для дітей: 11 серпня

Маленький рятівник – це цікавий та корисний тренінг для дітей. В ігровій формі ваші діти навчаться надавати першу домедичну допомогу собі та своєму товаришеві у школі, вдома та в садочку. Дана програма розроблена для дітей від 10 років і розкриває такі теми: втрата свідомості, непритомний стан, епілепсія, як розпізнати інсульт та інфаркт, опіки та ще безліч інших.

Деталі — за посиланням.
Коли: 11 серпня.
Місце: вул. Олександра Довженка, 3.

BASF Kids’ Lab у музеї «Експериментаніум»: 11 серпня

Дитяча лабораторія BASF Kids’ Lab у музеї популярної науки та техніки «Експериментаніум» відкриває реєстрацію для всіх охочих. Щотижневі безкоштовні уроки, присвячені дослідженню вітамінів у овочах та фруктах, а також цікаві експерименти з очищення води. Проводячи веселі наочні експерименти, малеча зможе зрозуміти, що таке вітаміни та чому вони нам потрібні. А також якою цінною вода є для усього живого та як необхідно її берегти. Для дітей віком від 6 до 12 років.

Деталі — за посиланням.
Коли: 11 серпня.
Місце: Музей популярної науки та техніки «Експериментаніум» (проспект Степана Бандери, 6).

Літклуб Букмоль: розклад на серпень, канікули, август афиша, літо у Києві, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання, киев, развитие ребенка, мероприятия для детей, детский клуб

Літклуб Букмоль: 11-12 серпня

11 серпня Букмоль разом із великими і маленькими слухачами відправиться до таємничої і дууже древньої скарбниці Бурокаменів. Уявіть собі сховище, де містяться всі найбільші світові скарби і реліквії, від муміфікованих останків древніх монархів до блискучих мечів легендарних воїнів. Як представникам одного сімейства вдалося зібрати таку вражаючу колекцію? Які пригоди нам доведеться пройти разом із головним героєм книжки Джо Тодда-Стентона «Артур і золота линва»? Чи доведеться зустрітися із могутніми богами та боротися з міфічними тваринами? Дізнаєтеся вже 11 серпня. А після читання на дітей очікує традиційний майстер-клас за мотивами цієї незвичайної книжки. Деталі — за посиланням.
Чи знаєте ви казку про «Червону Шапочку»? О, ви не знаєте цієї казки. Бо ви й досі не чули та не бачили її у вишуканій інтерпретації Бетан Вулвін «Маленька Червона Шапочка». Але не переймайтеся, адже 12 серпня Букмоль та Остання Барикада виправлять цю прикру помилку, тож запрошують усіх великих і маленьких шанувальників казок на читання цієї захопливої, несподіваної та красивої мінімалістичної книжки-картинки про маленьку, проте дуууууже сміливу дівчинку, великого лихого й не надто розумного вовка та бабусю, яка чомусь мешкає одна-однісінька у темному-темному лісі. Деталі — за посиланням.

Коли: 11-12 серпня, 12:00.
Місце: школа публічного виступу «Арістотель» та «Остання Баррикада».

Botanica Jazz: 12 серпня

Botanica Jazz в Ботанічному саду імены Миколи Гришка — це концерт-посвята одному з найбільших голосів в історії світової музики, легендарному Френку Сінатрі! Улюблені мелодії в джазовому аранжуванні виконає квінтет віртуозного піаніста, лідера сальса-бенду «DisLOCAdos» — Іллі Єресько. Вокальні партії великого Френка виконає знайомий багатьом за проектом «Голос» вокаліст Роман Руссу. Чудова можливість насолодитися класичною музикою просто неба.

Деталі — за посиланням.
Коли: 12 серпня, 20:00.
Місце: Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка (вул. Тимірязєвська, 1).

ArtFriends на Кураж Базарі: 12 серпня

У неділю, 12 серпня, о 15:00 на дітей та підлітків з особливостями розвитку чекають заняття освітньої програми ArtFriends, що відбудeться у просторі Кураж Базару.
Під час заняття учасники познайомляться з хіп-хоп естетикою: створять дошку зі своїми іменами, використовуючи шрифти для графіті, спробують скласти власну біографію та зачитати її під біт. Заняття проведе психолог та викладач PinchukArtCentre Ольга Шишлова.

Деталі — за посиланням.
Коли: 12 серпня.
Місце: Арт-завод Платформа (вул. Біломорська, 1).

Короткий метр від Фестивалю рівності: 12 серпня

ГО «Інсайт» у рамках Мистецької декади Арт Поділ представляє збірку короткометражок з Фестивалів рівності 2016-2017, в яких порушуються теми дискримінації, гендеру та сексуальності.
Світ сповнений різноманіття, і життя у ньому не буває цілком передбачуваним. Людина може вважати, що питання якихось меншин її взагалі не стосуються. Аж раптом збіг обставин у мить викине з привілейованої більшості «здорових і багатих». Чи дістане сил та сміливості впоратися з цим? Можна шукати допомогу у суспільства, та чи не марно? Воно вабить химерами «традиційних цінностей», але справжня його традиція – це насилля, приниження слабших. І якщо ти жінка, то це особливо погана новина.
Тож приходьте на перегляд фільмів. Можливо, ви знайдете у них відповіді, а може, навпаки, вийдете після перегляду з новими питаннями – та у будь-якому разі вони нададуть поживи для роздумів.

Деталі — за посиланням.
Коли: 12 серпня.
Місце: Художники Літератори Артисти Музиканти (вул. Межигірська, 23/22).

Видавництво Старого Лева вихідні у Києві Київ книгарні майстер-класи навчання розваги розвиток дитини