Cantabile Orchestra: Гаррі Поттер

Cantabile Orchestra, Гаррі Поттер, вистава для дітей, симфонічна вистава, концерт для дітей, будинок офіцерів

27 березня Центральний будинок офіцерів в Києві запрошує на концерт Cantabile Orchestra: Гаррі Поттер — симфонічну історію про хлопчика, який вижив.

Магія та чаклунство споконвіків приваблювали людство. Не лише силами та спроможністю володіти надприроднім, але й можливістю відкрити та пояснити нові таємниці. Книга про Хлопчика що вижив стала бестселлером фактично одразу після свого виходу.

Пригоди юного чарівника з добрим та хоробрим серцем зуміли доторкнутись до самих глибин сердець як дітей, так і дорослих. Екранізації цих книг занурюють нас у світ чарівний та казковий, згодом проводять небезпечним лабіринтом до спражніх дорослих битв та протистоянь, зі своїми справжніми втратами. Але головне твердження історії завжди залишалось одним: немає сили більшої за любов.

Cantabile Orchestra підготували довгоочікуваний тематичний проект присвячений світу та історії Гаррі Поттера. Завітайте на концерт і ми проведемо вас чарівними та таємничими стежками до світу магії — який завжди поруч з нами.

Звучатимуть найкращі композиції з усіх восьми фільмів про Гаррі Поттера. Різні композитори та погляди на один світ та історію — від казкового початку до захопливого завершення.

Диригент: Назар Кулиняк
Художній керівник: Діана Коваль

Придбати квитки на концерт можна тут.

Букмоль
Букмоль

"тебе з'їмо ми вмить" ©