Великий комікс-лекторій

великий комікс лекторій, комікс лекторій, лекторій про комікси, Lucky Book Room, лекции про комиксы, комиксы, супер-герои, лекторий о комиксах, лекции о комиксах, комикс лекторий, большой комикс лекторий, лаки бук рум, лакі бук рум, лекції про комікси київ, лекции о комиксах киев, лекції про комікси,

12 лекцій присвячених тільки коміксам, супер-героям та супер-злодіям, бунтівникам та лиходіям. Комікси — невід’ємна частина сучасної культури. Вони відображають настрої та потреби суспільства, можуть бути політичною пропагандою або актом протесту, змушують повірити у сучасний міф або бентежать відвертою реалістичністю. Герої та лиходії коміксів еволюціонують разом з нами. А комікси стають дедалі популярнішими.

Тож чому ми захоплюємось коміксами? Сучасні супер-герої які вони? Як далеко ми відійшли від оригіналу Супермена? І чому лиходії приваблюють нас не менш за героїв? Які вони не-геройські комікси? Чи це мистецтво – графічний роман? Що в собі приховує психологія «антигероїв» (під наглядом Бетмен, Дедпул, Роршах та інші)? Супер-жінки та підступні злодійки: хто у світі коміксів слабка стать?

Цикл з 12 лекцій про історію, культуру, психологію та мистецтво коміксу від наших супер-лекторів: Богдани Романцової, Кирила Зінькова, Ростислава Семківа, Юрія Поворозника.

Вартість лекції 180 грн.

Програма лояльності:
При придбані Абонементу на 12 лекцій за передплатою: вартість лекції становить 150 грн + безкоштовна кава.
При придбані Абонементу на 6 лекцій за передплатою: вартість лекції становить 165 грн + 50% знижки на кавові напої.
Для студентів вартість лекції 160 грн при наявності студентського квитка.

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Коли: з 6 вересня 2016 по вівторках і четвергах о 19:00-21:00.
Місце: Lucky Book Room (вул. Лаврська, 9 корп. 19).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин