Букмоль у Королівстві Магів і Янголів

київ, заходи для дітей, фестивалі, літературний фестиваль, дитяча література, діти біженців, ато, культура, літклуб букмоль

17 жовтня (п’ятниця) у Музеї книги і друкарства України, у межах V-го щорічного Фестивалю української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів», літклуб “Букмоль” влаштує інтерактивне читання книги  «Біля ковчега о восьмій» — іронічної, дотепної і водночас зворушливої філософської повісті про дружбу, чесність та справжню любов.
Книга «Біля ковчега о восьмій» – це перший прозовий текст німецького драматурга Ульріха Хуба, у якому автор намагається зрозумілою для дитини мовою говорити про доволі складні (і дуже актуальні) філософські проблеми.

Після читання ми разом з дітьми трохи пофантазуємо і створимо іграшки головних персонажів книги – кумедних пінгвінів із кольорового паперу.

київ, заходи для дітей, фестивалі, літературний фестиваль, дитяча література, діти біженців, ато, культура, літклуб букмоль культурний простір для дітей, ульрих хуб

Чекатимемо на вас об 11:00 у 1-й Залі Музею книги і друкарства України, який розташований на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (вул. Лаврська, 9, корп. 9).

BOKMÅL
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©