Епохальна новина для всіх прихильників коміксів в Україні - видавництво "Рідна мова" отримує права права на переклад коміксів DC українською мовою і у співпраці з Kyiv Comic Con готує видання перших книг вже навесні 2017 року.
Новини / Новина
30 Листопада 2016
1967
Уперше комікси DC видадуть українською
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

Комікси, український переклад, супергерої, dc комиксы, украинский перевод комиксов,РіднаМова,РМ,KyivComicCon,DC,комікси,переклад,конкурс

Епохальна новина для всіх прихильників коміксів в Україні – видавництво “Рідна мова” отримує права на переклад коміксів DC українською мовою і у співпраці з Kyiv Comic Con готує видання перших книг вже навесні 2017 року.
DC Comics – одна з найбільших і найуспішніших компаній, яка працює на американському ринку коміксів. Саме у їхніх виданнях з’явилися такі супергерої, як Супермен, Диво Жінка, Бетмен, Роршах, Зелений Ліхтар.
Які саме комікси з’являться в українському перекладі? Відповідь на це чи не найбільш хвилююче для усіх запитання видавці та організатори першого столичного фестивалю популярної культури поки не розголошують.

Наразі ж видавництво “Рідна мова” спільно з Kyiv Comic Con оголосили конкурс перекладачів, за умовами якого долучитися до історичної події можуть усі, хто:

1. вільно володієте англійською;
2. захоплюєтеся коміксами і розумієтеся на них;
3. відповідально ставитесь до роботи.

Усі охочі спробувати свої сили у ролі перекладачів мають надіслати на адресу видавництва  мотиваційний лист та інформацію про свій перекладацький досвід, зазначивши у темі листа “Переклад коміксів DC”. У відповідь видавці обіцяють надіслати пробне завдання і усю додаткову інформацію.

Як зазначено в офіційному повідомленні на сторінці видавництва у Facebook, за виконану роботу перекладач або перекладачі отримає гідну винагороду.

Адреса видавництва: v.ridnamova@gmail.com
Дедлайн подачі заявки: до 10 грудня включно.
Перші перекладені комікси буде презентовано на фестивалі популярної культури Kyiv Comic Con!

"Рідна мова" DC kyiv comic con комікси конкурси переклади супергерої