Читання книги «Казки на ніч для дівчат-бунтарок»

2 червня під час Книжкового Арсеналу ви матимете змогу почути уривки із книги «Казки на ніч для дівчат-бунтарок», які читатиме український телеведучий Юрій Горбунов.
«Казки на ніч для дівчат-бунтарок» ‒ це збірка біографічних казок про успішних жінок, досягнення яких несправедливо применшувалися. Вона містить 100 історій про 100 видатних жінок: космонавток, дослідниць, спортсменок, винахідниць, керівниць держав, письменниць, художниць та інших. Книгу оформлено як збірник казок, у якому кожна історія займає одну сторінку. Художньо інтерпретовані біографії героїнь книжки доповнені ілюстраціями 100 сучасних художниць. До книги увійшли історії про життя королеви Єлизавети, Фріди Кало, Хатшепсут, Анни Політковської, Серени Вільямс, сестер Бронте, Мері Шеллі, Бейонсе та інших видатних жінок.
У травні 2016 року ця книжка стала одним із найуспішніших видавничих проектів на краудфандинговій платформі Kickstarter. А цьогоріч видавництво #книголав видає «Казки на ніч для дівчат-бунтарок» в українському перекладі.

Коли: 2 червня, 16:00 ‒ 16:45.
Місце: зал «Фарби», дитяча сцена.
Більше цікавих подій Книжкового Арсеналу ‒ у нашому анонсі.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко

журналістка, редакторка рубрики Події