Читаки-клуб у «Чулані» на Пейзажній алеї

Chulan Bookstore, Chulan Bookstore на пейзажке, Chulan Bookstore на пейзажці, чулан на пейзажке, чулан на пейзажці, читаки, читаки клуб, читаки-клуб, чулан букмоль, чулан читаки, чулан читання, чулан чтения, чулан читаки-клуб

Старі й добрі засідання Читаки-клубу повертаються! Chulan Bookstore та культурна ініціатива Букмоль спільно започатковують серію дитячих читань, що відбуватимуться у приміщенні книгарні Чулан щосуботи, об 11.00.

Сезон 2016-2017 рр. буде вже восьмим в історії книгарні. Особливостями Читаки-клубу цього року стануть незвичні формати та жанри книжок, що їх читатимуть дітям уголос. Ми всі щиро та невиправно любимо дуже й дуже різні книжки: казки та нон-фікшн, поп-ап видання та картонки, комікси та віммельбухи, книжки-картинки та книжки взагалі без слів. І ми хочемо познайомити наших юних Читак із таким різноманітним світом прекрасної дитячої літератури. Кожної суботи ми в неформальній дружній атмосфері будемо читати, гортати, розглядати книжки різних форматів і жанрів. Ми будемо читати українською та російською мовою книжки з полиць Чулану, а також авторські переклади Букмолі світової дитячої класики, спеціально відібраної нами для нового читацького сезону.

Участь у засіданнях безкоштовна.
Розклад засідань Читаки-клубу на найближчий час можна знайти тут.

За тиждень до читання на сторінці кожної події у Facebook можна буде знайти посилання на реєстрацію — реєстрація на кожне читання обов’язкова.

Коли: щосуботи, 11:00.
Місце: Chulan Bookstore (провул. Десятинний, 7).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин