Мовою картинок: інтерактивне читання книжки “Вовки у стінах” Ніла Ґеймана

Що робити, коли у стінах вашого будинку живуть справжнісінькі вовки? Як подолати власні страхи? Як, врешті-решт, повернути своє, а потім розповісти усю цю історію за допомогою картинок? Відповіді на ці та багато інших питань ви можете дізнатися 6 червня, під час читання книжки “Вовки у стінах” на Kyiv Comic Con.

Kyiv Comic Con, BOKMAL, букмоль, київський комік кон, комікси київ, ніл ґейман, neil gaiman ukraine, вовки у стінах, книжки-картинки, графічний роман

“Вовки у стінах” (The Wolves in the Walls, 2003) – графічна новела одного з найпопулярніших сучасних фантастів Ніла Ґеймана та художника Дейва Маккіна, у якій дитячі фантазії домінують та перемагають так званий «здоровий глузд».
Сюжет книжки Ґеймана обігрує класичну повчальну байку про хлопчика, який кричав «Вовки!». Одного дня, головна героїня (дівчинка Люсі) починає чути моторошні звуки. Шарудіння й шелестіння, шкряботіння й метушіння, плазування й підкрадання, що доносилось зі стін їхнього великого старого будинку. «У стінах точно хтось є!» — подумала Люсі і запевнила себе, що це ніхто інший, як вовки. Великі страшні вовки, які запланували щось лихе та підступне.
Збентежена та перелякана Люсі намагається попередити рідних про небезпеку. Однак, марно — дитячим страхам ніхто не вірить. І, коли зі стін будинку вибігають вовки, родині доводиться переховуватися на околицях саду…

Вперше відвідувачі заходу зможуть почути книжку в українському перекладі “Букмолі”. А після читання на дітей чекатиме майстер-клас за мотивами книжки. Який саме? Дізнаєтеся на першому київському Комік Коні.

Чекаємо на вас 6 червня в “Українському домі” (вул. Хрещатик, 2).
Читання розпочнеться о 15:00.

До фестивалю ви можете придбати квитки зі знижкою за 100 грн на один день та 150 грн на всі дні фестивалю.  Вартість квитків на самому фестивалі становить 120 і 180 гривень відповідно. Квиток дозволяє вільно відвідувати всі заходи фестивалю, включно з кінопоказами, майстер класами, турнірами та ігровими зонами. Купуючи квиток, ви також отримуєте один токен на будь-яку ігротеку в зоні настільних ігор.
Вхід для дітей до 12 років у супроводі дорослих – безкоштовно. Для дітей шкільного віку обо’язково мати при собі шкільне посвідчення для підтвердження віку.

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©