ChoiZY: безкоштовні профорієнтаційні відеокурси для підлітків

ChoiZY, лекції для підлітків, для школярів про професії, поради батькам, советы родителям, развитие ребенка, как понять кем я хочу быть, как найти свою профессию, профориентация, профорієнтація, твоя майбутня професія, як визначитися з майбутньою роботою, ким ти хочеш стати,

Illustration: Alex Tait

На профорієнтаційній онлайн-платформі «ChoiZY»  розпочалась реєстрація на 12 нових безкоштовних відеокурсів. Кожен – про певну професію.
«ChoiZY» – це перша в Україні безкоштовна профорієнтаційна платформа, яка покликана допомогти підліткам визначитись з майбутньою професією. На сайті можна буде дізнатись про спеціальності журналіста та психолога, викладача та сценариста, менеджера з комунікацій та букера модельного агентства. Про свою роботу також розкажуть розробник чат-ботів у Facebook, E-commerce та soft skill тренер. Серед нових лекцій – історія успіху блогерки Марини Петровської, а також поради від української акторки Яніни Андреєвої.
В рамках курсу глядачі зможуть переглянути відео від експертів, а також виконати домашні завдання. Також 2 вересня на онлайн-платформі «ChoiZY»  з’явився проєкт з паралімпійцями. В рамках якого глядачі познайомляться з трьома видатними українськими паралімпійцями – плавцем Олексієм Федина, лижницею Світланою Трифоновою та спортсменкою Оленою Акопян. Проєкт дозволить зазирнути за лаштунки змагань – і дізнатись, як насправді живуть паралімпійці та що їх мотивує не опускати руки.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події