Кожен популяризує читання по-своєму. Букмоль вирішила дарувати книжки. Отож любі батьки, дідусі, бабусі, брати, сестри і просто дорослі! Фотографуйте, як читають ваші діти, викладайте фотографії у Facebook або Instagram, позначайте у дописі Букмоль й отримуйте чудову книжку (або й кілька книжок) у подарунок!
Новини / Новина
1 Листопада 2015
1519
Конкурс “Я читаю дітям”: тиждень другий
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

безкоштовні книжки, казки для дітей, українські казки,букмоль,bokmal,дитячі книжки,storytelling,конкурс,подарочки,абабагаламага,махаон,час майстрів,aurus,видавництво старого лева

Кожен популяризує читання по-своєму. Букмоль вирішила дарувати книжки. Отож любі батьки, дідусі, бабусі, брати, сестри і просто дорослі! Фотографуйте, як читають ваші діти, викладайте фотографії у Facebook, Vkontakte або Instagram, позначайте у дописі Букмоль й отримуйте чудову книжку (або й кілька книжок) у подарунок!

Цього тижня (1 – 7 листопада)  Букмоль дарує книжку “Зірки і макові зернята” Романи Романишин та Андрія Лесіва з творчої майстерні “Аґрафка”.

До Нового року ми щосуботи обиратимемо одного щасливця або щасливицю за допомогою сервісу random.org. На найактивніших наприкінці конкурсу очікує ще один подарунок – особливий книжковий сет наших найулюбленіших англомовних книжок-картинок.
Аби нам було легше вас знайти, не забувайте ставити тег #ячитаюдітям і позначати нас на світлині: @Букмоль у Facebook та Vkontakte, @bokmal_books в Instagram.

безкоштовні книжки, казки для дітей, українські казки,букмоль,bokmal,дитячі книжки,storytelling,конкурс,подарочки,абабагаламага,махаон,час майстрів,aurus,видавництво старого лева

благодійництво видавництво "Laurus" видавництво "Братське" видавництво "Махаон" видавництво "Навчальна книга-Богдан" видавництво "Урбіно" видавництво "Час майстрів" Видавництво Старого Лева конкурси популяризація читання