Благодійна субота на підтримку Літклубу Букмоль зі смачним чаєм, інтерактивними читаннями, захопливими майстер-класами, загадками та книгокупуванням!
Літклуб / Анонс
1 Лютого 2020
2534
Божевільне Чаювання на підтримку Літклубу Букмоль
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

Дорога додому, Олівер Джефферс, Літклуб Букмоль: розклад на жовтень, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання, Для дітей віком 3+

Агов! А чи радісні та щасливі усі Букмольні друзі? Чи вистачає їм веселого, яскравого та доброго божевілля? А гарячого запашного чаю? І чи не поглинула їх бува сірими туманами й талими снігами ця похмура зима? Сподіваємося, що ні. А якщо бодай трохи знудилися, змерзли, засмутилися та зловили журбиночку — не біда! Адже вже на 8 лютого ми запланували для вас — усіх своїх великих і маленьких друзів-книголюбів — Божевільне Букмольне Чаювання. Без меляси та без лясів-баляндрасів, але зі смачним чаєм, інтерактивними читаннями улюблених книжок-картинок нашої редакції, захопливими майстер-класами, загадками, благодійною одноденною книгарнею… і, звісно, з обіймами, фотографуваннями та спілкуваннями!

У програмі Божевільного Букмольного Читання

Чаювання, пригощання, загадки та спілкування.

З 12:00 до 17:00 у кав’ярні працюватиме унікальна одноденна благодійна книгарня, де ви зможете придбати найкращі дитячі та підліткові книжки з Букмольної бібліотеки за приємними цінами і тим самим підтримати проект Літклубу.

12:00 — 13:30 — інтерактивний сторітайм зі зворушливою, натхненною та сповненою щирою любов’ю до читання книжкою-картинкою Джен Кемпбелл і Кейті Гарнет «Повітряна книгарня Франкліна», а також божевільний драконячий майстер-клас за її мотивами.

14:00 — 15:30 — пошуки скарбів разом із Семом і Дейвом, головними героями дотепної, філософської та безмежно симпатичної книжки-картинки «Сем і Дейв копають яму» створеної знаменитим творчим тандемом Мака Бернетта та Джона Классена.

16:00 — 17:00 — на завершення божевільного літературного чаювання на вас чекатиме унікальна, екзистенційна та сюрреалістична книжка-картинка Ойвінда Торсетера «Дірка», разом із героєм якої ми спробуємо проаналізувати Ніщо, пізнати непізнаване й осягнути неосяжне.

Вартість участі у святкування: благодійний внесок (сума — на власний розсуд).
Реєстрація для участі безпосередньо у читанні є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ.

Отже, не проґавте!
8 лютого, субота, кав’ярня На Станіславського (метро Хрещатик, вул. Станіславського, 3).

вихідні у Києві Київ книгарні літклуб Букмоль майстер-класи розваги свята творчість Читаймо дітям уголос! читання вголос ярмарок