Читаю, малюю, танцюю: осінній вікенд для дітей

школа танцю "человеки", школа танца человеки, вікенд для дітей, де провести вихідні з дітьми, цікаві події для дітей на вихідні, интересные события для детей на выходные, где провести выходные с детьми, интерактивные чтения, танцы детские, дитячі танці, інтерактивні читання для дітей, олександра савченко

Illustration: Tiffany Beucher

Читати цікаві й захопливі книжки, танцювати та знаходити собі нових друзів — саме так провести осінній вікенд запрошує дітей 7-10 років школа танцю «Человеки».

Організатори запросили Олександру Савченко,  волонтерку літклубу Букмоль і викладачку PinchukArtCenter, прочитати дітям незабутні й вражаючі казки. А після всі учасники зможуть переосмислити почуте на майстер-класі, де їм буде запропоновано намалювати картину або власноруч щось виготовити. Втілювати сприйняті книжкові образи діти продовжать у танці.

Організатори довго і ретельно підбирали літературу для книжкового вікенду і зупинилися на розповідях Данила Хармса і Євгена Клюєва. Кожна дитина проживе разом із казками маленьке життя, малюючи, рухаючись та танцюючи.

Заняття будуть проходити в суботу та неділю по три години і складатимуться з двох блоків:
— 1,5 години читання та арт майстер-клас;
— 1,5 години танцювальна лабораторія.
Між ними буде невелика перерва на спільний перекус і відпочинок.

Вартість: 350 грн/день; 600 грн/увесь вікенд.
Реєстрація обов’язкова за посиланням.
Деталі — за посиланням. 
Коли: 3-4 листопада.
Місце: вул. Богдана Хмельницького, 16/22.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події