ЧИТАКИ-ВИНАХІДНИКИ на Kyiv Maker Faire

6 червня о 12:00 на першому українському ярмарку Kyiv Maker Faire* ми разом з книгарнею Чуланчик перетворимося зі звичних читак на справжнісіньких винахідників. А допоможуть нам створити фантастичні ок… ой, це ж поки секрет, брати Тату і Пату – головні герої найпопулярнішої у Фінляндії нон-фікш серії книг, творцями якої є письменник Айно Хавукайнен й ілюстратор Самі Тойвонен.

kyiv maker faire, bokmal, пату и тату, изобретать с детьми, читаки, винаходи дітей, київ, фестивалі для дітей у києві, літні розваги

Після знайомства з чудовими фінськими братами ми з найнесподіваніших і найбуденніших речей спробуємо створити один із фантастичних винаходів з книжки “Тату і Пату – винахідники” (Tatun ja Patun oudot kojeet).
“Тату і Пату – винахідники” – це третя книжка з серії і розповідає вона про чотирнадцять дивних, але надзвичайно корисних винаходів, створити які мріє будь-яка дитина. Ви тільки уявіть собі ранок з будильно-годувально-одягальним апаратом, прогулянку з калюжною машиною, а обід з особливим приладом, який прибиратиме з ваших страв різну гидоту (скажімо, оливки та червону ікру)?
На Kyiv Maker Faire ви зможете погортати й інші книжки з серії, зокрема “Тату и Пату идут на работу” («Мир детства медиа», 2010, переиздана издательством «АСТ» под названием «Какие бывают профессии», 2015), “Тату и Пату: инструкция по засыпанию” («Мир детства медиа», 2011) і “Тату и Пату − супергерои” («Мир детства медиа», 2012).

ЧАС: ЧИТАКИ почнуть фантазувати і винаходити о 12:00
МІСЦЕ:
перший в Україні Maker Faire відбуватиметься у павільйонах G13 PROJECT STUDIO.
Київ, Балтійський провулок, 23 (Київський Склотарний Завод).
ВАРТІСТЬ: Квитки на Kyiv Mini Maker Faire можна придбати вже зараз на сайті фестивалю. Вартість дорослого квитка становить 100 грн. (120 грн у день події), дитячого (10-17 років) – 50 грн (60 грн у день події). Дітям до 10 років вхід на фестиваль бещкоштовний.

*Maker Faire – фестиваль технологій, винахідливості та креативності, свято руху “Мейкерів”, який сьогодні проходить у всьому світі. Це мікс науки, IT, ремесел, зустріч технічних ентузіастів будь-якого віку, крафтерів, хоббістів, інженерів, наукових клубів, авторів, художників, студентів.

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©