Розклад інтерактивних читань літклубу Букмоль на книжковому фестивалі Book Space у Дніпрі.
Новини / Анонс
10 Червня 2019
1347
Букмоль на Book Space Fest 2019: безстрашні сторітайми
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події
бук спейс фест, букспейсфест, книжковий фестиваль у дніпрі, події дніпра, афіша дніпро червень, куди піти на вихідні, книжкові події, дніпропетровськ, що читати дітям, інтерактивні читання для дітей, дитячі майстер-класи, майстер класи, літературний клуб букмоль, літклуб букмоль розклад читань, днепропетровск, афиша днепр июнь, куда пойти в днепре, книжные фестивали, книжные мероприятия, чтения для детей, культурные события днепр, литературный клуб букмоль, что читать детям, мастер классы для деток, book space fest расписание

«Надзвичайний хлопчик-книгожер», Олівер Джефферс

Не бійтеся дитячих книжок, бо це, як писав класик, пишний яр, а не сумне провалля. Ба більше — це цілий дивовижний світ, що дозволяє нам бути ким завгодно, подорожувати, не залишаючи стін кімнати, переживати море емоцій, досліджувати, рятувати та бути врятованими. «Хіба все це можна робити за допомогою звичайних книжок?» — запитаєте ви. Авжеж! І на інтерактивних читаннях Літклубу Букмоль «Безстрашні сторітайми», що відбудуться 21-23 червня у межах дитячої програми фестивалю «Book Space Fest», ви у цьому обов’язково переконаєтесь.

Ця книжка щойно з’їла мого пса!
21 червня, 15:00-16:00

Досі вважаєте, що книжки не відіграють важливої ролі у нашому житті? Впевнені, що вони не здатні впливати на нас? Тоді вам обов’язково потрібно познайомитися з Беллою, головною героїнею книжки-картинки Річарда Бьорна «Ця книжка щойно з’їла мого пса!». Річ у тім, що одного дня книжка буквально проковтнула її собаку, а потім і першого помічника, і машину рятувальників, і купу усього іншого. Що робитиме Белла? Як повертатиме своїх друзів? І хто насправді головний герой усієї цієї історії? Дізнаємося на інтерактивному читанні цієї книжки в українському перекладі від Букмолі на фестивалі «БукСпейсФест», а після – разом із дітьми створимо свої голодні та «кусючі» книжки на захопливому майстер-класі.

Для дітей віком 3+
Де: Майстерня.
Читаємо українською (переклад — Букмоль) за виданням:
This book just ate my dog! / Richard Byrne. — Henry Holt and Co., 2014.

Надзвичайний хлопчик-книгожер
22 червня, 10:00-11:00

Ми знаємо, що ви любите книжки Олівера Джефферса, тому 22 червня запрошуємо усіх маленьких книголюбів та книголюбок на інтерактивне читання книжки-картинки «Надзвичайний хлопчик-книгожер» у Букмольному перекладі українською.
Генрі – головний герой книжки — має незвичну пристрасть – він їсть книжки… Збірники оповідань, словники, атласи, книжки з анекдотами, фактами і навіть підручники з математики! Чому він це робить? До яких несподіваних наслідків призведе така дієта? Відповіді на ці та багато інших питань дізнаємося на інтерактивному читанні. А після — на дітей очікує захопливий майстер-клас зі створення справжніх хлопчиків-книгожерів зі звичайнісіньких паперових стаканчиків.

Для дітей віком 3+
Де: Майстерня.
Читаємо українською за виданням: The Incredible Book Eating Boy / Oliver Jeffers. — Harper Collins Children’s Books, 2007.

Вовки у стінах
23 червня, 15:00-16:00

Що робити, якщо у стінах вашого будинку живуть справжнісінькі вовки, але помічаєте це тільки ви? А що робити, коли вовки виходять зі стін та виганяють усю вашу родину на вулицю? І як, урешті-решт, подолати власні страхи та повернути своє? Відповіді на ці та багато інших запитань ви можете дізнатися під час читання книжки «Вовки у стінах» — красивої та вишуканої графічної новели, яку написав один із найвідоміших і найкращих фантастів сучасності Ніл Ґейман, а намалював безмежно талановитий Дейв Маккін.
Після читання на дітей чекатиме майстер-клас за мотивами книжки, на якому ми створимо власні домівки із вовками у стінах.

Для дітей віком 10+
Де:
Майстерня.
Читаємо українською (переклад Букмолі) за виданням: The Wolves in the Walls / Neil Gaiman, Dave McKean. — Harper Collins, 2003.

Фестиваль відбудеться з 21 по 23 червня за адресою: м. Дніпро, Фестивальний причал.
Повна програма заходів — за посиланням.

Не проґавте найцікавішого — підписуйтесь на канал Букмолі у Telegram.

Book Space Fest книжки-картинки літклуб Букмоль майстер-класи розваги фестиваль Читаймо дітям уголос! читання вголос що читати дітям