У неділю, 1 листопада, Букмоль та книгарня Чуланчик запрошують дітей та їхніх батьків, дідусів, бабусь, братів, сестер й інших родичів відсвяткувати Хелловін разом з ЧИТАКИ-клубом.
Літклуб / Анонс
27 Жовтня 2015
1655
ЧИТАКИ-клуб: Хелловін
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

хелловін, хэллоуин, читаки, київ для дітей, куди піти з дітьми, як відсвяткувати хелловін, кіно, букмоль

У неділю, 1 листопада, Букмоль та книгарня Чуланчик запрошують дітей та їхніх батьків, дідусів, бабусь, братів, сестер й інших родичів відсвяткувати Хелловін разом з ЧИТАКИ-клубом.

Спершу разом з дітьми ми прочитаємо книжку “Місце на мітлі” (Верхом на помеле/Room on the Broom) Джулії Дональдсон та Акселя Шеффлера, потім зробимо справжні хелловінські ліхтарики і подивимося анімаційний фільм “Воллес і Громіт: Прокляття кролика-перевертня”.

хелловін, хэллоуин, читаки, київ для дітей, куди піти з дітьми, як відсвяткувати хелловін, кіно, букмоль, джулія дональдсон, верхом на помеле, місце на мітлі

“Місце на мітлі” – це казка про добру відьму, яка легко заводила нових друзів і брала їх з собою у політ на чарівній, але дуже старенькій мітлі, на якій ледь вистачало місця для неї з котом. Але одного разу мітла не витримала і зламалася. Та ще й тоді, коли компанію наздоганяв злий дракон… Що трапилося з відьмою? Куди поділися всі її друзі? Чим закінчилася історія з драконом? Відповіді на ці питання дізнаємося 1 листопада у кав’ярні “На Станіславського”.

Коли: 1 листопада, 12:00
Де: кав’ярня “На Станіславського” (метро Хрещатик, вул. Станіславського, 3)
Вхід вільний, але для вашої та нашої зручності ЧИТАКИ-клуб запроваджує реєстрацію. Тож, якщо ви плануєте (точно-точно) бути на Хелловінському читанні, заповність нашу гугл-форму.

класика дитліту майстер-класи популяризація читання страх хелловін читання вголос