Безкоштовний додаток для вивчення JavaScript від розробників Google

Grasshopper, JavaScript, розробники Google Area 120 випустили додаток з програмування, вивчити код самостійно безкоштовно, навчання для підлітків, розваги, як освоїти програмування, как самостоятельно выучить программирование бесплатно, разработчики гугл выпустили приложение для изучения программирования, освоить код для подростков, развитие ребенка, розвиток дитини

Розробники Google Area 120 випустили додаток Grasshopper для вивчення JavaScript. Тепер всі охочі можуть отримати базові знання з програмування абсолютно безкоштовно.

Саме навчання складається з декількох курсів. У межах першого учні дізнаються про термінологію — функції, змінні, масиви і так далі. У наступних двох курсах розповідається про те, як малювати форми і створювати складніші функції за допомогою лабораторії D3. Самі курси є серію головоломок і тестів, які постійно ускладнюються під час навчання. Додаток також має деталі, покликані мотивувати, зокрема перелік усіх досягнень і шкалу прогресу.

Ми розглядаємо Grasshopper як платформу, яка допоможе людям дізнатися про програмування. Третина користувачів Grasshopper вперше в житті зіштовхнулася з кодом. Багато хто з тих чи інших причин просто не бачить себе у програмуванні. Але ми хочемо допомогти змінити таке сприйняття.
зазначає засновниця додатку Лора Холмс.

Раніше додаток працював у закритому режимі, але наразі до нього мають доступ користувачі з усього світу. Команда планує розширити навчальний план протягом наступних декількох місяців і додати більше контенту у розділ  «Основи», а також відкрити новий курс. Додаток доступний для завантаження в Google Play и App Store.

Джерело: TechCrunch.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події