Київська афіша найцікавіших подій для усієї родини на вихідні 24-26 серпня.
Новини / Афіша
22 Серпня 2018
2616
Вихідні з дітьми на День Незалежності: 24-26 серпня
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події
концерты для детей и родителей, концерти для батьків з дітьми, Національний заповідник «Софія Київська», национальный заповедник софия киевская, Євген Громов, Любов Морозова, «П’ять пальців». Модерн — дітям, Міжнародний фестиваль креативної музичної педагогіки, фестиваль креативной музыкальной педагогики, фестиваль для педагогов, тренинги для учителей, Коворкінг з дітьми «Zelenka», перша невідкладна допомога дітям, первая помощь детям тренинг, Всеукраїнський Семінар для педагогів дитячих центрів, семинар для преподавателей детских центров, Заняття «Зберемося разом» для батьків та дітей, пінчук арт центр, пинчукартцентр, занятие для детей и родителей в пинчуке, книгарня-кав’ярня «Моя Книжкова Полиця», олена скорик, дитячий психолог, елена скорик, Київські Контракти. Незалежність, ярмарка на контрактовій, фестиваль на подолі, мейд ін юкрейн, ярмарка на контрактовой площади, Виставка творів Марії Приймаченко, мистецький центр шоколадний будинок, шоколадный дом, выставка марии приймаченко, мария приймаченко, проект Не бий дитину, проект не бей ребенка, ВДНГ, ВДНХ, Сім’Я Фест, семья фест, семейный фестиваль, сімейний фестиваль,BASF Kids’ Lab у музеї Експериментаніум, музей популярної науки, музей популярной науки экспериментариум, наука для дітей, куди піти разом з дітьми в києві, цікаві вихідні, афіша київ,  афиша киева август, выходные в августе, фестивали в киеве, события, вихідні серпень, дитяча афіша вихідних києва, фестивалі у серпні, події серпня, виставки, дитячі майстер-класи, вихідні у києві з дитиною, где провести выходные с ребенком, куда пойти на выходных, куди піти на вихідних з дітьми, мастер классы для детей, афиша день независимости, события в киеве на день независимости украины, події в києві на день незалежності україни,

Illustration: Nangso

Сподіваємось, ви вже маєте плани на вихідні до Дня Незалежності України, адже столиця так і майорить різноманітними заходами, на які можна сміливо гайнути усією родиною. Та якщо ви й досі не знаєте, що робитимете у Києві 24-26 серпня, зазирніть до нашої афіші!

Виставка творів Марії Приймаченко: 21 серпня — 2 вересня

До 110-річчя народження Марії Приймаченко та до Дня Незалежності України у мистецькому центрі «Шоколадний будинок» відбудеться виставка творів відомої художниці та дитячого малюнку «Квіти, звірі та птахи». Чудовий шанс, аби всією родиною насолодитися дивовижним та прекрасним мистецтвом.

Деталі — за посиланням.
Коли: 21 серпня — 2 вересня.
Місце: мистецький центр «Шоколадний будинок» (вул. Шовковична, 17/2).

Київські Контракти. Незалежність: 24-25 серпня

Великий подільський ярмарок «Київські Контракти» — один з найбільших торговельно-розважальних заходів країни, що проходить на Подолі.
В рамках ярмарки на вас чекають маркет — продаж продовольчих та непродовольчих товарів, ексклюзивні пропозиції від українських виробників одягу, аксесуарів, декору та хендмейд-майстрів; фуд-корт та гастрономія — унікальні гастрономічні товари, а також смачні й поживні страви від кулінарних шеф-майстрів; алея майстер-класів — гончарство, боді-арт, вишивка та освітні майстер-класи стануть невіддільною частиною ярмарку;  мистецька сцена — виступи музичних колективів, літературні читання, театральні перформанси, кінопокази; дитячі розваги — цікаві майстер-класи, атракціони, аніматори та веселі активності для дітей.

Деталі — за посиланням.
Коли: 24-25 серпня.
Місце: Контрактова площа.

Як подружитися зі своїми емоціями: 25 серпня

Як подружитися з власними емоціями? А як допомогти дитині, яка постійно плаче, сердиться чи навпаки беземоційна?
25 серпня кав’ярня-книгарня «Моя книжкова полиця» запрошує дошкільнят та батьків на інтерактивну зустріч із дитячою психологинею Оленою Скорик.
Олена проведе цікаву гру, поговорить із дітками та їхніми батьками про агресію. Разом вони знайдуть рішення важливих питань, наприклад, що робити, якщо дитину дражнять однолітки, як допомогти дитині безпечно позбутися агресії. Помічниками емоційного розвитку стануть книги серії «Слухай серцем».

Деталі — за посиланням.
Коли: 25 серпня, 11:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя Книжкова Полиця» (вул. Срібнокільська, 1-А).

Заняття «Зберемося разом» для батьків та дітей: 25 серпня

PinchukArtCentre запрошує дітей віком 6-9 років та їхніх батьків на заняття «Зберемося разом», під час якого учасники покроково познайомляться зі світом сучасного мистецтва. В результаті заняття діти навчаться описувати предмети мистецтва і висловлювати свої думки, а дорослі — відповідати на найпростіші й найнеймовірніші питання своїх дітей.
Цього разу зустріч буде присвячена знайомству з доробком японського художника Такаші Муракамі, учасника виставки «І знову демократія?». Практична частина заняття передбачає створення малюнків в стилістиці японських коміксів, до яких так часто звертається в своїй художній практиці Такаші Муракамі.

Деталі — за посиланням.
Коли: 25 серпня, 16:00.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

Всеукраїнський семінар для педагогів дитячих центрів: 25 серпня

25 серпня в Києві відбудеться IV Всеукраїнський семінар для педагогів дитячих центрів. Це масштабний захід та яскрава подія, яка об’єднує понад 150 спеціалістів у сфері дошкільної освіти. Професійні тренери з лідерства та мотивації проведуть майстер-класи, коуч сесії. Педагоги-практики розкриють секрети власних авторських методик. Новатори розкажуть про сучасні підходи до навчання та виховання на прикладах закордонного досвіду,

Деталі — за посиланням.
Коли: 25 серпня.
Місце: HUB 4.0 (провулок Ярославський, 1/3).

BASF Kids’ Lab у музеї «Експериментаніум»: 25 серпня

Дитяча лабораторія BASF Kids’ Lab у музеї популярної науки та техніки «Експериментаніум» відкриває реєстрацію для всіх охочих. Щотижневі безкоштовні уроки, присвячені дослідженню вітамінів у овочах та фруктах, а також цікаві експерименти з очищення води. Проводячи веселі наочні експерименти, малеча зможе зрозуміти, що таке вітаміни та чому вони нам потрібні. А також якою цінною вода є для усього живого та як необхідно її берегти. Для дітей віком від 6 до 12 років.

Деталі — за посиланням.
Коли: 25 серпня.
Місце: Музей популярної науки та техніки «Експериментаніум» (проспект Степана Бандери, 6).

Перша невідкладна допомога дітям: 25 серпня

Даний курс розроблений за рекомендаціями європейської ради з реанімації і дає основи надання першої допомоги дітям.
Діти не є зменшеною копією дорослих людей, тому при наданні їм першої невідкладної допомоги є важливі нюанси та спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам і всім, хто працює з дітьми. Даний курс розраховано на людей без базової медичної освіти і не є професійним у підготовці медичних працівників.
Вас навчать основам надання Першої невідкладної допомоги тільки з використанням підручних засобів та перев’язувальних матеріалів без застосування медикаментів та ін’єкцій.

Деталі — за посиланням.
Коли: 25 серпня.
Місце: Коворкінг з дітьми «Zelenka» (вул. Ярославів Вал, 11/1).

Міжнародний фестиваль креативної музичної педагогіки: 25-26 серпня

Усіх, хто цікавиться питаннями музичного виховання дітей, усіх, хто прагне знайти шлях навчання музиці заради гармонійного формування, всебічного і глибокого розвитку дитини, а не заради результату, усіх, хто прагне за допомогою музичного виховання сприяти творенню вільної, творчої, щасливої особистості, запрошують на фестиваль креативної музичної педагогіки.
У фестивалі візьмуть участь провідні фахівці з різних країн, досвідчені тренери, лектори, керівники центрів, студій, шкіл, які успішно втілюють ідеї креативної музичної педагогіки.
Метою фестивалю є прагнення поділитися підходами до роботи з новітніми прогресивними методиками музичного розвитку дітей, досвідом, знаннями, унікальними авторськими багаторічними напрацюваннями у сфері креативної музичної педагогіки та створити середовище підтримки, вільної творчості, прийняття, дружнього спілкування та ігрового навчання для дітей.

Деталі — за посиланням.
Коли: 25-26 серпня.
Місце: «Makoto-Dojo» (Новопечерський провулок, 7).

Сім’Я Фест: 25-26 серпня

У межах проекту «Не бий дитину» організатори прагнуть зміцнити стосунки між батьками та дітьми, додати їм можливостей для спілкування та цікавого дозвілля без гаджетів та сварок, радісно, з користю та освітнім компонентом! На фестивалі діти разом з батьками відкриють для себе нові країни завдяки тематичним дням та зустрічам з послами різних країн, візьмуть участь у різних соціальних проектах та навчаться допомагати іншим та отримають величезну кількість нових знань та навичок з різних сфер — перша медична допомога, самозахист, поводження в екстремальних ситуаціях, мистецтво, іноземні мови та звичаї, а також поринуть в безліч ігор, квестів та розваг.

Деталі — за посиланням.
Коли: 25-26 серпня.
Місце: ВДНГ (просп. Академіка Глушкова, 1).

«П’ять пальців». Модерн — дітям: 26 серпня

Чи знають ваші діти, що таке модерн? 26 серпня у Національному заповіднику «Софія Київська» відбудеться концерт модерну ля дітей «П’ять пальців». Виступатимуть Євген Громов — український піаніст, лауреат премій ім. Л. Ревуцького та Любов Морозова — музикознавиця, музична критикиня.

Деталі — за посиланням.
Коли: 26 серпня, 12:00.
Місце: Національний заповідник «Софія Київська» (вул. Володимирська, 24).

вистави вихідні у Києві Київ майстер-класи розваги розвиток дитини тренінги