Букмоль на БукСпейсФест: пошукові читання

Book Space Fest, букспейсфест, книжковий фестиваль у дніпрі, пошукові читання букмоль на бук спейс фест, книжный фестиваль в днепре, куда пойти на выходных в днепре, события днепр для всей семьи, афиша города днепропетровск сентябрь, развлечения, чтения букмоль на книжком фестивале, как провести выходные с ребенком, дорога домой, сэм и дэйв копают яму, интерактивные чтения для детей, детская программа букспэйсфест, дитяча програма фестивалю бук спейс, куди піти на вихідних у дніпрі, розваги для всієї родини в дніпропетровську вересень, дорога додому, книжки-картинки, сем та дейв копають яму, олівер джефферс, мак бернетт, джон классен, sam and dave dig a hole, the way bach home

Illustration: Олівер Джефферс, «Дорога додому»

Для того, щоби здійснити сповнену незабутніх пригод мандрівку, не обов’язково пакувати важкі чемодани, купувати квитки та вигадувати складні маршрути. Адже потрапити у чарівні, фантастичні та загадкові світи можна у будь-яку мить — варто просто розгорнути потрібну книжку. І переконатися в цьому діти та їхні батьки зможуть на читаннях Літклубу Букмоль на фестивалі «БукСпейсФест».

У суботу, 29 вересня, Букмоль запрошує маленьких книголюбів і книголюбок на пошуки скарбів разом із Семом і Дейвом — головними героями дотепної, філософської та безмежно симпатичної книжки-картинки «Сем та Дейв копають яму» створеної знаменитим творчим тандемом Мака Бернетта та Джона Классена. Одного дня Сем із Дейвом вийшли на прогулянку та вирішили викопати яму. Вони копали, копали, копали, копали… Навіщо? Відповідь на це та інші важливі запитання дізнаємося на інтерактивному читанні книжки в українському перекладі від Букмолі, а після читання й обговорення на дітей очікує майстер-клас за мотивами цієї історії, що допоможе креативно осмислити та переосмислити почуте.
Але на цьому мандри чарівним світом дитячої літератури не завершаться, адже у неділю Букмоль запрошує усіх маленьких і великих літературних туристів на інтерактивне читання книжки-картинки «Дорога додому» — дотепної та красивої історії про несподівані мандри реальними та вигаданими світами, про справжню міжпланетну дружбу та відпочинок. Після читання цього фантастичного бестселера, автором якого є відомий в усьому світі дитячий письменник-ілюстратор, лауреат численних премій і один із найулюбленіших авторів дітей з різних куточків нашої планети Олівер Джефферс, ми разом із слухачами влаштуємо не менш фантастичний майстер-клас, під час якого дамо волю своїй уяві та творчо осмислимо почуте та побачене.

Культурна ініціатива «Букмоль» — це громадська організація, метою якої є проведення освітньої, культурної, просвітньої діяльності, популяризація читання серед дітей і підлітків та поширення найкращих світових літературних надбань в Україні.

Коли: 29 та 30 вересня.
Місце: м. Дніпро, проспект Олександра Поля, 1.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події