Білі круки 2019: які українські книжки потрапили до каталогу

Білі круки 2019, White Ravens 2019, Міжнародна молодіжна бібліотека в Мюнхені, International Youth Library, Сова, яка хотіла стати жайворонком, Галина вдовиченко, христина лукащук, чорні вівці, туконі, мешканець лісу, оксана була, видавництво старого лева, переможці білі круки, найкращі книжки, конкурси, кращі дитячі книжки, що читати дітям, кращі українські дитячі книжки

Ілюстрація до книжки «Сова, яка хотіла стати жайворонком» Галини Вдовиченко.

Дитяча література в Україні невпинно розвивається. І цьогоріч до міжнародного каталогу «Білі круки 2019» («White Ravens 2019») потрапили аж дві українські книжки. 

«Білі круки» — це престижний щорічний каталог книжкових рекомендацій в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури, книжки до якого обирає за критеріями літературного стилю, дизайну, універсальності теми, новаторства Міжнародна молодіжна бібліотека в Мюнхені (International Youth Library). До цьогорічного списку увійшло 200 книг 37 мовами із 59 країн світу. І серед них дві українські — «Сова, яка хотіла стати жайворонком» Галини Вдовиченко, проілюстрована Христиною Лукащук, видавництво «Чорні вівці» та «Туконі — мешканець лісу», яку написала та проілюструвала Оксана Була, Видавництво Старого Лева.
Друковану версію каталогу можна буде погортати на Франкфуртському книжковому ярмарку, що відбудеться 17 жовтня о 13:00 – 14:00. А всі 200 видань представлять на Болонському міжнародному ярмарку дитячої книги 2020 року на стенді Міжнародної молодіжної бібліотеки. 

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події