День народження Букмолі: божевільна вечірка на честь триріччя проекту

День народження Букмолі: божевільна вечірка на честь триріччя проекту, читання, афіша київ, лютий, свято, події для дітей, куди піти з дітьми, що робити в києві,

Наступної суботи, 11 лютого, культурна ініціатива «Букмоль» запрошує і дорослих, і малих на святкування свого третього дня народження. На гостей свята очікує феєричне читання, кілька яскравих майстер-класів, божевільне чаювання, казкове фотографування, несамовитий джаз, танці та, звісно ж, торт.

Після привітань та нагородження учасників Літклубу, які протягом року найактивніше відвідували Букмольні сторітайми та майстер-класи, Богдан Тушевський прочитає дітям уголос книжку-картинку талановитої шведської письменниці Мії Нільсон «Цирк Х’юґо» — продовження дотепної й захопливої історії про лісового крокодила в Букмольному перекладі українською. Потім діти зможуть розважитися на майстер-класах, а батьки — дізнатися в учасників відповіді на будь-які літературні запитання.

Родзинкою святкування стане виступ джазового гурту, інформацію про який Букмоль поки тримає в секреті. Упродовж усього святкування гості зможуть фотографуватися у казковій атмосфері простору Attic Space і частуватися найрізноманітнішими смаколиками.

Нагадаймо, що 11 лютого, яке є 42-м днем року, культурна ініціатива «Букмоль» вважає днем свого народження, адже саме 42, якщо вірити книзі Дуґласа Адамса «Путівник по Галактиці для космотуристів», є відповіддю на запитання: «Що Таке Життя, Всесвіт та Все Інше». Крім того, на початку лютого 2016 року стартував проект #ЧитаймоДітямУголос, у межах якого було створено першу мережу безкоштовних літклубів Букмоль.

Вхід на вечірку безкоштовний. Але Букмоль не відмовиться від подарунків, тому на вечірці усі охочі зможуть привітати й підтримати проект «зручною» для себе сумою грошей. Зібрані під час вечірки кошти підуть на закупівлю книжок та інших необхідних матеріалів для нового сезону Літклубу.

Для гостей із дітьми обов’язкова реєстрація: http://bit.ly/2jCu8zk
Місце проведення: «Attic Space», бул. Тараса Шевченко 36а

Букмоль
Букмоль

"тебе з'їмо ми вмить" ©